Çerkez'lerin buluşma noktası...

evet kuusuum yaa bu seferde seni pek bulamıyorum burda geçmiş olsun canım sen iyi ol da buluşuruz bi arasengözlerimebaksanab

çerkes güzelleri,
hepinize iyi akşamlar nasılsınız, ne hallerdesiniz?
bende geçen haftadan beri kızımla uğraşıyorum o yüzde uğrayamadım ,
maat nerelerdeymiş haberdar olan var mı?
görüşmek üzere,

iyii geceler kıslarrr... 2 ye yaklaşıyo saat evet ya dediğiniz doğru ben geç girdiğim için karşılaşamıyoruz ki
olsun ama yaa yinede bişeyler paylaşabiliyoruzz...
geçmiş olsun dilekleriniizz için tekrar teşekkürler arkadaşlarr geçmek üzeree öptüm sizlerii görüşmek üzeree

selam kızlar...
kaç gündür yoktum,nasılsınız bakalım ?

ıyı aksamlar arkadaslar
nasılsınız

günaydın kızlar!a.s.duygucuğum sırayla aynı yerlere takılıyoruz ama bir farkla sen gece ben sabah:smiley-cool:!morkalem kızın hasta mı yoksa benimki gibi kronik yaramaz mı:sm_confused: arkadaşım?zor valla çocuklarla uğraşması dün dışarıya çıktık teyzemle bizi yedi bitirdi:bbo: oyun oynaması için bir yerde oturdum çocukları mahvettti sesi çın çın çınlıyodu valla alışveriş merkezinde!akşam da beynim uyuşmuş çok yormuş beni onunla beraber uyuyakalmışım!:1shok:
melihim ve elmalıpasta iyiyiz çok şükür ama çok az uğruyorsunuz buralara sizlerden ne var ne yok?:sm_confused:morkalem bu arada maattan hiç ses yok!...:a015:

günaydın kafkas güzelleri.

evet ya kaç gündür maat gelmiyo.bende merak ettim..derincik Allah kolylık versin bacım....kızını öp benim için...

selam kızlar ...
derincim bu ara hep hastanedeydim,oğlumun tahlilleri falan vardı,ben hastaydım
ondan pek uğrayamadım...fırsat bulduğum her an burdayım

hayırlı geceler çerkez güzelleri,
derinciğim benim kızım kronikliği yaramazlığı değil, kabızlığı;
iki ay iyiysek üçüncü ay problemimiz tekrarlıyor, 10 gündür rahatsız, tam düzene giriyor derken şimdide nezle oldu, nefes alamıyorum diye ağlayıp dolaşıyor ortalıkta, kafamçokkarıştı.
ayy o alışveriş merkezlerine gitmek ve sonra oradan çıkabilmek mucize, eve gitmemek için denemediği yol kalmıyor,
neyse söylediğin gibi onlarla uğraşması zor, başınızı ağrıttım,
görüşmek üzere.
maattan da güzel haberler gelir inşaallah...:Saruboceq:

günaydın kafkas güzelleri.

evet ya kaç gündür maat gelmiyo.bende merak ettim..derincik Allah kolylık versin bacım....kızını öp benim için...

selam kızlar ...
derincim bu ara hep hastanedeydim,oğlumun tahlilleri falan vardı,ben hastaydım
ondan pek uğrayamadım...fırsat bulduğum her an burdayım

günaydın kızlar!a.s.iyi pazarlar!melihim geçmiş olsun!:teselli:denefciğim öptüm şimdi!Şenizmorkalem sana da çok geçmiş olsun canım!:teselli:kayısı kaynat sürekli kızına!kabızlık da kötü canım benim ne zor geliyordur ona!...:a015:

selam kızlar ,
teşekkürler derincim

iyii gecelerr kızlarr ben geldim yine busefer okadar geçde değil amaa yine kisme yok evet haklıısn derincim ben geç giriyorum ve maleseff karşılaşamıyoruzz ...
nasılsınızz kızlarr??
ben daha buralardayım ama sizlerle karşılaşamıycağım içinn iyii gecler tekrra öptümm sizlerii...:):)

günaydın kızlar!a.s.nasılsınız?hasta olanlar iyileşti mi?:sm_confused:duygucuğum ne yapalım sen gece yaz artık sabah ben okurum!a.sgülse ablaaaa nerdesin?diğerleri nerdeeeee?neler yapıyosunuz bu ara?anlatın!sositososito öpüyorum hepinizi....a.s.

günaydın kızlar.evet ya gülse ablam,haydeç ablam....benim öz ablalarım nerelerdeler bakem...msn dede yoksunuz...klava:
günaydın derin nasılsın bacım..

iyi akşamlar hanımlar,
hepiniz iyisinizdir umarım,
ben şifayı yeni kaptım elimde mendille dolaşıyorum, tabii yatıp dinlenme gibi bir lüksümüz yok.
görüşmek üzere.

evet derinn sormaa sende sabah yaz ben gece okuyum:):)
morkelemm geçmişş olsun dikkat et kendinee vala ben geçirdim çok şükürr inşallah seninkide çabucak geçer canım acill şifalar dilerimm...
iyii geceler kızlarr öptümm hepinizi

günaydın kızlar.evet ya gülse ablam,haydeç ablam....benim öz ablalarım nerelerdeler bakem...msn dede yoksunuz...klava:
günaydın derin nasılsın bacım..

iyi akşamlar hanımlar,
hepiniz iyisinizdir umarım,
ben şifayı yeni kaptım elimde mendille dolaşıyorum, tabii yatıp dinlenme gibi bir lüksümüz yok.
görüşmek üzere.

günaydın kızlar!a.s.duygu bak yine sabah mesaisi bende!:lepi:morkalem geçmiş olsun arkadaşım:teselli:!denefciğim nasıl olayım aynı işte herşey monoton kalkıyorum evde başlıyorum yemek iş bir fark teyzem geldi arada dışarı çıkıp hava alıyoruz ama bu sefer de benim cadı durmuyor!sen nasılsın?senin ablalar firardalar uğramıyorlar buraya!....:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…