Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam günaydın mübarek kandiliniz ve kadınlar günümüz kutlu olsun ...kızlar devdas arkadaşım hemen konuyla ilgili araştırmalarıma başlıyorum şekerim öptüm ben duymadım hiç otun adını ama birazdan babamlara sorarım ...

çok teşekkür ederim Allah razı olsun :1hug:kimileri adaçayı dediler ama onunda kaç bin çeşidi var hangisi olduğunu bilemedim

arkadaşlar günaydın.. hepinizin kandili mübarek olsun birlikte nice kandiller geçirmek dileğiyle inşallah a.s.

arkadaşlar günaydın.. hepinizin kandili mübarek olsun birlikte nice kandiller geçirmek dileğiyle inşallah a.s.

merhaba arkadaşlar!a.s.hepimizin kandili mübarek olsun!:1hug:kadınlar günümüzde kutlu olsun!kuusuum,ally teşekkürlera.s. öptüm sizleri!...

sevgili adige dostlar kandiliniz mubarek olsun..... herkese hayırlı kandiller....

arkadaşlar hayırlı kandiller hepinize...
ayrıca kadınlar gününüzde kutlu olsun ..

mrb kızlar geçmiş kandiliniz mübarek olsun geç oldu ama kusura bakmayınn..
nasılsınızz buaradaa...

aaa gülse ablam da yok bu aralar ,denef blacım,haydeç ablacım iyidir inş özlüyoruz onuda .ya ...

selam bayanlar ben geldımm:teytey:a.s.
sagol canım bı senın aklına gelmışım ..1 haftadır yoktum canım benım pc tamırdeydı ..dun gece geldı nıhayet
sızlerı çok özledım nasılsınız bayanlar hepınızı çok öpuyorum
bu arada maat cımda yok hala nereye kayboldu bu kız merak etmeye başladım valla:uhm:

merhaba arkadaşlar!a.s.gülse ablacığım benimde aklıma geliyora.s ama hızlı hızlı geçtiğim için aklımdakileri de yazamıyorum tam:1no2:!maatı bende çok merak ediyorum!umarım iyidir!sizler nasılsınız diğerleri neredeler ?herkesi çok öpüyorum a.s.görüşürüz yemeği yapmadım daha!....cokacimcoook

ah ah yine kimseler yok yine yok ...olsun hepinizi çokseviyorum kızlar öptüm ...sizi ..maaaaaat nirdesin gardaş ...

gülse ablam ne demek sen yokluğu fark edilmiycek birmisin ...canım benim ..evet maat da bayadır dikkatimi çekiyo bikaç defada belirttim ayrıca inş herşey yolundadır ...

selam çerkez bayanlar şeyyy ben bi süredir yoktum çok sık girmiyordum siteye burayı ihmal ettim ama geldim işte burdayım artık affettiniz mi beni a.s.

slmm çerkez güzellerii nasılsınızz yine kimsecikler kalmamış ama olsun giren görür belki beniöptüm sizii şimdilikkk...::):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…