Çerkez'lerin buluşma noktası...

saolun kızlarr anlayışısn içinn kuşummm sen çerkezmisin bide vala şaşırdım heeedelikafadulden

günaydınlara.s. kimseler uğramıyor sabahları!nerelerdesiniz arkadaşlar?....:sm_confused:

slm canlar ..nasılsınız bakalım..ben geliyorum kimseler yok..bi denk gelemiyoruz...fisfisfis

canım benim doğru diyosun valla.bende geldiğimde aynısı oluyo.kovalamaca oynuyoruz. kaydirigubbakcemile3

adigem gelmiş hoşgelmiş... çok geçmiş olsun canım...mesajını okudum..inşallah denk gelirizde sohbet edebiliriz...Şeniz

morkalemim ben iyiyim hem de çok iyiyim bugün çok güzel şeyler oldu inş.sende iyisindir..inşallah hepiniz iydir...maat nasıl acaba ..

slmm kızlarr yine kimsecikler yok galibaa nys gelen olur belkii ben daha burdayım:KK70::KK70:

günaydın adige dostlar..yine açılışı ben yapayım..neden kimseler yok ya..burası böyle olmazdı..bu kadar az olmazdık.. biz geniş bir çerkez milletiyiz hanımlar...nerdesiniz...

katılıyorum haydeç ablacım ..neydik öyle bir zamanlar ...oluruz yine ama ...inanıoyrum....ben seni ve herkesi kocaman öptüm...duyguud bu sefer kalıcısın .teşekkür arkadaşım öptüm ..

günaydın adige dostlar..yine açılışı ben yapayım..neden kimseler yok ya..burası böyle olmazdı..bu kadar az olmazdık.. biz geniş bir çerkez milletiyiz hanımlar...nerdesiniz...

katılıyorum haydeç ablacım ..neydik öyle bir zamanlar ...oluruz yine ama ...inanıoyrum....ben seni ve herkesi kocaman öptüm...duyguud bu sefer kalıcısın .teşekkür arkadaşım öptüm ..

evet çok haklısınız sizlere katılıyorum arkadaşlar.hadi aramızda çalışanlar var.ama evde olanlar niye bu topigi yalnız bırakıyorlarki.senağlama..ben gelemiyom ama hep aklımdasınız adige dostlarım..

savulun adige dostlar yine ben geldim...nolcek sonumuz böyle..bu gidişle topiği kapatacaklar...oyalanmayın hanımlar arada bi ce desenizde olur...:eek:klava:

savulun adige dostlar yine ben geldim...nolcek sonumuz böyle..bu gidişle topiği kapatacaklar...oyalanmayın hanımlar arada bi ce desenizde olur...:eek:klava:

ceeee ben geldiiim!a.s.ben uğruyorum ama kimseler olmuyor?:a015:herkesler meşgul sanırım. olsun yinede boş bırakmayız biz burayı?a.shaydeç ablacığım nasılsın?diğerleri nasıllar?huuu iyi mi herkes?...:sm_confused:

ceeee ben geldiiim!a.s.ben uğruyorum ama kimseler olmuyor?:a015:herkesler meşgul sanırım. olsun yinede boş bırakmayız biz burayı?a.shaydeç ablacığım nasılsın?diğerleri nasıllar?huuu iyi mi herkes?...:sm_confused:

:roflol::roflol:hoşgeldim cicim...ben kendi adıma bugün iiyim ..dün canım sıkkındı bugün süperŞeniz

X