Çerkez'lerin buluşma noktası...

mrb kızlarr ben duygu samsunluyum ve adigeyim sizlerle tanışmak isterimmkaydirigubbakcemile2

canım ben seni görmedim kusura bakma..a.s.kimsecikler yok diye çıktım biraz oyuna takıldım.iyiyim canım sen nasılsın...kızınıda çok öpüyorum...

günaydın arkadaşlar!a.s.duygu hoşgeldin bende samsunluyuma.sgece bende çıktım uykum geldi! geceleri arada pc bana kalıyor:a015: eşim ders çalışıyordu ama çok kalamıyorum :1no2:uyumak istiyorum bütün gün koşturunca yoruluyorum sanırım!
bu aralar buraya çok kişi uğramıyor nerelerdesiniz arkadaşlarrrrr!...

selam arkadaslar
uzun zaman oldu
yenıden sızlerleyım
benı hatırlayanlara ve
yenı arkadaslara
selam olsun
hepınızı opuyorumm
selam elmalıpasta hoşgeldin canım,

mrb kızlarr ben duygu samsunluyum ve adigeyim sizlerle tanışmak isterimmkaydirigubbakcemile2
duygu sende hoşgeldin
görüşmek üzere

çerkes güzelleri sizler nasılsınız?
kuusuum taşındın mı? ( taşındın mı taşındın mı diye sorup sıkboğaz etmiyorum umarım ) sadece taşınma işinin zor olduğunu bildiğimden senin için üzülüyorum, biraz canın sıkkındı şimdi nasılsın? :1hug:

günaydın herkese...
bende şu cee yapanlardan oldum galiba ama malum bebişimden dolayı heryere yetişemiom....umarım hepiniz iyisinizdir....öpüyorum hepinizi....kaydirigubbakcemile3

günaydın herkese...
bende şu cee yapanlardan oldum galiba ama malum bebişimden dolayı heryere yetişemiom....umarım hepiniz iyisinizdir....öpüyorum hepinizi....kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar!a.s.KMKM hoşgeldina.s. seni ilk kez gördüm!eFFeKaaN bebek olunca çok zor a.sarada da gelsen biz seni anlarız!bak mesela benimki şu anda kudurmaya başladı:bbo: gitmem gerekiyor hadi öpüyorum hepinizi....Şeniz

selam bayanlar nasılsınız
yıne kımsecıkler yok galıba hepınızı özledım napıyonuz herkesler yogun galıba
kuuşuum ne edıyon gulum yıne yoksun ..maatcım sende kayboldun yıne ...effekan sen nasılsın denefım haydecımm derın55 yaa unuttugum varsa özur hepınızı çok özledım hadı gelı gelıverın bakemma.s.a.s.a.s.

merhabalar!a.s.gülse ablacığım sohbete gelecektim tam seninle benim kız ortalığı yıktı!sonra yemek yap, çamaşır as derken saat 5 olmuş!:1shok:evet maat uğramıyor hiç bu aralar CADIARZUbende merak ettim birde ally vardı ama neredeler:sm_confused: bilmiyorum!bu arada bir dua edelim köşesi var a.sözellikle denef ve maat sizde gelin bugün çocuk isteyen biri hamile olduğunu yazmış:CüvCüv: Allahın işi yeterki gönülden isteyelim :Saruboceq:her perşembe gecesi topluca dua ediyoruz!...hadi bende herkesleri öpüyorum görüşürüz....Şeniz

meraba arkadaşlar nasılsınız? derincim ben pek giremiyorum doğru düzgün sınavlar başladı birde tez hazırlamakla meşgulum benneyaptımki sizde ne var ne yok herkes iyidir inş. kuşuumm sen napıyosun taşındın mı hepinizi öptümm a.s.

merhaba kızlar iyi hafta sonları herkese!a.s.ally sizin sınavlar erken başlamış:uhm: burda henüz başlamadı!Allah yardımcın olsun:Saruboceq: hadi bakalım verirsin inşallah derslerinia.s bitirme tezi mi hazırlıyorsunuz?kolay gelsin!ben aynıyım asabileştim bu aralar:1shok: sürekli söylenip duruyorum!kız yaramaz ,eşim çok meşgul evin içinde kendimi tuhaf hissetmeye başladımkafamçokkarıştı!şimdi internetten puzzle aldım onunla uğraşacağım bakalım biraz iyi gelir belki!:sm_confused:
hadi görüşürüz canlar öpüyorum hepinizi!....a.s.

canım ne haber ne zaman taşınıyon bakem.yardıma gelemmi...kimmiş o bakem bayan nikiyle erkekmi yalakandı kk da.ay çatlıcam he..
ah be bacım taşınmıyom artık oturdum inş kesindir...artık toplandım şimdi hepsini yeniden yerleştirdim..bu ara pc de gıcıklık yapıyo ondan da pek giremiyorum giriyorum tam bişey yazcam kızım çağırıyo bu ara yine bütün kudurukluğu üzerinde sağolsun...
selam arkadaslar
uzun zaman oldu
yenıden sızlerleyım
benı hatırlayanlara ve
yenı arkadaslara
selam olsun
hepınızı opuyorumm
elamlıpasta selam canım ismine bayıldım ben çok severim elmalı pastayı kurabiyeyi keki...

canım bileme ne oldu bi ara dediğim gibi tutturdu msn inin versene diye sonra bi baktım yok olmuş sanırım atmışlar bana yazdığı mesajlar felan yok hiç gitmiş ..
duygu yakaladım seni acaba burdamı konuşmuştuk vezirköprü olayını :uhm:
ah cnaım ne demek aksine çok memnun oldum merka edilmek çok güzel teşekkür ederim ...çok öptüm seni ...ama taşınmıyorum ..keyfim çok iyi ..inşallah sende iyisindir.Şeniz
ablacım hem biraz yoğundum hem pc çok takılıyo bazı topiiklerde özellikle takılıp kalıyo tam yazıyorum tak bi saat bekle sıkılıp kapatıyom bende ...ama hepinizi özledim artık daha sık uğrarım ..bide bnm yazdığım oda soğuk kız arkamdan gleiyo ...üşütür diyede pek giremiyorum ..
tam olrka nerde burası nerden giriyoz ....inşallah hep dua ediyoruz isteyenler denefime,maatıma..bütün güzel arkadaşalrıma tattırsın .güzel allahım ...
ally cim yok canım biz taşınmaktan vazgeçtik ..sanada kolay gelsin ..ama özletme kendini oldumu ..öptüm...

puzzle süper bişey inan bana geçen sene terapi gibi gelmişti bende çok severek yapıyorum yeni bitirdim bitane daha alıcam bitirdiğim 1000 parçaydı daha büyük bişey istiyorum şimdi ...ama benim altında panosu yoktu bittikten sonra bozmak zorunda kaldım ..onu ebatında bir mukavvanın üzerinemi yapsaydım acaba ..sonra çerçeveletirdim .CADIARZU

iyi geceler güzeller,
bugün herkes çok yoğun galiba uğrayan olmamış,
hepinize tatlı rüyalar...
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…