Çerkez'lerin buluşma noktası...

kuzum 21 sende yoktun ne zamandır inş sende iyisindir ben karışığım biraz ..iyiyle kötü arasında gidip geliyom ..yani melihim senide öptüm arkdaşım ..gülse ablam denefim ,ally ....sizide

ooooo ooo taşınan taşınana bende aybaşında attım göçüğü kadıköyden kartala (((
bu arada bebişimize acil şifalar dilerim
herkesi öprüm kendinize iyi bakın :teytey:

Şeniz

selam bayanlar nasılsınız hepınız çok öpuyorum
ben bolu abant tayım eşimın arkasına takıldım geldım tatıl yapıyorum harıka kar var burda
döndugumde goruşuruz Şeniz

kuzum 21 sende yoktun ne zamandır inş sende iyisindir ben karışığım biraz ..iyiyle kötü arasında gidip geliyom ..yani melihim senide öptüm arkdaşım ..gülse ablam denefim ,ally ....sizide

kuusuum neyin var bacım :teselli: cimcime kızının da fotosunu değişttirmişsin... foto tam net olmadığı halde her halinden belli cimcime olduğu hihoyyyt

selam bayanlar nasılsınız hepınız çok öpuyorum
ben bolu abant tayım eşimın arkasına takıldım geldım tatıl yapıyorum harıka kar var burda
döndugumde goruşuruz Şeniz

oooooohhhh... sefan olsun bacım :icecream: iyi eğlenceler.. bizim yerimize de dinlen.. tadını çıkar.. hasret kaldık tatile falan yaaaa .. offff.. offff :1no2:

günaydın arkadaşlaarrr!a.s.gülse ablacığım iyi tatiller!:içelim:buralarda kar yağmuyor soğuğu hiç sevmem ama karla oynamayı bile özledim:1rolleyes: sıkıldım buralardan ya!maat nasılsın:1hug: işyeri yoğun değil sanırım burdasın!hadi öptüm hepinizia.s. bugün kahvaltıya geç kaldıkcokacimcoook buyrun hep beraber edelim görüşürüz...

selam şekerler.nasılsınız.cumanız mübarek olsun.ALLAH bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin insallah .
bana ve maata tez zamanda aksi bebişler versin insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

selam şekerler.nasılsınız.cumanız mübarek olsun.ALLAH bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin insallah .
bana ve maata tez zamanda aksi bebişler versin insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı cumalar!a.s.denefciğim inşallah duaların kabul olur!:Saruboceq:hayırlısıyla bebişlerinizi alırsınız kucağınıza....

ooooo ooo taşınan taşınana bende aybaşında attım göçüğü kadıköyden kartala (((
bu arada bebişimize acil şifalar dilerim
herkesi öprüm kendinize iyi bakın :teytey:

canım allah güle güle ,ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inş...bende bi gitsemde rahatlasam ..gerildim iyice uzadıkça sıkıntı bastı ...

hayırlı cumalar!a.s.denefciğim inşallah duaların kabul olur!:Saruboceq:hayırlısıyla bebişlerinizi alırsınız kucağınıza....
ay insallah canım ya.artık tüp bebekmi oluy.piknik tüpmü oluy.sırnaşık şey2010 da bebegimi almak istiyom kucagıma..:Saruboceq:

kıslar iyi akşamlar.hayırlı cumalar hepinize.çooook öpüyorum. a.s.

sen nerelerdesin bacım ama özlüyok.klava:unutma beni unutursan küserim sana..:tomato:

ALLAH ım inşallah nasip eder sizlerede arkadaşım...
benim abimlerde çok istediler ama olmadı maalesef :çok üzgünüm:26 sene oldu onlara
tabiki rabbim isteyecek önce ama onların en büyük hatası tadaviye geç kalmalarıydı.başlayıp bıraktılar hep...iş işten geçincede tüp bebek yaptılar yaş kırkı bulmuştu tutmadı...haddim değil belki söylemek ama sizde aynı hataya düşmeyin istedim

sagol canım.çok haklısın.tez zamanda ,saglıklı bebegim olsun istiyorum.çok mücadeler verdim..ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin saglıklı yavrular..:Saruboceq:

iyi tatiller canımyerimseniben,biz burda kara hasret kaldık
sagol canımm evet bızde oyle bakıyoz yagarmı dıye ama yok
oooooohhhh... sefan olsun bacım :icecream: iyi eğlenceler..
bizim yerimize de dinlen.. tadını çıkar.. hasret kaldık tatile falan yaaaa .. offff.. offff :1no2:
sagol canım valla çok ıyı geldı bana dönuştede aılemı gordum harıkayım şimdı :içelim:

sagol canım evet bende çok sevmem sogugu ama kar gerçekten harıkaydı hasret kalmıştım
bana ve maata tez zamanda aksi bebişler versin
insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım dualarım hep senınle allah bır an önce bebışını kucagına almak nasıp etsın :Saruboceq:maatcım senınde canım ...hadı bakalım mujdelı haber beklıyoruz teyze olalım artık dımı yaa:1hug:

canlarım hepınızı çok özledım ...kuuşuum sanada allah kolaylık versın bu karda kışta taşınmak baya zor olsa gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…