Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam olsun kafkas güzellerine....nasılsınız canlar.ben hem evde hem işte çok yogunum...fırsat buldukça buraya gelmeye çalışıyom.ALLAHA EMANET OLUN.a.s.

sende denefim ,morkalem aşkolsun ben uğramıştım ama gözünden kaçtı galiba ....neyse başka sefere görüşürüz öptüm .

sende denefim ,morkalem aşkolsun ben uğramıştım ama gözünden kaçtı galiba ....neyse başka sefere görüşürüz öptüm .

canım nasılsın.taşınmamışın.ne oldu ev sahibi insafamı geldi.ALLAH KİRACILARA YARDIM ETSİN.TAM 12 SENE KİRACILIK YAŞADIM.EV SAHİBİYLE UGRAŞMAK ÇOK ZOR.

ya sorma bi toparlan bir otur sinir bastı artık ..iikinci kalkışmamız evsahibi sorunu değildi eşim dükkanıda tutacağımız evin altına laıcaktı ..olmadı ..ben oralarda yapamam gittik baktık çok uzak buralara ..eşiminde içine sinmedi ..vazgeçtik ..amin inş herkese kendi evini nasip eder...ama bunada çok şükür hiç oturcak evi olmayanlarda var evi olup huzurla oturamayanlarda dimi ama bacım ..olsun artık evimi seviyorum inş ..burdan kendi evime giderim...

İNSALLAH .....ALLAH TÜM EV İSTEYENLERE NASİP ETSİN.ben çok şükür 5 aydır kendi evimdeyim...
iyi geceler canım.yarın benim için çok yogun bi gün..yatayım artık.iyi akşamlar.

mrb kızlarr..ben duygu samsunluyum ve çerkezimm abzeh boyundanım sizlere katılabilirmiyimm??:asigim:

Son düzenleme:
İNSALLAH .....ALLAH TÜM EV İSTEYENLERE NASİP ETSİN.ben çok şükür 5 aydır kendi evimdeyim...
iyi geceler canım.yarın benim için çok yogun bi gün..yatayım artık.iyi akşamlar.

oooh ne güzel allah sağlıkla mutlulukla oturmayı nasip etsin....inşallah sağlıklı bir bebişinizde olur...

iyi pazarlar kızlar!a.s.kuusuum burdasın naber?:1hug:şu puzzle için benimde mukavva almam lazım a.syaptıktan sonra asacağım başlamadım daha!dua topiği duyduk duymadık demeyin diye bir yer var oradan girdim sanırım!denef görmedi sanırım maatda ortalarda yok!sizlerde katılın istedim namaz kılamıyorum ama içten dua edersem olur:Saruboceq: diye düşünüyorum!...

sorma bacım ben uzaktaneğitim okuyorum bizim ders ve sınav sistemlerimiz farklı daha erken başlıyoruz bitirme tezi ne bilmiyorum ama benim bu sene son inş. bu dönem yani tezi yapamazsam bitmniycek okul yarın kütüphaneye gidicem araştırma için.. duaların için çok teşekkür ederim :1hug: çocuklar çok sevimli ama uğraşmak zor bilirim seninde Allah yardımcın olsun:) arada böyle değişiklik iyi oluyo puzzle falan kendimizede zaman ayırmamız lazım aslında benneyaptımki

ally gerçekten kendim için birşeyler yapmayalı çok oldu!a.sbakalım benim kız rahat bırakırsa yapacağım :sm_confused: ama çok zor görünüyor inşallah puzzlın başına bir iş gelmeden tamamlarım!....CADIARZU

bende öyleyim malesef artık arada sırada kaçamak yapıyorum yoksa depresyona giricem okuldan başka bişey düşünemez oldum

bende öyleyim malesef artık arada sırada kaçamak yapıyorum yoksa depresyona giricem okuldan başka bişey düşünemez oldum
m

ally canım bu son sınıf stresi, sen üzerine düşeni yapıp, çalışınca ( tabi stres çalışmana engel olmazsa) herşey kolaylaşıyor, bizde bu günleri geçirdik biliyorum.
ama inan hepsi geçip gidiyor ve hatta unutuluyor.
umarım okul bitince hemen işe başlarsın ve iş hayatının koşuşturmacasıyla şimdiki sıkıntıları unutursun. :teselli:

kızlar hepinize iyi akşamlar.

morkalem sağol iyi dileklerin için :1hug: aslında o kadar korktuğum şey sadece tez hazırlama konusu onu becerebilecek miyim diye düşünüyorum bir hafta sürem kaldı... inş. okul bitince hemen işe girerim o bana çok iyi bir teselli olur zaten:) sen ne güzel eğitimciymişsin bende hep üniv.de çalışmak istedim şimdi bir üniv.de staj yapıcam inş. buda biraz olsun hevesimi almamı sağlar:)

saolun kızlar kabul ettiğiniz için kendimi kısaca tanıtıyım...:):)
ismim duygu samsunun ilçesindeyim küçük bi ilçesinde..
çalışmıyorum ama kursa gidiyorum..
tıbbı sekreterlik kursu iş bulurum inşallah..
sizlerle iyii dostluklar kurmayı isterim gerçekden

günaydın adige dostlar...uzun zamandır yoktum...yazılanların bir kısmını okudum..nasılsınız canlar... yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişsiniz..inşallah kalıcı olursunuz....Şeniz

canım kıyamam sana....nasılsın ..bu sıkıntıların senin gelecegini kurtaracak bacım...Allah yardımcın olsun..

insallah gönlündeki işi bulursun arkadaşım....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…