Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam şekerler.nasılsınız.cumanız mübarek olsun.ALLAH bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin insallah .
bana ve maata tez zamanda aksi bebişler versin insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bir haftadır uğrayamadım hepinizi öpüyorum a.s.

denef72 canım, duana gönülden amiiiinler :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kuusuum arkadaşım sana da kolay gelsin taşınmak ayrı sıkıntı,
gittiğin yere yeniden alışmak ayrı sıkıntı, rabbim kolaylık versin.

tünaydın canlar.nasılsınız....geliyom gidiyom kimsecikler yok
morkalem tesekkürler canım.güzel dileklerin için.a.s.
derin bacım.albümlerine baktım.artık yolda görsem seni tanırım bacım...kızında pek cimcimeymiş...:1hug:

morkalem haklısın arkadaşım ama beni sıkan başka şeyler var neyse herşey arapsaçına döndü ..denef72 nasuılsın ..gülse abla hoşgeldin ..iyi geçmiştir inş tatil ...kızlar herkesi öpüyorum görüşürz sonra ..nasılsa kimseciklr yok burda

sagol canım hoşbuldum ...
çok guzel geçtı kar bı harıkaydı doga muhteşemdı çok ıyı geldı eşime ve bana en guzelıde dönuşte aılemı gordum o hepsınden dahada guzeldı :1hug:
hayırdır noldu kuuşuum ya umarım buyuk bı sorun yoktur merak ettım :uhm:

günaydın kızlara.s.!kuusuum neler oldu yine?:uhm:gülse ablacığım hoşgeldin ne iyi ettin gezdin!a.sdenef evet kız giderek bilmişlik sınırlarını zorluyor :Saruboceq:Allah en kısa zamanda sana da nasip etsin!birkaç arkadaş birbirimizi artık çok iyi tanıyor gibi olduk senin var mı profilinde resimlerin bir bakayım bende! resimler gerçekten çok net! resimlerden konu açılınca aklıma geldi; geçenlerde burda birkaç kişiye bir erkek mesaj atmış tanışalım mı diye! ama ben sadece arkadaşlarım görebilir diye ayarlamıştım umarım öyledir!şikayet etmişler üyeliği silinmiş sanırım neyseki!klava:bu kadar kadın o adamı bir bulsa linç eder valla!hadi öptüm hepinizi...

selam kızlar ..hepinizi öptüm .
derin yoksa o erkek dediğin benim sana bahsettiğim kişimi ..o erkekmiymiş ...

selam bayanlar nasılsınız akşamınız guzel olsun inşallah a.s.
evet canım çok guzel bı tatıl oldu hoşbulduk canımm
amanın erkekmı varmış burda şaşırmadım geçenlerde banada denk gelmıştı sagolsun modlar hallettıler hemen .. aynen sınır dışı oldu :roflol::roflol:

selam arkadaslar
uzun zaman oldu
yenıden sızlerleyım
benı hatırlayanlara ve
yenı arkadaslara
selam olsun
hepınızı opuyorumm

kızlar neler oluyor oralarda,
ne erkeği yaa, ben herhangi birşeyle karşılaşmadım ama çok kötü :mymeka: şöyle güzel bir hareketi haketmiş amaaa...
hepinize iyi geceler öptüm

selam kızlar ..hepinizi öptüm .
derin yoksa o erkek dediğin benim sana bahsettiğim kişimi ..o erkekmiymiş ...

canım ne haber ne zaman taşınıyon bakem.yardıma gelemmi...kimmiş o bakem bayan nikiyle erkekmi yalakandı kk da.ay çatlıcam he..

selam arkadaslar
uzun zaman oldu
yenıden sızlerleyım
benı hatırlayanlara ve
yenı arkadaslara
selam olsun
hepınızı opuyorumm

kızlar neler oluyor oralarda,
ne erkeği yaa, ben herhangi birşeyle karşılaşmadım ama çok kötü :mymeka: şöyle güzel bir hareketi haketmiş amaaa...
hepinize iyi geceler öptüm

kuusuum yok kız o değil:1no2:!ona ne oldu?hakan nickiyle girmiş siteyeCADIARZU birkaç kişiye de tanışabilir miyiz diye mesaj atmış:mymeka: resimlerine bakıp!morkalem zaten adamın halini düşünemiyorum yakalasalar!sırnaşık şey:roflol:
neyse elmalıpasta hoşgeldina.s. biz yeni tanışacağız!hadi öpüyorum hepinizi canlarımŞeniz iyi geceler görüşürüz!...

denef sende mi burdasın?dizimi izledim kızı da uyuttum fırsatı değerlendiriyorum a.ssenden ne haber?

mrb kızlarr ben duygu samsunluyum ve adigeyim sizlerle tanışmak isterimmkaydirigubbakcemile2

denef sende mi burdasın?dizimi izledim kızı da uyuttum fırsatı değerlendiriyorum a.ssenden ne haber?

canım ben seni görmedim kusura bakma..a.s.kimsecikler yok diye çıktım biraz oyuna takıldım.iyiyim canım sen nasılsın...kızınıda çok öpüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…