Çerkez'lerin buluşma noktası...

günaydın kızlaaarr... dün siteye giremedim.. evde bilgisayar çöktü.. bugün kociş ilgilenecekti pc ile... haftanız güzel geçsin.. öptüm cümlenizi :1hug:

selam çerkez ve abaza güzelleri.nasılsınız.geçmişi okudum.
derincigim geçmiş olsun canım.bu hayatta en önemli şey saglık.gerisi boş güzelim..ama en kısa zamanda tedavini olmanı tavsiye ederim bi saglıkçı olarak.ilerde hastalıgın daha ilerlemiş olur..iyileşmeniz daha zorlaşır..yaramaz kızının peşinden koşturamassın sonra bacım..

selam ya ne zaman gelsem kimse olmuyo ben çıkarım herkes gelir ne şans bendekide öffff...derin yine söylüyorum allah kolaylık versin ..kızınla ...ama denef ablamın dediği gibi daha kötü olursan bıcırlada ilgilenemzsin ....bir anönce bir çaresine bak olmadı gidebilirseniz eşinle gidin ...sonuçta sağlık ...öptüm kendine iyi bak

çerkez güzelleri hepinizi çok öpüyorum ..efekan,haydeç,denef72,gülse,ally,melihim,my sakura,maat ve diğer arkadaşlarıı görüşürüz inş bigün ...

inşallah görüşürüz arkadaşım,denk gelemedik hiç...:çok üzgünüm:

günaydın herkese............
umarım iyi bir gün geçirirsiniz...benim bebeim ateşlendi gece hiç uyumadı...dua edin bebeime iyileşsin.........senağlama

umarım iyi bir gün geçirirsiniz...benim bebeim ateşlendi gece hiç uyumadı...dua edin bebeime iyileşsin.........senağlama

merhaba arkadaşlar!a.s.denef haklısın en kısa zamanda gideceğim!a.sbenim kızın hızına yetişmek pek mümkün değil normal bile olsam zaten!kuusuum bende çok öpüyorumŞeniz denk gelemiyoruz gerçekten!effekaan geçmiş olsun :teselli:inşallah düzelmiştir bebeğin!herkesi öpüyorum görüşürüz arkadaşlar....

geçmiş olsun canım.dualarımız bebeginle.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
bebekleri melekler korusun...

effekan çoook geçmiş olsun canım inş şimdi daha iyidir ...ya kızlar ben bu sefer kesin gidiyorum ev buldum önümüzdeki hafta yokum artık tel,net bağlanıncaya kdar çok özlüycem sizi bu sefer kesin evi tuttuk şu an tadilat var badanası boyası yapılıyo ....

günaydın hatun kişiler............hepiniz sağolun....
bebişimin ateşi biraz düştü...........
ilk defa hasta oluyo kendimi kötü hissediorum.....:çok üzgünüm:
elimden bişi gelmio.......:a015:

günaydın hatun kişiler............hepiniz sağolun....
bebişimin ateşi biraz düştü...........
ilk defa hasta oluyo kendimi kötü hissediorum.....:çok üzgünüm:
elimden bişi gelmio.......:a015:

çok geçmiş olsun canım..bebişler narin oluyor..bu havalarda kötü..ne kadar korursan koru oluyor...a.s.

kuusuum kış kıyamet zor olacak taşınman ama sana kolay gelsin... seni çok özlücem...arada slm ver biryerlerden....Şeniz

günaydın kızlar!a.s.kuusuum nereye taşınıyorsun kış kış ya!?:sm_confused:hayırlısı hadi bakalım.effekaan bebekler güçlü oluyorlar ama ateşine çok dikkat etmek lazıma.s ne zor annelik değil mi?yüreğin eziliyor azıcık acı çekse!benimkini az önce banyodan çıkardım.kaydirigubbakcemile heryerini ıslatmış, dişlerini fırçalamış!:bbo: herşeyi basamak olarak kullanıyor. kirli sepetini çekiyor ,lavabonun önüne; üzerine çıkıp suyla oynuyor hihoyyytneyse boş bırakmaya gelmez hadi öpüyorum hepinizi....Şeniz

günaydın arkadaşlar....effekaan geçmiş olsun arkadaşım,inşallah çok çabuk iyileşir bebişin.kuusuum ALLAH kolaylık versin,bende taşınalı fazla olmadı.çok zorrrrrdelikafadulden

çok sağolun kızlar ..evet taşınmak çok zor ben evleneli ilk defa taşıncam o yüzden içim biraz buruk ..derincim kış günü çok zor ama bulduğum ev buranıın iki katından bile büyük hem eşimni dükkanıda altımızda olcak ...o yüzden böyle oldu ...haydeç ablacım çok zor gittiğim yerde tanıdığım kimse olmuycak
ama eşim önümüzdeki hafta hemen başvuru yapcak bu hafta yapcaktı ama tadilat uzarsa
burasıda kesilir diye istemedim ...hepinizi çok öpüyorum ve seviyorum ...

effekan
prensinin iyi olduğuna sevindim annelik bitmez bir vicdan azabı ..ama çok güzel allahım inş denef72 ile maat ada nasip eder ..ve isteyen bütün arkadaşlarıma ...ama çocuklar böyle bi iyi bi kötü ...allah ömürlerini uzun etsin ...duygu ege selam cnm biz senle tanışmadık hoş geldin sende izmirdeymişsin ne güzel belki yakınızdır ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…