Çerkez'lerin buluşma noktası...

saolasın canım dualarınız için .. hepinize teşekkürler.. ben duaların hep pozitif enerji yarattığına inanırım... bizlerden esirgemeyin olur mu a.s.
ya ben de ne unuttum ne unuttum diyordum bu kafayla.. dün akşam girip fotoğraflarınıza bakacaktım.. sahi buluşacaktınız... ama kötü olmuş yaaa... niye kimsecikler gelmedi ki... ben yakınlarda olsaydınız koşa koşa gelirdim.. yalnız mı kaldın yoksa :1no2:

hımm... sorumun cevabını bir sonraki mesajında vermişsin... sen topu topu 2 kişi gel onda da birbirinizi bulama.. hakkaten tam trajedi olmuş :1no2:

ya gülse ablam çok üzüldüm boşver sen bana yakın gibisin izmire yolun düşerse haber ver biz buluşuruz...ay ne güzel olur hepinizi okadar merak ediyorum ki ..maat cım senin içinde denf içinde ve bebek hasret çeken herkes için inanınki bütün kalbimle dua ediyorum ..maat hiç bişey için keşke deme, herşey yaşanmak için sırasını bekler demek o zamanlar sırası değildiki ertelendi ..inş sağlıklı bi şekilde kavuşursunuz bebişlerinize ....üzülmeyin neticede herşey kısmet önemli olan sizin sağlığınız ..ya ben hepinizi çok seviyorum...moral de çook önemli ...

maat benim de diyarbakırlı olan bi arkadaşım var orda çokdur çevresi istersen ben bide ona sorayım öyle tavsiye edebilecekleri doktorlar varsa sana iletirim ....hiç aklıma gelmemişti...inş bişeyler çıkar işine yarayar..

saolasın canım... evet kimden ne çıkacağı belli olmaz.. her türlü bilgiye açığım::))) bu arada nihayet denk geldik.... neler yapıosun?? cimcime kızın nasıl::)) ben şimdi yalnız yalnız oturuyorum... eşim cuma akşamı yıllık izin alıp gitti... 10-11 gün sonra gelecek.. oğluşunu alıp memlekete gitti... malum 15 tatil...

ay kız ne bileyim bu sene bir türlü toplayamadı kendini biraz ona üzülüyorum ..onun dışında iyi sayılırım ..eşimin belki baharda ırağa gitme durumu var oda biraz kafamı bulandırdı ...onu düşünüyorum son zamanlarda hep...

canlarım benım sagolun valla moral oldunuz bana dun çok kotu olmuştum acaıpte sınırlenmıştım ama bugun ıyıyım ..ah keşke yakın olsaydık sızlerı tanımak çok ısterdım maat cım kuuşuum
maat bu arada geç geç dıyorsun yaşını soyleyıp duruyorsun kaçsınkı daha sen :uhm:
bende hepınızı çok sevıyorummmma.s. a.s. a.s.

denizlide ben çok küçükken oturmuştuk bizde uzunkavaklarmı diyolardı öyle bişey hatırlıyorum babam orda pamukkale yolu üzerinde ankara asvaltı diyolardı orda polisokulu yapmıştı..

nerden çıktı diyebilirsin ablacım burda hava çoook sıkıcı sanım sıkılıoy öyle eskiler geldi aklıma denizli felan değince...

canım ya ırak ne iş?? nerden çıktı?? senin eşin ne iş yapıordu?? benimki de geçen yıl ıraktaydı 4.5 ay ...
yavruşunun alerjik ya da immune sistem (bağışıklık) hassasiyeti olabilir?? bi doktora danışsan.. ben de hem alerjik bünyeliyim hem de immune zayıflığım var.. çocukluğum önceleri doktorların bu tespiti yapamaması yüzünden hastalıkla geçti.. özellikle kış aylarında:( ama bu dediğim 35 yıl öncesi.. şimdi zaman değişti...

ahhh ahh ne sen sor ne ben söyliim::)) 39 yaşın içindeyim.. 70 doğumluyum.. aslında 38 tabii .. biten yaş söylenir di mi a.s
esasen yaş takıntım asla yoktur.. zaten çevremdekiler yaşımı öğrenince çok şaşırıyorlar.. "aaa o kadar göstermiyorsun" diye::)) valla ben de kendimi öyle hissetmiyorum açıkçası... ama gel gör ki konu anne olma yaşına gelince gerçekler "dannn" diye yüzüne vuruluyor cancazım :((

ya evet aslında olabilir ama doktorlar bazen o kadar lanet oluyoki şöyle bi durum olabilirmi diyosun..çok biliyosan kendin muayene etseydin diyolar ..ben böyle manyağın birini dövüyodum nerdeyse...aslında o başka bişeydi ama kızımla ilgiliydi yine bağırsak enfeksiyonu olduğunda hemde özel bi hastanede oluyo bu serum takıcaklar koluna bi kolunu delik deşik ettiler damar bulamadılar öbür kolunu deliyolar yine habire yavrum tabi bu arada hem canı yandığı için hemde korktuğu için bağırıyo ağlıyo dayanamadım yanına girdim ..manyak hemşire kızıma bağırıyo elini kaldırır gibi yapıyo o sinirle elini bi tutmuşum kırıyomuşum nerdeyse...delirmiştim....bide bana kalkıp hanfendi dayanamıyosanız getirmiyceksiniz...tabi hastanenin sahibi olan doktor geldi müdahale etti olaya ..kadını işten çıkardılar...yani kadında değil daha 18 yaşında felan dı ..işinden olduğuna üzüldüm ama ...çocuğum söz konusu olunca değişiyo durum ...ya biz doktordan yana hep şansızlık yaşadık ..güya hep önerilen doktorlara gidiyoruz sinir oldum bak yine ..benim eşim ..alüminyumcu,yani panjur,alüminyum doğrama,katlanabilir cam sistemleri giib işler yapıyo kendi atölyemizde ,satış mağazamızda bi kaç ay içinde balon oldu ..yani 2 ay desem anca ..aslında çok üzgünüm ..aaa neyse bi şirket hep söylüyodu eşime oda şimdi değerlendirmeye aldı bakalım..artık hayırlısı...

nerden çıktı diyebilirsin ablacım burda hava çoook sıkıcı sanım sıkılıoy öyle eskiler geldi aklıma denizli felan değince...

canım benım evet dedıgın yer dokuzkavaklar mah unutmamışsın ne guzel ..gel kız senı gezdıreyım yanlızım nasılsa koca sabah gıdıyor gece 2 de gelıyor işten kocaman ev valla bol bol gezerız :1hug:

yaşın okadar da yok eğer adetlerinde sorun yoksa hiçde geç değil artık çağımızda 60 yaşında bile anne oluyolar benim o söylediğim arkdaşımda 37 sinde anne oldu ...

canım uzulme sen allahtan hiç bır zaman umudunu yıtırme ..elbet bı vaktı zamanı vardır ..yaşında çok degıl yanı dur bakalımm :1hug:

soğan kürü uygulasana maat biraz kötü oluyo ama bir iki denemeden sonra alışıyosun..gülse ablacım seve seve gelirim yengemde acıpayamllıdır..

esasen konuya dışarıdan bakılıdğında yaş o kadar da abartılacak durumda değil elbette... genelde ikinci üçünüc ve daha sonraki çocuklar zaten benim yaşlarımda oluyor... mesele ilk çocuk olması :1no2: tabii onun da örnekleri var dediğiniz gibi.. mesela füsun demirel geçenlerde 50 aşında ikiz sahibi oldu.. tabii bu da bir örnek... ama inşallah ben o kadar beklemem... işte insan bu yaşta ilk çocuk düşündüğünde bi de uğraşıp olmayınca geri sayımda olduğunu ister istemez düşünüyor tabii :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…