Çerkez'lerin buluşma noktası...

günaydın kızlar!a.s.herkese geçmiş olsun.ben atlattım gibi ama belli olmaz:sm_confused: sizler hastalanmışsınız şimdi de kış hastalıkla geçiyor hiç sevmiyorum ya!:1no2:

evet ya aynen bende katılıyorum kış hastalık yönünden kötü bende sevmezdim önceden neden yağmur yağar hep yaz olsa felan derdim ama geçen seneki kuraklıktan sonra buseneki yağmurlara sevinir oldum...

günaydın arkadaşlar!a.s.hastalar iyileşti mi?nasılsınız?:sm_confused:

merhaba kızlaarrr.... ben işteyim tabii ki de ... site açık ama sürekli bakamıyorum.. arada takip etmeye çalışırım... şimdilik bu kadar.. öpt çoka.s.

selam kızlar nasılsınız.....
ben ıyıyım artık işe bıle gıtmeye başladım darısı sızın başınıza ..aman bır an önce ıyıleşın hepınızı çok öptumm :1hug:a.s.

merhaba arkadaşlara.s. herkes yavaş yavaş normale dönüyor sanırım.a.sçok uğrayamıyorum :a015:misafirim çok bu aralar uğraşıp duruyorum öptüm herkesi!...

kızlar nerelere kayboldunuz bakıyom kımseler yok yıne ...hepınızı çok öpuyorumma.s.

günaydın adige dostlar...hasta olan arkadaşlarım çok geçmiş olsun...uzun süredir yazmıyordum ama takipteydim..nasılsınız bakalım..ben de eh işte idare eder....

slm bende burada cerkez köyünde otuyorum ve çerkezlerden cok memnunum çok hatırlı insanlar

selam adige dostlarım nasılsınız.bende bu aralar işte çok yogunum gelemedim.ama hep aklımdasınız...sizleri çok öpüyorummmmm..Şeniz

kuzum21 hoşgeldin bende vezirköprülüyüm...sen tam hemşosun benle yani...resimdeki senle bebişin sanırım ..

ben yokken uğrayıp gitmişsiniz....bende bir yoğunum bu ara sormayın gitsin hani bnm taşınma işim vardıya daha belli değil bende temizlik yaptım yapmışken fazlalık herşeyi toplayım dedim...ne olur ne olmaz ..diye ..yarın daha sık uğruycam ama bizim topiğimiz çook boş kaldı bu ara ...

selam şekerler nasılsınız.ben biraz takılayım dedim kk ya.ama gözlerim kapanıyo uykusuzluktam.gidiyom yatmaya..
HAYIRLI CUMALAR CANLAR.

kuzum21 hoşgeldin bende vezirköprülüyüm...sen tam hemşosun benle yani...resimdeki senle bebişin sanırım ..

slm evet ben ve oglum ben aslen nevsehirliyim eşim köprülü ve burada otuyor ben gelin geldim buraya köprünün neresindenkaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar!a.s.uğrayamıyoruz bu ara herkes koşturuyor sanırım :sm_confused:öpüyorum hepinizi!...

slm evet ben ve oglum ben aslen nevsehirliyim eşim köprülü ve burada otuyor ben gelin geldim buraya köprünün neresindenkaydirigubbakcemile3

allah bağışlasın canım benim:Saruboceq:...hı bizim gelin oluyon yani sen kaydirigubbakcemile5...şimdi ..bende bakla köyünden ...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…