Çerkez'lerin buluşma noktası...

kızlar merhaba.. kaç gündür giremiyorum siteye.. işler çok yoğun... akşamları de eve geç geliyorum... dün de c.tesi olduğu halde tüm gün şubedeydim:(( bizim şubeyi taşıyoruz.. bi de işler yağıyor bu arada:( benim de bebek işleri cabası.... perşembe yumurta kontrolüne gittim.. doktor durumu iyi buldu bi çatlatma iğnesi yaptırdı... şimdi çalışmalarımız sürüyor::)) 27sine kadar adet görmezsen gel dedi... adet görürsem de adetin üçüncü günü gidicem.. hadi bakalım yeni baştan bir küre başlıcaz... kızlar benim için dua edin n'olur :Saruboceq::Saruboceq: Allahın izniyle güzel ve sağlıklı bir bebişim olsun çok istiyorum....
bu arada heycir sana çok geçmiş olsun ... bel fıtığı kötüdür... ama kesin teşhis kondu mu sana? yoksa fıtık şüphesi mi var anlamadım... benim boynumda 4 omurda var fıtık... belde de fıtık başlangıcı var... çok sıkıntılı bir durum... yakinen biliyorum... ankarada yaşarken çok sık iş yüzünden istanbula gidip geliyordum... nemli ortam yüzünden ağrılarım tavan yapıyordu... valizde bile enjeksiyonlarımı taşıyordum... bel ağrıları için... aksi takdirde sağdan sola dönemiyordum... sonra 15 kilo kadar verdim ve bel ağrılarım 3te 1e indi.... eğer kiloluysan lütfen kilo ver öncve.... inanılmaz fark ettiriyor ağrıları a.s
gülsecim sana da hayırlı olsun.... kolay gelsin... işlerin açık gelirin bol olsun inşallah......
hepiniz iyisinizdir ve herşey yolundadır inşallah.....:1hug:

sevgili maat umarım herşey gönlünce olur...tez zamanda bebişini kucagına alırsın...sanada kolay gelsin bacım...

canım çok saol inş en kısa zamanda sende de fıtık diye bişi kalmaz.
ayrıca inş.çalışmalarınız sonucunda bebişinizi kucağınıza alırsınız.
en son gittiğim doktor fıtık die kesin bişi konuşmadı ama bende sağdan sola dönemiorum
hareket etmek resmen işkence bazen öle oluo ki eşim kaldırıo beni oturduğum yerden
:çok üzgünüm:
baakalım ilaç verdi uzun süre kullan dedi
zayıflada diyince kesin zayıflamam lasım :çok üzgünüm:
bakalım nolcek.

ben yazamadım bi kaç gündür giriyorum sadece okuyup çıkıyorum canım önce likle iyi olmana sevindim umarım herşey güzel olur ama bukadar ara vermeyin topiğimiz çok boş kaldı özlüyorum ben sizleri...ama tabi çalışan insanın işi daha bi zor oluyo...bilirim ..olsun sağlığınız yerinde olsun...maatcım senin için bütün kalbimle dua ettiğimi zaten biliyosundur ...öpüyorum kendine iyi bak...

caınm ya daha geçmedimi belin ay belde çok kötü bu gün bnmde eşim erken geldi belini incitmiş ...yazık oda senin gibi sağa sola bile ben döndürüyorum...öptüm seni herkese iyi geceler...

caınm ya daha geçmedimi belin ay belde çok kötü bu gün bnmde eşim erken geldi belini incitmiş ...yazık oda senin gibi sağa sola bile ben döndürüyorum...öptüm seni herkese iyi geceler...

kuusuum.canım benim.eşine geçmiş olsun.aman bu bel agrısıda gerçekten bişeye benzemiyo.ne yaptınız ev işini bakalım.evsahibin gıcıklık yapıyosaklava: anlarsın ya....klava:

çooookk çççççooook geçmiş olsun.
benim ağrılarım geçmedi malesef :çok üzgünüm:
eşinin neler çektiğini çok ii anlıorum Allah şifa versin hemen doktora gitsin hemen ortapediye gitsin takibini yapsın o nasıl bir ağrıdır eziyetir çeken bilir
sabah işe gelirken ağlamamak için kendimi zor tuttum yürütmüo melet :çok üzgünüm:
Allah'ım iyileşiyim artık nooolluuuurrr

kuusuum.canım benim.eşine geçmiş olsun.aman bu bel agrısıda gerçekten bişeye benzemiyo.ne yaptınız ev işini bakalım.evsahibin gıcıklık yapıyosaklava: anlarsın ya....klava:

ay ablacım ne sen sor ne ben söyleyim derler tam öyle bir durumdayım herşey askıda belirsizilik beni deilirttikçe delittiyo ...ayrıntıları yazarım ben sana ...öptüm...çıkıyorum şimdi ...döv ablacım döv eline sağilık...

allah acil şifalar versin canım ne diyeyim eşimde sabah nerdeyse ağlıyarak gitti işe ..zor valla...

canlarım nasılsınız sızlerı çok özledımm guzel dıleklerınız için hepınıze tşk ederımm
hastalara acıl şıfalar dılerım
hepınızı çok öpuyorumm a.s.a.s.

kızlar mrb.... yeni şubeye taşındık.. acayip bi karışıklık ve iş var.... akşam da eve geç gitmeler devam ediyor.. ben bi kafamı uzatayım da ne war ne yok bakiim dedim.. hepinizi öpüyorum.. şimdilik sağlıcakla kalın
ben bi işleri oturtayım daha sık takılacağım merak etmeyin...
canım dua edenler saolsun.. dualarınızı eksik etmeyin... sizi kocamaaannn kucaklıyorum :1hug:

merhaba kızlara.s. bende kaç gündür gelemedim :a015:herkes nasıl ben çok iyi değildim ve hala hastayım! dinlenemiyorum bir türlü:bbo: iş bitmiyor,çocuk durmuyor eşim çok yoğun!gün nasıl geçiyor anlamıyorum!şimdide yemek için mutfağa gideceğim. önce kızı giydirmem lazım size yazarken çırılçıplak soyunmuş!delikafaduldengörüşürüz öpüyorum hepinizi...a.s.

:))))) kızını öp benim için göbüşünden
sanada geçmiş olsun herkes dökülüo hastalıktan senağlama

merhaba arkadaşlara.s.teşekkür ederim! heycir dün iyice öptüm mıncıkladım benimkinikaydirigubbakcemile bu aralar çok bilmiş oldu dayanamıyorum ona!Şeniz

ooooooooooooooooohhh iiiii yaptın canımada deysin :))))
valla bu aralar çok çocuk sevesim var neden bilmem???
ayrı bir sevgi geldi eskisi gibi deil ben çok düşkün deilimdir çocuklara
ama bu aralar ay bi sevesim var bi sevesim
inş. ay başında arkadaşımın bebişini görmeye gidicem bi sabırsızlanıorum sorma gitsin
zilli o kadar tatlı ki maşallah
Allah tüm bebecikleri nazarlardan saklasın

bende çok düşkün değildim ama anne olduktan sonra bir garip oldum :CüvCüv:hem daha sulugözlüyüm ,hemde daha yufka yürekli ve çocuklara hiç dayanamıyorum!CADIARZUsende yap bir an önce bekleme!a.sallah isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu!...Şeniz

günaydın arkadaşlara.s. denef günaydın:1hug: bir bakayım dedim bu aralar pek gelemiyorum buralara:1no2: hafta sonu da yokum! öpüyorum hepinizia.s. şimdiden iyi hafta sonları ve hayırlı cumalar!....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…