Çerkez'lerin buluşma noktası...

(( öööfff yaaaa
zaten bu israil canımı sıkıo
(((((((((
keşke üstün güçlerim olsa ööööfff

arkadaşlar merhaba... haftasonum çok sevimsiz geçti maalesef.. depresif takıldım.. bu arada tüm yazdıklarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.. bugün perşembe için doktorun sekreterinden kontrol randevusu aldım.. perşembe günü dananın kuyruğu kopacak... ortamdaki elektrik ve doktorun tavrı bundan sohra yola onunla devam edip edemeyeceğimi belirleyecek....
bugün de işler çok yoğun.. ancak kafamı uzatabildim... hepinizi çoookkk öpüyorum a.s. :1hug:

sana da geçmiş olsun ya!a.s. kolay değil istanbul'da hasta olmak!:1no2: eşimin öğrencisi ellerinde kalıyormuş valla geçen sene! kızı Allah korumuş :Saruboceq:hemde özel hastanede!bende kendimde fıtıktan şüpheleniyorum ama gidemedim bir türlü doktora:1no2: öksürürken bile belim ağrıyor; hergün yataktan dayak yemiş gibi kalkıyorum!

size iyi akşamlar diyorum ve ben cumburlop yataga gidiyorum.uykum geldi .herkes kendine iyi baksın.öpüldünüz canlarım...:a015:

günaydın şekerim inşallah aydın bir gün olur
benim içimdeki şu huzursuzluk kaybosa (

yoksa hala filistine mi sıkılyosun..canım onlar için sadece dua edebiliyoruz ,maalesef..allah yardımcıları olsun :Saruboceq:hepimizin içi parçalanıyo hele o çocukları gördükçe ağlıyorumsenağlama ama yapabilecek daha fazla bişey yok .....ben artık haber izlemiyorum ...bence sende izleme..

ayyy valla varyaa gunlerdir içim karardi.onlar bir tarafa nedenini bilmediğim bi huzursuzluk var.işte çok sıkılıorum belki ondandır belkide kaç gündür haberlerden ruhum mahvoldu şu yedi genç filistin belkide onlar çok etkiledi.eşimde izleme radyo dinleme gazerte okuma dio ama napim olmuo ki......
bide doktora gitcem patrondan izin ,sted,m cevap gelmedi daha çok ondan sanki üüüüffff (((

SELAM KIZLAR.ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.dualarımızla ancak yanlarında olabiliriz..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

goooooooooooooooooooooddddddddddd morninnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnngggggggggggg
çerkes güselleriiiiiiiiiiiiiiiiiii

herkese günaydın....heycir bugün daha iyisin galiba sevindim...hepinizi öpüyorum kızlar...

iyi olmaya çalışıorum ama ağrı devam pes etmedi canıma okuo (
doktora gittim az kalsın hastane önünde araba altına giriodum Allah korudu valla
nise koştur koştur ömrüm yollarda geçti.yetişemicem die korkuodum randevuya yetiştim die sevinirken her zamanki gibi ilk pürüzünü çıkardı normal gitmesinde bi gariplik vardı zaten dediler bu doktor bilmemne polikliniğinin oraya gitceksiniz.hayda atla taksiye oraya gitik tabi benim randevuda geçti gitti başka doktora verdi.muayene oldum ama emar vermedi dahiliye veremiomuş beyin cerrahisi yada ortepedi veriormuş yarında beyin cerrahisine gidicem
vallahi var yaaa daha çok hasta oldum geldim.

selam şekerler.
heycir geçmiş olsun arkadaşım neyin var.
kusuum sen ansılsın kardeşim.
maat canım sen de umarım kendini toparlamışındır.tedavinde sonuç verirde en kısa zamanda bebişini kucagına alırsın...

merhaba kızlar!a.s.sonunda mesajlarım geliyor oh be!:teytey:sorun vardı sanırım yazıyordum gitmiyordu!:uhm:dün haberlerde izledim çerkezler kendi dillerinde tv. yayını istıyorlarmış ne dersiniz?:sm_confused:öğrenemediğimiz dilimizi öğrenebilir miyiz böylelikle?ben karşı değilim tv yayınlarına!a.s

denef72 saol şekerim bende fıtık var onu çekiorum.
ayrıca bende karşı deilim yapılsın çerkezce yayın

arkadaşlar merhaba önce ama ben bu farklı dillerde yayın yapılması olayına şiddetle karşıyım ,çerkes olmaktan herzaman gurur duydum ama ben onunda öncesinde türküm,sonuç olarak iyi niyetle yapılan kürtçe yayın olayı başımızı feci halde ağrıtıcak adam çıkmış resmen dilimizi kabul edenler yarın o toprakların bizim olduğunuda kabul edicekler diyolar...herkes kendi düdüğünü öttürmeye kalkarsa vatan,millet diye birşeyin olması söz konusu bile olmaz...netice biz çerkesler vatan acısını çok iyi bilen bir milletiz..bence bunlar yersiz ..insanların ağzına bir parmak bal sürmekle hiç birşey toz pembe olmuyo..girişimin geri teptiği ap açık ortada..benim şahsi fikrim ..kendi dilimzi felan bi kenara bırakıp açılan öbür kanalın da kapatılması için bazı girişimlerde bulunmak..inaanın bu daha hayırlı bizler herşeyden önce türküz..ben zaten bugün bunu başka bi topikde belirtmiştim dünden beri bu konuya çok sinirliyim...hiç bir toprak parçamız başka bir milletin bayrağı altında gösterilemez ama dış ülkelerin yeni çizmiş olduğu orta doğu haritalarında bizim doğumuz kürdistan olarak belirtilmiş tir.inadına diyarbakır,şırnak,hakkari,batman,ş.urfa,siirt,elazığ,erzurum,van,kars bizimdir bizim olacak oralarda türkiye cumhiriyeti dir.kürdistan değil..kusura bakmayın belki sert oldu belki bu yazımdan dolayı uyarı alırım ama ben hepimizin kardeş olduğu inancındayım bence önce türkçe mize sahip çıkalım..çerkesce öğrenmek bir ayrıcalık bu dili şimdiye kadar öğrenememiş olmamız bizim atalarımızın bir ayıbıdır.ama eğer çocuklarımıza gelecekte bir vatan bırakmak istiyorsak bu tarz oyunlara gelmeyelim..tek bayrak ,tek dil tek vatan,tek vücut olalım..umarım bana kızmazsınız hepinizi çok seviyorum...derincim bana kızma ne olur tamamen kendi fikirlerim..sonuçta laz çerks kürt arnavut fark etmez...hepimiz aynı şehidi veriyoruz ,hepimiz bir ağlayıp hepimiz bir gülüyoruz ..sizi öpüyorum...sizlere tatlı rüyalar.

Son düzenleme:

günaydın arkadaşlar!a.s.kuusuuum sana hiç kızar mıyım?bazı konularda bende seninle aynı fikirdeyim ama farklı fikirleri olanların görüşlerini ve nedenlerini öğrenmek istedim sadece!sonuçta biz bu vatanın çocuklarıyız ve bende senin gibi ayrı harita çıkaranlara çok öfkeliyim biz şehit evlatlarıyız annemin dedeleri savaşa gidip dönmeyenlerden sarıkamış şehitleri!bu vatan için gencecik çocuklarımızı şehit veriyoruz kimisi laz,kimisi kürt,kimisi çerkez...gerektiği zaman da tek yürek olmayı biliyoruz!...

Son düzenleme:
hassas konulara girdik.ben karşı deilim ne yalan söliyim.
kürdü çerkezi lazı insan olsun yeter.
türkiye burası kültür topluluğu.her milletin dilinde yayın yapsınlar nolcak
uydu kanallarında hepsi var
sanki uydusu olan kendi dilinde yayın yapan kanalı seyretmior.
hepimiz bu vatanın evladıyız vatana karşı hainlik düşünenlerinde karşısındayız.

Son düzenleme:

günaydın canım bende onu söylemeye çalıştım böyle kanalların açılmasını kimse yasaklamıyo zaten uydu kanllarında var ama devletin bu işe el atmasını istemiyorum...zaten vardı böyle bi kanal arkadaşlar ben zaten böyle bi girişimi propaganda haline getircek kişilerin olduğunu düşündüğüm için istemiyorum.öptüm canım sevgiler...bencede bu konular çok hassas...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…