Çerkez'lerin buluşma noktası...

gece sohbet koyuymuş arkadaşlara.s ben kaçırmışım akraba çıkanlar bile olmuş!:uhm:herkese hayırlı sabahlara.s.

hihoyyyt slm kızlar .herkeze hayırlı günler.sormayın valla çok ilginç oldu akşam resmen akrabamı buldum.ben bu siteyi seviyorum ya...kaydirigubbakcemile2

hepinize slm... akşam güzelmiş hakikaten burdaki sohbet.ben yakalayamadım...ama olsun.yazılanları okudum en azında..akraba bile çıkan var ne güzel...

kuusuum mesajların kapalı canım .tabiki abla diyebilirsin....Şeniz

selam şekerler.bende yakalayamadım muhabbeti.olsun insallah bi daha kine yakalarım.herkesi çok öpüyorum iyi akşamlar

günaydın arkadaşlara.s.bugün nedense içimde güzel duygular var hepinize öpücükler...a.s.

şekerler günaydın,herkeze hayırlı günler bende güzel sayılır rüyalar gördüm iyi çıkar inş.

günaydın arkadaşlara.s.bugün nedense içimde güzel duygular var hepinize öpücükler...a.s.

selam kızlar nasılsınız
canım umarım gunun guzel geçıyordur ne mutlu sana a.s.
bende bılmıyorum o kelımenın anlamını nasılsa bı bılen çıkar dımı :uhm:

selam kızlar nasılsınız
canım umarım gunun guzel geçıyordur ne mutlu sana a.s.
bende bılmıyorum o kelımenın anlamını nasılsa bı bılen çıkar dımı :uhm:

günüm ev işi yaparak geçti ama arkadaşlardan gelen mailler çok hoşuma gitti:1hug: hayatın paylaşınca değeri ne kadar artıyor değil mi?a.s.

bende duymadım ya hatta eşimede sordum bilmediğini söyledi...çerkez güzelleri nasılsınız bakalım.... burası bu ara kalabalık çok mutlu edici...hep böyle olsak keşke...sevgilerimle canlar....

kızlar gözümüz aydın yeni bir araştırma konusu daha en azından ben bilmiyorum.sağol arkadaşım.:sm_confused:

ya evet şimdi de pinal vesilesiyle başka akrabalıklar çıkıyormuş -tatlicadiarzu- walla olur mu olur hihoyyyt

arkadaşlar 'pinal' ne demek bilen var mı??

:1no2:cnm ya pinel i biliyorum ama pinal onu bilmiyorum pinel rüzgarın yönünü gösterir basitce bir alet .allahım ya ben çok takarım böyle şeyleri:çok üzgünüm: varya ben bunu buluncaya kadar çatlarım artık üst komşudan sözlük aldım yok internettede tam olarak yazmıyo yaklaşık cümleleri vermiş yuvarlak mı ne demekmiş.bak şimdi CADIARZU.

:roflol:
ya evet şimdi de pinal vesilesiyle başka akrabalıklar çıkıyormuş -tatlicadiarzu- walla olur mu olur hihoyyyt

:roflol::roflol::roflol::roflol:Allah iyiliğini versin akşam akşam hiç gülceğim yoktu
sağol valla baya güldüm olabilir tabi neden olmasın çok güzel oluyo ama kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

neyse hepiniz sağolun arkadaşlar :a015:

cnm neyle ilgili konu sağlıkla mı ilgili öyleyse bişeyler biliyorum glb ama başka ysa bide kozalak gibi bişeyde olabilir.ya ben bunu bulucam .sen nerden duyduğunun yazarsan sevinirim en azından neyle alakalı olduğunukaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…