Çerkez'lerin buluşma noktası...

uykun mu kaçtı ablacığım gece?:uhm:dur ben bakayım şu buluşma haberlerine:1rolleyes: herkese iyi pazarlar!...a.s.

a.s.a.s.ablam benim harikasınız hepiniz imrendim valla sen tam kafamda canlandırdığım gibisin ya keşke bi gün bizlerde buluşabilsek ne güzel olur...kıskandım-tatlicadiarzu-kısmet belki bi gün...

nazar:canım ya çoook tatlı allah nazardan saklasın .ay bu arada tatlını öğrenmeseydim ölürdüm meraktan:uhm: çok sağol:dance:tabiii bende de bi sürü tarif var seve seve veririm ne demek.ayrıca tatlını biliyorum güzel oluyo gerçektena.s

selamlar ben yine okuldayım kısa bir selam veriyim dedim iyi pazarlar size

selam.... sanada kolay gelsin pazar pazar ama öğrencilik çok güzel evlilikte öyle ama...bazen tahsilime devam etsemiydim diyorum ama sonra yok iyiki okumamışım böyle çok mutluyum diyorum.ben okuluma devam etseydim gazide olcaktım.muhasebe öğretmenliği....:sm_confused:

a.s.a.s.ablam benim harikasınız hepiniz imrendim valla sen tam kafamda canlandırdığım gibisin ya keşke bi gün bizlerde buluşabilsek ne güzel olur...kıskandım-tatlicadiarzu-kısmet belki bi gün...

canım benim sağolasın...bizim sakarya buluşmaları ayda bir oluyor nerdeyse...izmirde buluşuyor .haberin olmuyormu...güneş 55 ablanın buluşmlarını görüyorum..onlarda çok eğleniyorlar...istersen takip et canım....kaydirigubbakcemile3

ayrıca etimek tatlısı gerçekten çok güzel bende yapıyorum......

kızlar ben yemek tarifleri kısmında yöresel yemeklere baktım da hiç çerkez mutfağına rastlamadım... burada ya da yemek tarifleri kısmında bi başlık açıp çerkez mutfağından tarifler versek nasıl olur?? belki çerkez olmayanların da ilgisini çeker... ayrıca biz de kendi aramızda yeni tarifler öğrenip mutfağımızı yaşatmış oluruz .. ne dersiniz :dance:

yada benim gibi biraz kopuk olan çerkezler de öğrenir bişeyler dii mi ama bence mantıklı siz yazın ben uygulayımkaydirigubbakcemile3cokacimcoook

dün gece benim de aklımdan bu geçmişti:uhm: ama ben bu konuda iyi değilim:1no2: halam bir börek yapıyordu ,patatesli çok seviyorduma.s bilen varsa tarifini istiyorum ulubaktı sanırım adı!fisfisfis çok iyi fikir bence!:lepi:

aslında bakma ben de öle oturup da çerkez yemekleri döktürmüyorum ama annem ve teyzemden telefonla yardım alabilirim a.s

aslında bakma ben de öle oturup da çerkez yemekleri döktürmüyorum ama annem ve teyzemden telefonla yardım alabilirim a.s

güzel olurkaydirigubbakcemile5 bende kızıma öğretirim yaşatmış oluruz bir şekilde geleneklerimizi!a.s

yerimsenibenablacım ben bu siteye üye olalı baya oldu ama ben daha bu aralar ilgilenmeye başladım.evet bende burayı takip edeyim gerçi ben izmirliler le neden bilemiyorum sanki bu elektirği yakalayamadım.....ama arada bir giriyorum bişeyler yazıyorum teşekkürlerle geçiştiriyolar.

hihoyyythihoyyytay bencede süper olur.ben kısmetse ilerde izmirde çerkez yemekleri yapan bir yer açmak istiyorum güzel bir birikim olur yapalım .....:teytey::teytey:güzel düşünmüşsün maat cım sağol valla.:sm_cool:

böle bir yer açarsan bir ilki gerçekleştirmiş olursun bildiğim kadarıyla.... çerkezlerin yoğun yaşadığı yerlerin dışında böyle mutfağı olan bir lokanta bile yok çünkü... walla süper olur... a.s.

cokacimcoooksağol cnm bnm inş bu fikrime ailemde tam destek veriyo:teselli: yalnız dediğim gibi birikim yapmam gerek her yönden maddi ve bilgi yönünden değişik bişeyler yapmak istiyorum..:Saruboceq:güzel olduğuna inandığım projelerim var..kısmetse açabilrisem böyle bi yer misafirim olursunuz artık ...izmire yolunuz düşdüğünde öptüma.s.

aaaa... sen öle biryer açarsın da gelmez miyiz... hem de tüm aileyi toplar getiririm walla

ay seve sev valla herkesi beklerimkaydirigubbakcemile ama bi kaç sene sonra..inş.çuvallamak istemem.a.s.

niye çuvallayasın ya... bence çok ilgi çeker... ama ilk başta ufaktan bi yerle başlayıp nabız yoklaması yaparsın... müşterilerden gelen eleştiri ve geribildirimlere göre de mutfağı şekillendirirsin a.s

aynen öyle düşünüyorum cnm :uhm:dekor konusu felan var kafamda değişik ama tamamen bizi yansıtan bişeyler olmalı yani yemeklerde aynı şekilde gerçi mönü belli olcak bikaç yemek de becerimi genişletip çok dallanıp budaklanmak istemiyorum ilk etapta...bakalım ya ay konuşmak bile çok heyecanlandırıyo beni ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…