Çerkez'lerin buluşma noktası...

canım ben sordum şimdi teyzeme de annanemin dayısının kızının koca tarafı galiba dedi uzak akraba çıktık galibakaydirigubbakcemile3
annanem annem küçükken vefat etmiş ve köyden ayrılmışlar biz pek bilmiyoruz yani

evet aynen öyle kendisi bnm amcamla evli.:1hug:

canım ben sordum şimdi teyzeme de annanemin dayısının kızının koca tarafı galiba dedi uzak akraba çıktık galibakaydirigubbakcemile3
annanem annem küçükken vefat etmiş ve köyden ayrılmışlar biz pek bilmiyoruz yani

galiba öyle olması lazım bana anlatılandan ben onu anladım gelinleride sizinkilerden hatta gelinleri şuan merzifonda eşide subay belki bilirsin ....

galiba öyle olması lazım bana anlatılandan ben onu anladım gelinleride sizinkilerden hatta gelinleri şuan merzifonda eşide subay belki bilirsin ....

canım yaa dedim ya ne yazıkki benim annem çok dışarıda kalmış bu sene izmire geldik görmen lazımdı herkes ablam bu yaşına kadar ilk defa geldi bi daha mı gelecek diye insanlar bırakmak istemediler benim için çok ilginç bi tatil oldu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok sevindim yaaa senin bayraklıdaki akrabalarını da tanıyorum galiba teyzemin söylediğine göre

aaaaaaa.... kıslaaaarrr... aynı ana denk geldik nihayet hihoyyyt ben annemi arayıp söyledim poy otu diye arayacaksın .. ok dedi... bugün benim kociş işte.. sabaha kadar yok... o nedenle düştüm yine siteye kaydirigubbakcemile3 bir yandan da avrupayakası açık televizyonda.. yan gözle ona bakıyorum kaydirigubbakcemile3 siz neler yapıorsunuz

sırnaşık şey eğer bir gün izmire gelirsen haberimolsun lütfen tanışmayı çook isterim .bnm ankarada halam oturuyo bn gelirsemde haber veririm .belki bi gün olur a.s

ben de isterim canım tanışmayı dünya ne küçük şurda bi hovben'den akrabamı buldum:eek::eek:

teyzemde heyecan yaptı ilk sorduğumda hemen dedi ankarada mı oturuyolarmış hangisinin kızıymış filan ben de dedim teyze seni arar söylerim tek tek hani diyemedim de daha o kadar tanımıyorum yeni tanıştık internetten diye büyükler korkuyo ne de olsa

aaaaaaa.... kıslaaaarrr... aynı ana denk geldik nihayet hihoyyyt ben annemi arayıp söyledim poy otu diye arayacaksın .. ok dedi... bugün benim kociş işte.. sabaha kadar yok... o nedenle düştüm yine siteye kaydirigubbakcemile3 bir yandan da avrupayakası açık televizyonda.. yan gözle ona bakıyorum kaydirigubbakcemile3 siz neler yapıorsunuz

hoşgeldin canım annen bulursa nerden bulduğunu bana söyle bi ara ben de gidip alıyım

öyle canım yaaa ben pek bişeyden anlamıyorum filan diye girmiyordum bu konuya senin sorun ilgimi çekti cevap veriyim dedim zaten bende bayramda sormuştum vezirköprüye gidince rasgeldi anlayacağın ama sağol gerçekten

hoşgeldin canım annen bulursa nerden bulduğunu bana söyle bi ara ben de gidip alıyım

walla ben balmadım henüz ben diyarbakırdayım... ama arkadaşlar bulmuş poy otu deyince okuduğum kadarıyla... ankarada da aktar deyince aklıma gelen ilk isim lokman hekim... anneme söyledim.. zaten o da oradan sorar a.s

teyzemde heyecan yaptı ilk sorduğumda hemen dedi ankarada mı oturuyolarmış hangisinin kızıymış filan ben de dedim teyze seni arar söylerim tek tek hani diyemedim de daha o kadar tanımıyorum yeni tanıştık internetten diye büyükler korkuyo ne de olsa

valla ben hemen babamı aradım sordum bnm babamın adı mahmut ama daha çok amacamları bilirler adı bekir eşinin adı da fatma seyhanlı lar aslan seyhanlı amcam olur öyle dersen bilirler.

hovben konusunu ortaya atarak hayırlara vesile oldum desene kaydirigubbakcemile3

hakikatten ya sorma valla öyle güzel bişeyki sana ne kadar teşşekkür etsek azdır bu arada babam bana bu otun başka bi adı daha olduğun normal aktarlarda poy la beraber o isimlede bulunduğunun söyledi ama ben akrabamı bulmuş olmanın şaşkınlığından adını unttum artık yarın onu da yazarım şimdi geç oldu aramayım.hihoyyyt:sm_cool:

mirmirmirmir kızlar hadi iyigeceler size öpüldünüz.:1closedeyes:yarın işim çoook kayınvalidemle hastaneye gidicez yarınakşam görüşürüz artık .

olurmu cnm bende daha iyi bildiklerini düşündüğüm için öyle dedim anladığım kadarıyla onlar daha alakalı oyüzden .bnm eşim arnavut nekadar ilgimi çeksede insanın eşi kendi milletinden olmayınca birazdaha değişik oluyo.yani .oyüzden öyle yazdım haydeç ile denef72 gerçek kardeşlerinmi.

evet canım haklısın bende o yuzden dedım zaten benım eşimde farklı mılletten :asigim:
evet canım kardeşlerım en buyuklerı benım .. hepımızde farklı farklı yerlerde yaşıyoruz
kızkardeş çok farklı oluyor ben o yuzden çok mutluyum kardeşlerım oldugu için :1hug:

X