Çerkez'lerin buluşma noktası...

abloşummmm.nasılsın iyimisin....a.s.

ıyıyım canım sen nasılsına.s. .. bayram temızlıgımıde bıtırdım ohh çok rahatım şimdı sengözlerimebaksanab
sanada merhaba canım sen nasılsın derın55 a.s.
kızlar sızler nerdesınızz mıllet toptan kayboldu he bayram yaklaştıkça şutarafagitti

merhaba arkadaşlar bende abhazım.. siteye yeni üye oldum böyle bir grup görünce inanılmaz sevindim :) biraz geç kalmış olsamda bütün çerkez güzellerine iyi bayramlar diliyorum..

kıslaaarrrr hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum... ben ankaradaydım.. anne ve babamın yanına gittim... perşembe akşamıdöndüm.. dün işbaşı yaptım maalesef :bbo:

angeler hpşgeldin bu arada a.s.

kıslar ben size birşey soracağım... annemle konuştuk da.. bana bi baharat sordu... türkçesinin ne olduğunu bilmediği için soramıyormuş aktarlarda .. "hovben" ya da "şovben"e yakın telaffuz ediliyor.. tabii tahmin edeceğiniz üzere yazıya dökünce kelime biraz değişiyor ::)) şipsi yaparken kullanılıyormuş... ilk aklıma gelen kişniş oldu .. annem yok kişniş değil dedi... gerçi o da pek şipside kullanılmaz ya naniknanik çerkez yemeklerinde çok sık kullanıldığı için bi şansımı deniyim demiştim sırnaşık şey
sizin bi fikriniz var mı acep :uhm: hepinizi öpüyorum

merhaba arkadaşlar a.s.bayram nasıl geçiyor?sositososito ben son günlere hasta girdim:1no2: kızımla ikimiz aynı anda hasta olduk! maat bende merak ettim ne olduğunu baharatın ama büyüklere sormak lazım:sm_confused:

derin55 çok geçmiş olsun canım....

maat koni olmasıon o dediğiniz.. benim aklıma o geldi ama senin yazdıklarını hiç bilmiyorum...ama koni olabilir ..... sevgilerimle...Şeniz

X