Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam kızlar nasılsınızz
modumu açıp kapa ıstersen benımde olmuştu oyle yaptık 5 dakıka kapalı tut bak bakalım olacakmı kaydirigubbakcemile5

aç kapa derken kastettiğin PC midir bacım::)) eğer öyleyse açıp kapadım yine tık yok... bakalım pCde bi şekilde teknik bi sıkıntı yaşıyorum zannımca.... kendiliğinden düzelir umarım... çünkü siteyle ilgili olsa işyerinden girdiğimde de inaktif olurdu

günaydın çerkezlera.s.yine kayıpsınız!:sm_confused:aaa maat burdaymış günaydına.s.

heee buradayım ... işte bugün bir rahatlık var şükürler olsun... ben de attım kendimi siteye kaydirigubbakcemile3

aç kapa derken kastettiğin PC midir bacım::)) eğer öyleyse açıp kapadım yine tık yok... bakalım pCde bi şekilde teknik bi sıkıntı yaşıyorum zannımca.... kendiliğinden düzelir umarım... çünkü siteyle ilgili olsa işyerinden girdiğimde de inaktif olurdu

gunaydın canlar nasılsınızz ben bıraz rahatsızım uşutmuşum yatıyom kalkıyom hiç keyfım yokkkafamçokkarıştı
yok be guzelım modum yokmu bılgısayara baglı olan kutu yanı telefona baglı olan onu dıyorum onu açıp kapayacaksın ama 5 dakıka duracak şutarafagitti

ay ablam ne kadar degişik duygu demi.bazen bende 20 plakalı araba görünce öle oluyom.hemen denizli aklıma geliyo.tabiki sen ve kardeşim...senağlama

evet canım bende oyleyım 81 gordummmu gıdıp konuşasım bıle gelıyor ama olmuyor iştekaydirigubbakcemile3

gunaydın canlar nasılsınızz ben bıraz rahatsızım uşutmuşum yatıyom kalkıyom hiç keyfım yokkkafamçokkarıştı
yok be guzelım modum yokmu bılgısayara baglı olan kutu yanı telefona baglı olan onu dıyorum onu açıp kapayacaksın ama 5 dakıka duracak şutarafagitti

haaaa modem... gözün oynasın e mi.. modum modum neyi kastetti acaba diyorum kaydirigubbakcemile2 he ok denerim bu akşam.. saolasın a.s.
çok geçmiş olsun bu arada

haaaa modem... gözün oynasın e mi.. modum modum neyi kastetti acaba diyorum kaydirigubbakcemile2 he ok denerim bu akşam.. saolasın a.s.
çok geçmiş olsun bu arada

çok süpersiniz siz yaaa!sırnaşık şey:roflol:düzeldi mi bari?

sen nasılsın canımcım....

bende iyi sayılırım ama biraz asabiyim bu aralar:1shok:ev hanımlığı yoruyor beni sıkıldım ev işi,yemek,çocuk...hiç bitmiyor az titizim de:bbo:eşim ve çocuğum benim tam tersim :1no2:kendime zaman ayıramıyorum tek rahatladığım yer burası:1rolleyes: arada sizlerle yazışmak iyi geliyora.sçalışsam daha mı iyiydi ya çocuğa kıyamıyorum kigamyoncuiremsu:1no2:işte böyle etrafımda da çok kimse yok öyle sohbete değecek iyiki varsınız öpüyorum sizleri....

bende iyi sayılırım ama biraz asabiyim bu aralar:1shok:ev hanımlığı yoruyor beni sıkıldım ev işi,yemek,çocuk...hiç bitmiyor az titizim de:bbo:eşim ve çocuğum benim tam tersim :1no2:kendime zaman ayıramıyorum tek rahatladığım yer burası:1rolleyes: arada sizlerle yazışmak iyi geliyora.sçalışsam daha mı iyiydi ya çocuğa kıyamıyorum kigamyoncuiremsu:1no2:işte böyle etrafımda da çok kimse yok öyle sohbete değecek iyiki varsınız öpüyorum sizleri....

yaw sen de o kadar titiz olma... temizlik falan bi yere kadar ... yine dağılıyor yine kirleniyor.... walla bu işlerin sonu yok... kendini ihmal etme evle uğraşıcam diye... dağınık biriyle yaşıyorsan arkası topla topla bitmez.... bi de arkasından toplayana alıştığı için rahat rahat dağıtmaya devam eder... arkasını toplamayan olursa o da daha derli toplu olmaya alışır belki yavaş yavaş şakkıdı

yaw sen de o kadar titiz olma... temizlik falan bi yere kadar ... yine dağılıyor yine kirleniyor.... walla bu işlerin sonu yok... kendini ihmal etme evle uğraşıcam diye... dağınık biriyle yaşıyorsan arkası topla topla bitmez.... bi de arkasından toplayana alıştığı için rahat rahat dağıtmaya devam eder... arkasını toplamayan olursa o da daha derli toplu olmaya alışır belki yavaş yavaş şakkıdı

yok valla denedim ben toplamamayı ama nafile adam hiç umursamıyor arkadaş!:1no2:hasta ediyor beni ya!Çok üzgünüm çoookçok önemli işleri var:tomato: benim toplamam gerekiyor :a015:eek: tez yazacak, doktora yapacak derken herşey bana kalıyor:sm_confused:napalım biraz daha idare edeceğim bakalım yok olmazsa başka yöntemler geliştiririm ben:eek:klava:

tabii canııımmm... kafasına sert cisimle sırnaşık şey
derincim bu arada hayvanseverler grubuna üye olayım dedim.... aaaaa.. bi baktım orada da sen naniknanik yaw nedir bu böyle yollarımız hep kesişiyor :içelim:

tabii canııımmm... kafasına sert cisimle sırnaşık şey
derincim bu arada hayvanseverler grubuna üye olayım dedim.... aaaaa.. bi baktım orada da sen naniknanik yaw nedir bu böyle yollarımız hep kesişiyor :içelim:

bende kitap bölümüne bakayım dedim:uhm: hızlı okumayla ilgili baktım ki sen ordasın :sm_confused:benim düşündüklerimi yazmışsın:uhm: bende ilgilenmiştim bir ara hızlı okumayla sonra çok gerekli gelmedi :1no2:kaydirigubbakcemile5Allahın işi işte her yerde karşılaşıyoruz!

slm çerkez kızları.... nasılsınız.. burda muhabbet güzelmiş ama yetişemedim sanırımşutarafagitti

ben bazen bırak dagınık kalsın yapıyon.kapıyı çekiyom.gözüm görmüyo...sende öle yap bacum .en azından o anda yapma mecburiyetinden kurtulursun.ah ah bütün adamlarmı böle.....benimkide dagınık...pasaklı şey ya.insan bi çorabını bi atarya kirli sepetine.ben sölersem 3 gün yapar .4 gün yine ortalarda....
biz burdayız canım anlat anlat bende anlatırırım.dertleşiriz bol bol...

ablam geçmiş olsun...gripmi oldun .ah ah ben orda olacaktım ne güzel bakardım sana...

evet canım bende oyleyım 81 gordummmu gıdıp konuşasım bıle gelıyor ama olmuyor iştekaydirigubbakcemile3

aynen katılıyom.....ule diyom ne işi var bu 20 plakalı araba diyommmm...:roflol:

X