Çerkez'lerin buluşma noktası...

iyiyim canım benim. sen nasılsın?
haydeç nasıl?
ödev yapıyorum. siz bile bıkmışınızdır ödevimmden.

sagol canım.çok şükür iyiyim.kolay gelsin bacım.ALLAH YARDIMCIN OLSUN...:Saruboceq::Saruboceq:
SEN NASILSIN.NE ÖDEVİ BU SORMASI AYUPTUR:kedi:

evet canım benim biz merkezdeyiz ama yüksekova merkezden daha güzel ve gelişmiş diyor eşim 1ay önce ilçe görevindeydiler onlar resmi gittikleri için görüyorlar sivil gitmeleri yasak oldugu ıcın bız goremıyoruz

günaydın kızlarrr....opuyorumnanaktan
midem bulanıyooo bi ilaç aldım oturdum size yazayım dedim.
nasılsınız?

öyle diyolar. Allah hepinizi hayırlısıyla görevleri tamamlayıp gelmesini nasip etsin.

sagol canım.çok şükür iyiyim.kolay gelsin bacım.ALLAH YARDIMCIN OLSUN...:Saruboceq::Saruboceq:
SEN NASILSIN.NE ÖDEVİ BU SORMASI AYUPTUR:kedi:

canım ben yüksek lisans yapıyorum. orada bir dersimin ödevi. hem çalışıp hem okula devam ediyorum zorluyor baya. bide tembelleştim yaş ilerleyince.

sağol canım benim..iyiyim çok şükür..sen nasılsın..sanırım çok yoğunsun..kolay gelsin.Şeniz

yoğunum ama bunun dışında bi sıkıntı yok çok şükür.
Allah daha iyi etsin hepimizi

günaydın kızlarrr....opuyorumnanaktan
midem bulanıyooo bi ilaç aldım oturdum size yazayım dedim.
nasılsınız?

bende öptüm canım dikkat et kendine.

slm canlar nasılsınız
şubat tatili yaklaşıyor çocukları alıp artık tatile gitme zamanı geldi ama benim yavrucuklar artık kocaman bende o günlerimi hatırlayıp anılarımı yenilerim artık ne yapalım...

canım çok haklısın tatil geldi..ama bu soğukta nereye gidelim..oturcaz evde...şimdi sorumluluğum daha fazla benim..2 evi idare etmeye çalışıyorum..:1no2:malum kayınpederime bakıyorum... yukarı git aşağıya gel..bakalım ne zaman iflas etcek bünyem...kafamçokkarıştı

selamlar iyiyim, hava soğuk.. yarın iş...
sen nasılsın, sizler nasılsınız. reyyan ablacım hoşgeldin. yavrucaklar falan dediğine göre ablamsındır :)

canım sewal hoşbulduk benim bebişleri sorma koca koca adamlar ay denef boynun birtürlü iyi olmuyor bacım sanki haydecim gibi koşturuyorsun ne bu nereyi açsam boynum boynum az elişi yap antiknakışım benim

canım sewal hoşbulduk benim bebişleri sorma koca koca adamlar ay denef boynun birtürlü iyi olmuyor bacım sanki haydecim gibi koşturuyorsun ne bu nereyi açsam boynum boynum az elişi yap antiknakışım benim

ha ha ha canım benim elişi yapmazki denef..o tam bir temizlik hastasıdır ..iş yapmak yaramıyor benim kardeşime...yerimsenibenbeni sorarsan benim boyun fıtıklarım elişinden bacımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…