Çerkez'lerin buluşma noktası...

biz düşünüyoruz ama henüz yok inşallah hayırlısıyla olur daha 2bucuk aylık evlıyız benım esım özel harekatcı oldugu ıcın tekrar sarka gıtme ıhtımalımız var eger sarka gıdersek yıne temmuzda sark olmazsa buyuk ıhtımal ankaraya cekıyorlar bızımkılerı o zaman ya 1yıl daha kalırız ya da ekım gıbı gıderız dıye dusumuyoruz cunku ankarada calısmaları burdan daha zor 1ay ankarada 1ay dısarda calısıyorlar ırak musul kerkuk gıbı yerlerede gonderıyorlar o zaman 3er ay gıdıyrolar oraya gıtmektense 1yıl daha hakkarı daha mantıklı gelıyor hakkımızda hayırlısı olsun bakalım

oyyy daha çok yeniymişsiniz hayırlısı olsun canımm...:Saruboceq:
zor meslek sizinki...

sevgili dostlar biliyorsunuz DENEFıN ABLASI HAYDEÇ sevgili dostum HAYDEÇıN akrabası vefat etmiş diğer topikte okudum iki dostumada baş sağlığı dileklerimi iletirim mekanı cennet olsun geride kalanlara RABBıM uzun ömürler versin...HER CAN ÖLÜMÜ TADACAKTIR .....ama nafile gafil gafil dolaşıyoruz işte ...

günaydın arkadaşlar...
Allah mekanını cdennet etsin..:Saruboceq:

canım arkadaşım tesekür ederim.Allah razı olsun..başımız sagolsun

hoşşbuldukk canımmzemuszemus

ancak gelebildik bacım.ablamın kayınvalidesi vefat etti .telaşelerde hiç bitmiyo.bu aralar mübarek ne cenaze bitti,, ne hastalıklar.öle koşturmaca....sen nasılsın

hoşşbuldukk canımmzemuszemus
selamm kızlarrr...opuyorumnanaktan
denefim Allah rahmet eylesin canım.:teselli:
ben ne yapayımm aynıı birde ikincii bebişşim gelecekmişş bu ara rahatsızım birazz...:bbo:
minikkk merhaba sen nasılsın neler yapıyosun?

derinim ah kıyamam sana..senin çocuğun daha ufak değilmi....allah kolaylık versin..kaydirigubbakcemile5

3.5 yaşında benim kız.gamyoncuiremsu
bize de sürpriz oldu zaten bu bebek haydeç ablacığım...

canım benim tebrik ederim..kardeşi dünyaya gelene kadar 4 yaşını dolduracak ablası... çok güzel bir yaş farkı.benim kızlarımın arasıda 4 yaş arkadaş gibi oluyorlar.. rabbim kucağına almayı nasip etsin.:Saruboceq:

aminnn ablacığımm hayırlı evlat olsun inşallah....:Saruboceq:

ablalarım, kardeşlerim canlarım selamlar
yine iş telaşesine daldım uğrayamadım buralara. bi sıkıntı yok çok şükür.
yeğen büyüyo bizimde.
derin çok sevindim hayırlı olsun
çerkezkızı benim ablamda yüksekovada. ALlah kolaylık versin dualarımız sizinle. siz merkezdemisiniz?
denef haydeç başınız sağolsun. Allah rahmet etsin.
yeni gelenler hoşgeldiniz.

herkesi öpüyorum

iyi pazarlarr kızlar...opuyorumnanaktan
sheewall teşekkürler canım!:1hug:
sıkılıyorumm bugünn buralarda boş...boshayallersmile

iyiyim canım ya benimde bugün bitirmem gereken bi ödevim var. ona uğraşmam lazım. bide temizlik tabi.
işe alıştım bide. bi sıkıntı yok..

kolay gelsin canım benim.:teselli:
işe alışmana sevindim!
master ödevin mi var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…