Çerkez'lerin buluşma noktası...

ben geldim çerkez kızı nasılsın......
derin bacım sen nasılsın..
alyy ve naz yine kayboldular.gören duyan varmı...

Burdayım ablacım :1hug:
Bi haftadır net yoktu ama olsada pek gelmiyorum artık topiğe farkındayım
Napıyosun ablam iyisin inşallah opuyorumnanaktan

Arkadaşlar sizede selam sizler nasılsınız yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz a.s.

iyi geceler arkadaşlar..nasılsınız...kimseler yok ya...tabi bu saatte kim olacaksa...CADIARZU

slm dostlar nasılsınız bende çok şükür iyiyim fırsat bulup giremiyorum şehir dışındaydım umarım herkes iyidir hepinizi sevgiyle kucaklarım

selamm kızlarrrr!!opuyorumnanaktan
herkse mutlu hafta sonlarııı...
ben kendi adımabiraz şaşkınım bu aralarrr bebişimm olacakkk bugün kesinleştii...
ikinci geliyoo kısmetse...

selamm kızlarrrr!!opuyorumnanaktan
herkse mutlu hafta sonlarııı...
ben kendi adımabiraz şaşkınım bu aralarrr bebişimm olacakkk bugün kesinleştii...
ikinci geliyoo kısmetse...

cok sevındım canım ya allah analı babalı buyutsun darısı bızlere olsun ınsallah oley cerkes nufusuna bırı daha eklenıyor

yaaaa sorma esım görevde olunca sabaha kadar uykum gelmıyor zaten uyku problemım var zar zor uyuyorum ılac bıle karetmıyor neler yapıyorsunuz derıncım sende olmasan topık canlanmıyo helal olsun sana valla

yaaaa sorma esım görevde olunca sabaha kadar uykum gelmıyor zaten uyku problemım var zar zor uyuyorum ılac bıle karetmıyor neler yapıyorsunuz derıncım sende olmasan topık canlanmıyo helal olsun sana valla
eşin polis mi canım?
Allah yardımcın olsun zor gerçekten...:teselli:
valla ben ne yapayımm benimm cadı kızla uğraşıyorummgamyoncuiremsu bugün yılbaşı için hazırlık yaparızz ee birde hamileyim :CüvCüv:şimdi onunla da uğraşıyorumm normalde çok enerjik ve de tez canlıyımm akşam olunca uyku basıyormirmirmirmir bana da hemen....
gelen giden oluyorr ders çalışıyordum bir ara kpss için bıraktımm iş görüşmesi yaptım bir yerle birkaç gün içinde haber gelir ama ben çalışabilir miyimm o da meçhul!!:1no2:
işte böylee uğraşıp duruyorumm canım benim sen neler yapıyorsun?
bu arada herşeyin hayırlısını diliyorummmm..:Saruboceq:

opuyorumnanaktan

Mutlu seneler dostlarım
herŞey gÖnlÜnÜzce olsun
mutlu olun
mutlu kalın sevgıler.........

evet canım benım esım polis bende ne yapayım tasarımcıyım ama hakkarıde yasadıgımız ıcın meslegımı yapamıyorum herseyın hayırlısı tabıkı rabbım hakkında hayırlısını versın bebıs ne alemde senı cok uzuyomu

opuyorumnanaktan

Mutlu seneler dostlarım
herŞey gÖnlÜnÜzce olsun
mutlu olun
mutlu kalın sevgİler.........
Sana da mutlu yıllar reyyancığım...opuyorumnanaktan
normalde nerelisiniz canım?
Allah yardımcınız olsun...:Saruboceq:
amin hepimiz için hayırlısı olsun.
kızım bizi zorluyor birazcık doğdu doğalı yaramazfdır o!
karnımdaki de doğal olarak etkiliyor benii hem fiziksel hem de psikolojik anne olmak zor velhasılll...a.s
bendee çerkeziiimmmmmm:lepi:
minikkk hoşgeldin canım...opuyorumnanaktan

esımde bende yozgatlıyız ama ıkımızınde baba polis olunca memleket memleket gezdik yozgatı ıkımızde pek bılmeyız sımdı babalardan bayragı devraldı artık esımle gezecez kalan memleketlerı.haklısın canım annelık cok zor anne olmadım ama komsumun 2yasında kızı var masallah yerınde durmaz kadının omrunu yıyo allah yardımcın olsun bacım rabbım bı nefeste kurtarsın

ordan tayin ne zaman?
gezmek zor ya biz de memleketlerimizde değiliz ama öğrenciliğimizden bu yana buralarda yaşıyoruz..
poli ve asker olmak bu tayincilik yüzünden zor geliyooo hep bana!
valla yaramaz çocuk çok zor sen düşünmüyor musun bebiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…