Çerkez'lerin buluşma noktası...

Waropsow adygaaaa:lepi: köyümü özledimmmm müzigimi özledim dansimi özledimmmm ninelerimin adigece konusmalarini özledim

cerkezce bilen var mi? aranizda konusalim?

ben sapsigyim..

Waropsow adygaaaa:lepi: köyümü özledimmmm müzigimi özledim dansimi özledimmmm ninelerimin adigece konusmalarini özledim

ben sapsigyim..
mutlu hafta sonlarıı arkadaşlar...opuyorumnanaktan
benim babam da şapsığ piacığım ama ben çerkezce bilmiyorum öğretebilirsin birkaç kelime istersen....a.s

selamlar geçmişi okuyamadım. yarın okurum. iyi geceler olsun. banada öğretin çerkezce. annem babam hep konuştuğu halde bize öğretmediler. üzülüyorum şimdi.
ben abzehim.
yarın daha uzun yazarım görüşmek üzere

mutlu pazarlar...opuyorumnanaktan
denefciğim neyin var?
shewall hadi gözünaydın inşallah sonuçları da iyi olur sınavlarının...:Saruboceq:

selamlar dualarınız için çok teşekkürler. sınavı güzel notla geçtim. derslerimi tamamladım. teze başlıcam şimdi..
çok sızlandım size o ara yok sınavım yok ödevim var diye :ecrin_bebek:

balalarım nasılsınız ay kış rehaveti çöktü bacılar kayıp

geldim ben ablacım

geçmişi okudum. derin nasıl gidiyor hamilelik canım?
herkes iyi mi..

merhabalar cerkes guzellerı ben biraz bılıyorum dıgoronca ama bızım dılımız dıger boyların dıllerını tutmuyor zaten burda yazmak bıraz zor olur malumm krıl alfabesı her harf aynı degıl ama bızım dılımızde kudayte zabahayte nasılsınız ıyımısınız demekne guzel olur ya ogrensek burda haydi kızlar dıgoroncaya kampanyası mı baslatsak netsek =D

selam adige dostlarım.nasılsınız....üstümüze kış agırlıgı çöktü...iş güç koşturmaca hiç bitmiyo.bu arada bu sene grip olmadım derken grip oldum.acep domuz gribimi desem ,kuş gribimi desemkaydirigubbakcemile3

derin aa babaciginiza selamlar hürmetler

cerkezkizi hakli yazmasi zor kesinlikle telaffuz sekliyle yzinca yazida okunmuyor bile neredeyse

canım selam hangi boy oluyor. ilk kez duydum ben o dili.

denefcim çok geçmiş olsun.
selamlar herkese opuyorumnanaktan

biz asetiniz canım yanlıs hatırlamıyorsam bır dılbılımcı çerkesce dıye bısey yoktur dıgoronca vardır demıstı.

gelin hep beraber türkçeye devam edelim ortalık karışacak ne gerek var şimdi kafamızı karıştırmayalım...gerek olsa anne babamız bize öğretirdi bu saatten sonra türkçede birleşmek en güzeli derim..sevgiyle

denefim sağol canım sen nasılsın haydeç nasıl görünmüyor..benim hatceyi almadı dünürmü geziyor .bacım

sagol bacım .çok şükür iyiyim..ablam bu aralar yogun..kayınvalidesinin okumA telaşesi vardı .onun hazırlıklarını yaptı.gerçi bitti.ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH.

iyi akşamlarrr arkadaşlar...
nasılsınız?
uğrayamıyorum bu aralar hepinize sevgiler..opuyorumnanaktan

ben sapsigyim..

sesiyer nefne .
thamone seyi sisapsığ
bo sıguape sihvuçeşrehate kuf yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…