Çerkez'lerin buluşma noktası...

ben kuşuumu gördüm hihoyyyt mükafatımı isterim sırnaşık şey kuşuumun işleri var makine tamircisi çağırmış ev dağılmış bide misafirleri var bugünlerde ağır misafirler kaynana falanda gelcekmiş bugün söylemişti msn de kaydirigubbakcemile3 ama maatı bilmiyorum onun msn i yok bende :eek:

evet mükafatlandırıyom seni bacım gel bi öpem seni.ŞenizŞenizŞeniz
uzaktan bu kadar oluyo ancak.yakın olsaydık seninle pastaneye giderdik...neler ısmarlardım sana canım...cokacimcoook

evet mükafatlandırıyom seni bacım gel bi öpem seni.ŞenizŞenizŞeniz
uzaktan bu kadar oluyo ancak.yakın olsaydık seninle pastaneye giderdik...neler ısmarlardım sana canım...cokacimcoook

tüh kaçırdık pastaları kaydirigubbakcemile3 olsun öpücük daha güzel bi ödül bende seni öpüyorum ablacım kocamannn hemde a.s.

:1no2:
canım ALLAH uzun ömürler versin kızına....saglıklı ve mutlu olsun.dert sıkıntılar,hastalıklar ondan uzak olsun..dogum günü kutlu oldun..bekliyoz resimlerini..müsait olunca eklersin canım

gülse ablam enişteme söle sana yeni pc alsın böle olmuyo ama.özlüyok seni...sırnaşık şey

kayıp aranıyor...
KUSUUM VE MAAT.
GÖREN DUYAN VARSA MÜKAFATLANDIRILACAKTIR.kaydirigubbakcemile3

maşallah :nazar: bekliyoruz fotoları ve neler yaptığınızı :smiley-cool:

merhaba kızlara.s. yeni oturabildim resimleri yüklemedik daha pc.ye yorulmuşum gerçekten!:1shok:denefciğim çok teşekkür ederim canım Allah sana da nasip etsin:Saruboceq: inşallah!maat yine yoğun sanırım fırsat bulamıyor bende msn.i var ama oraya da çok takılmıyor kuusuum allynin de dediği gibi girememiş bu aralar yakında döner buralara!sizler nasılsınız?

selam bayanlar :CüvCüv: sıcak iyide buraları o kadar sıcakki bunaldık valla bugün baygınlık geçircektik nerdeyse :bbo:

bu arada haydeç abla sakaryada havalar nasıl malum h.sonu adapazarında olcam inşallah oralar çok sıcak değildir benneyaptımki

Kanal 24 televizyonunda 21 Mayıs 2009 Perşembe günü yayınlanacak olan "Keşke Olmasaydı" adlı programının bu haftaki konusu "Çerkes Sürgünü".

Yapımcı-Yönetmenliğini Çerkes hemşehrimiz Okan Başara'nın, Kurgusunu ise Çerkes hemşerimiz Mustafa Yıldırım'ın yaptığı, program saat:21.15'de yayınlanacak.

Kaynak:kafkas dernekleri Federasyonu

selam bayanlar :CüvCüv: sıcak iyide buraları o kadar sıcakki bunaldık valla bugün baygınlık geçircektik nerdeyse :bbo:

bu arada haydeç abla sakaryada havalar nasıl malum h.sonu adapazarında olcam inşallah oralar çok sıcak değildir benneyaptımki

canım sizin oralara göre biraz daha serindir buralar..birkaç derece düşük..çok çok sıcak değil ..geceleri baya serin daha...Şeniz

Kanal 24 televizyonunda 21 Mayıs 2009 Perşembe günü yayınlanacak olan "Keşke Olmasaydı" adlı programının bu haftaki konusu "Çerkes Sürgünü".

Yapımcı-Yönetmenliğini Çerkes hemşehrimiz Okan Başara'nın, Kurgusunu ise Çerkes hemşerimiz Mustafa Yıldırım'ın yaptığı, program saat:21.15'de yayınlanacak.

Kaynak:kafkas dernekleri Federasyonu

bilgilendirdiğin için teşekkürler canım...ya hem sen nerelerdesin ..hiç görüşemiyoruz...Şeniz

canım sizin oralara göre biraz daha serindir buralar..birkaç derece düşük..çok çok sıcak değil ..geceleri baya serin daha...Şeniz

oh oh iyi o zaman :sm_cool: biraz serinleyek yav :teytey: buralar cayır cayır... dün gece netten baktım sakaryanın havasına perşembe günü 25 derece diyodu iyi yinede.... a.s.

kızlar merhaba ondokuz mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun!a.s.buralarda hava süper ben seviyorum böyle günlük güneşlik içim açılıyor!....:1rolleyes:

kızlar merhaba ondokuz mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun!a.s.buralarda hava süper ben seviyorum böyle günlük güneşlik içim açılıyor!....:1rolleyes:

seninde gençlik ve spor bayramın kutlu olsun derin a.s. spor yaptınız mı bugün bakemm -tatlicadiarzu- :roflol: burda bahar diye bişey yok malesef ya soğuk oluyo yada pat diye sıcaklar bastırıyo :mymeka:

seninde gençlik ve spor bayramın kutlu olsun derin a.s. spor yaptınız mı bugün bakemm -tatlicadiarzu- :roflol: burda bahar diye bişey yok malesef ya soğuk oluyo yada pat diye sıcaklar bastırıyo :mymeka:

günaydın kızlarrrr!a.s.ally ben hergün spor yapıyorum kızsırnaşık şey sağolsun eşim de kızım da formda tutuyorlar beni!hihoyyyt

günaydın kızlarrrr!a.s.ally ben hergün spor yapıyorum kızsırnaşık şey sağolsun eşim de kızım da formda tutuyorlar beni!hihoyyyt

günaydınn biraz geç oldu ama :smiley-cool: evet çocuk olunca spor yapmaya gerek yok peşinde koştuğun yetiyo zaten kaydirigubbakcemile3

bu arada burdada havalr soğudu kaç gündür ya yağmur yağıyo yada hava bulutlu....

günaydınn biraz geç oldu ama :smiley-cool: evet çocuk olunca spor yapmaya gerek yok peşinde koştuğun yetiyo zaten kaydirigubbakcemile3

bu arada burdada havalr soğudu kaç gündür ya yağmur yağıyo yada hava bulutlu....

yagdı ama çok degil canım.saçların bozulmaz seni süslü seni..kaydirigubbakcemile3

evet ya kocam da sağolsun sürekli yemek üst baş yetiştiriyorum valla :1shok:çok yoruyorlar beni geçenlerde burada bir kickbox kursu vardı oraya gitmek istedim hihoyyytbunların derdinden gidemedim bir türlü!
burası da yağmurlu gündüz açtı bir ara şimdi şakır şakır yağıyor!ally ne iş saç baş falan birileri mi var yoksa?:jeyyar:
denefim sen nasılsın?:sm_confused:kızlaaarrrrr nerelerdesinizzz?

X