Çatlatma iğnesi (ovitrelle) olanlar ?

Öyle bakalım inşallah olur içimde bir umut varda erken gebelik testi olunca yaptığımız o umut kırılıyor işte
Canm benim de adetim başladı. Hep umudum kırılıyor çok yıpratıcı geliyor bu süreç bana napcam bilmiyorum böyle. O kadar moralim bozuldu ki yarın olceksin deseler şu an üzülmem gibi

Canm benim de adetim başladı bugün benim de çok moralim bozuldu. Bu süreç çok zorlayıcı geliyor. Psikolojik destek alayım bari diyorum ben de. Çok takıyorum die mi olmuyor acaba die

Canm benim de adetim başladı bugün benim de çok moralim bozuldu. Bu süreç çok zorlayıcı geliyor. Psikolojik destek alayım bari diyorum ben de. Çok takıyorum die mi olmuyor acaba die
15.gün bugün benimde başlamadı normalde çok sancılı geçer adetlerim gerçi kendi adet günüme 3 gün var herhalde o zaman olucam

Bide leke şeklinde geliyo normalde öyle olmaz ümitlenmistim ya bu defa da tutunma kanaması mi die dusunduruyo hâlâ umut ediuorum
Testiniz negatifse herhald değildir ama tabi allahtan ümit kesilmez kan verin isterseniz benimde bugün çok yüksek bir sancı ile başladı o derece ki ağrıdan bayılmışım sabah evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…