Çatlatma iğnesi (ovitrelle) olanlar ?

Benim de 11. Günüm erken yapınca insanın morali bozulabiliyor doktorum bana adetin düzenli ise gecikince test yap dedi o yüzden bekleyin siz de
Evet çok moralim bozuldu oturdum ağladım neden olmuyor diye hala da kasıklarımda bir sancı var iğneye göre 14.gün cuma kendi regl düzenime göre daha 6 günüm var erken gebelik testi de olunca çıkmaması olmadığını düşündürdü

Evet çok moralim bozuldu oturdum ağladım neden olmuyor diye hala da kasıklarımda bir sancı var iğneye göre 14.gün cuma kendi regl düzenime göre daha 6 günüm var erken gebelik testi de olunca çıkmaması olmadığını düşündürdü
Benim önceki çatlatma iğnesinde bile 15. Gün beta çıkmıştı kanımda 17. Gün regl oldum

Benim önceki çatlatma iğnesinde bile 15. Gün beta çıkmıştı kanımda 17. Gün regl oldum
En iyisi beklemek o zaman ama insanda moral bozukluğu olunca beklemekte istemiyor eşiminde sabah sabah ben anne olamıycam diyip ağlayıp moralini bozdum bu süreç çok etkiledi sanırım beni dün çünkü bir sızı hissettim tam rahminde yarım saat civarı ona bile umut bağlamıştım

Bende 11. Günüm erken gebelik testi yaptım kocaman bir negatif eğer olsaydı erken gebelikte çıkardı diye düşünüyorum 🤦🏼‍♀️
Canm bizim daha iğnenin 11. günü zaten iğne vurulunca hemen hamile kalcaz die bir şey yok ki. Belki bikac gün sonra tutmuştur. Hemen çıkmayabilir yani üzülme . Ben de yaptım benim de negatif ama geç döllenme die de bı şey var. O yüzden umudu kesmeden beklemek gerekiyor

Ben adet olunca bile hemen umudumu yitirmiyorum çünkü önceki hamileliğimde üstüne görmüştüm de hamile olduğumu hiç şüphem yokken tesadüf ogrendim

En iyisi beklemek o zaman ama insanda moral bozukluğu olunca beklemekte istemiyor eşiminde sabah sabah ben anne olamıycam diyip ağlayıp moralini bozdum bu süreç çok etkiledi sanırım beni dün çünkü bir sızı hissettim tam rahminde yarım saat civarı ona bile umut bağlamıştım
Ben de senin gibiyim çok zor sabrediyorum, sürekli aklımda ama test yapıp üzülmektense böyle sabretmeyi tercih ediyorum

Canm bizim daha iğnenin 11. günü zaten iğne vurulunca hemen hamile kalcaz die bir şey yok ki. Belki bikac gün sonra tutmuştur. Hemen çıkmayabilir yani üzülme . Ben de yaptım benim de negatif ama geç döllenme die de bı şey var. O yüzden umudu kesmeden beklemek gerekiyor
Geç döllenme olacağını pek düşünmüyorum ama yine de çıkmadık candan ümit kesilmez diyip bekliycez de erken gebelik testi olmasından kaynaklı pek umudum yok çoğu kişi 11. Gün silikte olsa görmüş

Kızlar merhaba. Dün ilk defa saat sabah 10:00’da çatlatma iğnesi oldum göbeğimden. Ama mesela burda okuduklarım gibi yumurtalıklarımda sancı vs olmadı acaba işe yaramadı mı diye düşünmeye başladım. Sizlerde nasıl bi etkisi oldu yazar mısınız rica etsem 🤍🙏🏻
Bebim 2 gün sonra olmuştu ve çatlamıştı.
Konu biraz eski kalmış ama umarım hamilesinizdir.

X