Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ceylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnn kıs nerelerdesin hamişsinde şoka mı girdin yoksaaa meraktan ölecem şimdiiii olmadın dimiiiii

klava:klava:Ceylann bir gelsinn dövücem onu..Ulaa bugun baktım topiğee yine gelmemiş bende bişi yazmadım.Sen yazınca ceylanım tutuamadımm huuuuuu nerdesinn delii kızzzzzdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kayıplara karıştı bu karuu yaaaffffff balımmmmm
gelsin de bebek haberi versin bize benimde bugünden beri misafirim vardı aklım hep ceylan delüsündeydiiii yaff boşuna meraklanmışım gelmemiş karuuuu

arkadaşlar beni kimse merak etmemiş. küstüm. iğne olalı 18. günüm ve nihayi sonuçla karşılaştım.halbuki gecikmişti kst sorunumda olmadığı için daha bi ümitliydim ama ne yazıkki belirtiler aldattı beni. birde bu tedavi üzerimde baskı oluşturdu benim. sonuca varacam illa diye adet olunca çok üzüldüm. öncesinde takmıyordum ilk yumurta takibine başlayana kadar.Herşeyin hayırlısı Allah''tan. sonraki aşamaya geçerim bende. dr tüp te kesin bebeğin olur diyor. ben kademe kademe gideyim diyorum. ama biraz da kendi haline Rabbime bırakmak lazım bence. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

merhaba kızlar ben çatlama iğnesi olalı 22 gün oldu dün test yaptım negatifti ctesi doktora gittim sana ne hamilesin ne değilsin diyebiliyorum bekle dedi

ceylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnn kıs nerelerdesin hamişsinde şoka mı girdin yoksaaa meraktan ölecem şimdiiii olmadın dimiiiii
Ne hamişliği kıs ..Berbat bi haftasonu geçirdim giremedim dünde kana çağırdı doktor 1.20 malesef..bugunde muayenesine gideceğim..Acaba diyorum boşunamı uğraş veriyorum..

klava:klava:Ceylann bir gelsinn dövücem onu..Ulaa bugun baktım topiğee yine gelmemiş bende bişi yazmadım.Sen yazınca ceylanım tutuamadımm huuuuuu nerdesinn delii kızzzzzdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Dövmeyin ..Geldim hamile olsam sevincimi paylaşmanız için girmemmi sizin hamişliğinize nasıl seveneceksem sizde bana sevineceğinize biliyorum..:asigim:

canım hayırlısı..Belirtilerin aldatabileceğini biliyorum çünkü çatlatma iğnesi kimi bünyeleri sarsıyor..Bencede aşama aşama git direk tüp bebeğe geçme yaşın kaçki hemen tüp bebek düşünmeye başlamışsın..
merhaba kızlar ben çatlama iğnesi olalı 22 gün oldu dün test yaptım negatifti ctesi doktora gittim sana ne hamilesin ne değilsin diyebiliyorum bekle dedi

hadi bakalım hayırlısı..:sm_cool:

Bugün dr2a gidiyorum 16.30 akşama mutlaka yazarım size..

Ceylanım canım hoşgeldinnnnn özledikk senii merakk ettikk.Cannım hakkımızda hayırlısı olsunn.ınşallahh iyi haberlerle dönersinn.Herşeyde bir hayır vardırr.yılmadan sonuna kadar yola devam edicez:dance:

Başaracağız Dimi balımmm .........alkisalkisalkis

Ceylannnnn tablo harikaa olmuş ellerinee sağlıkk.Çokk komik olmuşş yaaa sigara ve hamişş aferinnnn hehehe:dance::dance:

slm nayi26 teşekkürler desteğine canım inşallah hepimiz hayırlı sonuca ulaşırız hepimizin sağlıklı hayırlı ve güzel bebekleri olur benimkisi stres de değil ama merak var acaba şu an içimde ne oluyo bitiyor diye sadece işe yarayacak mı diye inanılmaz bir merak vardediğim gibi olmazsa diye stres yapmıyom ama hiçbir ağrı yaşamayınca da neden böyle acaba diye meraklanıyorum bu arada mersinli misin ben mersinliyim ama diyarbakır silvanda doğu görevindeyiz herkes için herşeyin hayırlısı olsun canım mersine sevgiler

merhaba arkadaşlar benim dün beklentilerim boşa çıktı adet oldum acayip bozuk moralim nezaman bitecek bilmiyorum eşime belli etmemeye çalışıyorum ama çok zor allah hepimizin yardımcısı olsun sabır versin

sevdacım bende üzülüyorum yapılacak bişey yok umutla tedavimize devam edeceğiz başaracağız ..bende bugün adet oldum..

Dr.dan geldim Kistim kendiliğinden yok olmuş yumurtalıklar miniminnacıklar çok güzeller dedi..perş.günü klomene başlayacağım 11 mayısta tekrar gideceğim Meleğime sesleniyorum gel yafrum dr.a harcadığım paraya meleğime yatırım yapabilsem..

kızlar selam, benim size birkaç sorum olacak buay doktorumda bana iğneye başlayalım dedi.daha öncede 1 kez aşılama yapıldı tutmadı bu iğnelerden kullanan varmı çok korkuyorum kafamçokkarıştı

ceylanım gelmişsin doktordan ne dedi doktor canım olsun adet oldun üzülme inşallah bi daha ki aya gelicek bebişin bide bana bak adetimin bile ne zaman geleceği belli değil

haa bu arada bu ayki adetim gelmedi kan testi yaptık sonuç negatif 6 gün ilaç kullandım şidm adetimi bekliyorum ama 3 gündür tık yok acaba hamilelik olabilirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…