Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ceylanım aynı anda yazmışız görmemişim mesajını o yüzden canım hadi bakalım yeni klomen ayın hayırlı olsun ceylanımmmm

marycim eğer kullandığın söktürücü farlutalse canım ilaç bittikten sonra 10 gün içinde adet olursun canım eğer bebek yoksa

evet falutal kullandım bekliyorum bakalım hiç belirtisi yok ama
şu iğneler nasıl onları merak ediyorum çok bu ay bana verecek dr.nasıl yapılıyor kaç tane kullanılıyor?

herkese merabaler ben yaklaşık 10 önce catlama iğnesi oldum.adetime 4 yada beş gün var ama iğne vurulduğumdan beri kasıklarım cok agrıyor ve sabahları uykudan kalkamıyorum.miğdem bir kac kere bulandı ama okadar ama genelde belirtiler reglinin gecikmesinden sonra ortaya cıkarmış cok umutlanmak istemiyorum ama artık yaşım da ilerliyor ve bu benim ikinci gebeliğim olacak ama ben 3 cocuk istiyorum allah nasip ederse hiç değilse genç yaşta bunları sağlık büyütürüm bide unutmadan iki gündür cok sık acıkıyorum.iştahım acıldı yok sa başka bir şeymi bilemiyorum lütfen hamile olanlar belirtilerinizi yazın

ceylancım bozma moralini bak hep söylüyoruz moral çok önemli diye hep hatırlısı canım hadi oldu ama sağlıklı değil hayırlı değil ya bunu nasıl kaldırırız sabırla moralle ve inançla başaracağız hepimiz inşallah

slm nayi26 teşekkürler desteğine canım inşallah hepimiz hayırlı sonuca ulaşırız hepimizin sağlıklı hayırlı ve güzel bebekleri olur benimkisi stres de değil ama merak var acaba şu an içimde ne oluyo bitiyor diye sadece işe yarayacak mı diye inanılmaz bir merak vardediğim gibi olmazsa diye stres yapmıyom ama hiçbir ağrı yaşamayınca da neden böyle acaba diye meraklanıyorum bu arada mersinli misin ben mersinliyim ama diyarbakır silvanda doğu görevindeyiz herkes için herşeyin hayırlısı olsun canım mersine sevgiler

slm canım.dün dr um a sürpriz bir aşılama yaptı.25 inde iğnemi vurmuştu.dün kontrole gittim.yumurtan güzel çatlamış bunu kaçırmayalım dedi ve bana aşılama yaptı.çok şaşkınım hala.ben mersinli değilim ama burada büyüdüm.malatyalıyım ama bana sorarsan hangisi diyee mersinn diye ölürümm.buraya aşığım ben.mükemmel bir şehir.çok şanşlısın.gelirsen görüşürüz inşallah.

Dr.dan geldim Kistim kendiliğinden yok olmuş yumurtalıklar miniminnacıklar çok güzeller dedi..perş.günü klomene başlayacağım 11 mayısta tekrar gideceğim Meleğime sesleniyorum gel yafrum dr.a harcadığım paraya meleğime yatırım yapabilsem..

geçmiş olsun ceylancım inş meleğin daha fazla bekletmezde mayısta seninle olur

arkadaşlar ben 11 gün önce çatlatma iğnesi oldum ondan önce klomen kullandım ve dr 10 gün sonra kan tahlili yaptır demişti ben dün dayanamayıp evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizce bugün kan tahlili yaptırsam mı çok kararsız kaldım lütfen yardımmmmm

arkadaşlar ben 11 gün önce çatlatma iğnesi oldum ondan önce klomen kullandım ve dr 10 gün sonra kan tahlili yaptır demişti ben dün dayanamayıp evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizce bugün kan tahlili yaptırsam mı çok kararsız kaldım lütfen yardımmmmm

canım daha adetin geçmemiş benimde 14.günüm dr da bana 15.gün yapalım dedi sabret azcık silik çıktıysa ve yanlışlık yoksa değerin ancak yükselir 3-4 gün sonra kanda baktır derim...

Ninni bebeğime
Uyusun benim güzel meleğim
Uyusun benim küçük sevgilim
Büyün bitanem çiçeğim ninni
ninni

Ninni bebeğime
Büyün bitanem çiçeğim ninni
ninni

Uyu koynumda, kokunu hissedeyim
Minik ellerini tenini seveyim
İyi ki geldin, benim bitanem bebeğim
ninni

Ninni bebeğime
Büyün birtanem çiçeğim ninni
ninni

Uyu koynumda, kokunu hissedeyim
Minik ellerini tenini seveyim
İyi ki geldin, benim bitanem bebeğim
ninnii

handancım bende senin gibi 13 nisanda iğne vurundum..iğneden beri kasıklarım adet olcam gibi ağrıyo..2-3 gündür de göğüslerimin içi acıyo ağrıyo,akıntım var ara ara..sanırım bende adet olucam:çok üzgünüm:hayırlısı inşallah..öptüm canımŞenizŞeniz

canım hakkımızda hayırlısı ama ben hala adet olmadım vee hala sancım ve göğüs ağrım varrr offf yaaaaa neyin nesi anlayamadım herhalde bana doktor yolu yine göründü:a015:

canım hamile olabirsin ben iğnemi olduktan 8 gün sonra test yaptım ikinci çizgi çıktı.10.gün yaptığımda çizgi yoktu.

canlarım çatlatma iğnesi yapılan gebelik testlerini pozitif gösteriyo bu nedenle ilk 12 gün yapılan testler doğru sonuç vermeyebilir aklınızda bulunsunnn

ben bugün adet oldum kızlar bu ayda fossss çıktı şimdi ara vermemin tam zamanı vücut yoruldu artık 2 3 ay ara vermek iii olucak herkese bol şanslar diliyorum allah gönlünüze göre versin inş:Saruboceq:

handancım bende ara verdim hayatım iyice psikolojik olarak gerildim çünkü:)

handancım çok üzüldüm ama ara vermek yok yola devam edeceğiz umutla hadii kızlar ne oldu böyle..

ceylanım napıyorsun birgün bir karşılaşamadık hee
zlm33 moralimi bozmuyorum ama üzülüyorum bazen sağlıklı ve hayırlı gelsinler..

X