Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

kızlar bende ayın 9 unda iğnemi oldum bakalım sonuç inşallah güzel olur ama pek de ümitli değilim açıkçası

sagol canım ya sabahtan berı merak edıyorum ne bu dıye
bende cok korkuyorm tepkı kısıye gore degısıyor sanırım bazıları hıc bırsey hıssetmedım yazmıs bazıları cok kotu bayıldım falan karıstım bıraz -tatlicadiarzu-

senın fılm sonucun nasıl cıktı bırde ben ozel hastaneye gıdıyorum ssk anlasması var
ısteyınce anestezı yapıyolar mı ve ne kadar odedın ayy cok sordum galıba

Kanallar açık çıktı allaha şükür...sositososito
Bende özel hastanede ssk anlaşması vardı.Druma söylediğim korkutuğumu kesinlikle çektiremem dedim anestezi istiyorum dedim..Kabul etti...Ve doktorumun ilk anestezili Rahim flimi bana çekmiş oldu :) çok komik ama ya :)Dr ayıldıktan sonra bana diyoki acı hissettinmi yok dedimkaydirigubbakcemile3
Canım ben 150 Ytl ödedim...Ama küçük şehirde olduğum için onun avantajı oldu şanslıydım...:) Acemi oldukları için anestezi fiyatını benden ek olarak almak akıllarına gelmedi herhaldesırnaşık şeysırnaşık şey
Sİtede araştırıyordum ben çektirmeden önce arkadaşlar yazıyordu .Anestezili olunca rahim flimi +100 Ytl fark alıyorlarmış.:eek:

Bende özel hastanede ssk anlaşması vardı.Druma söylediğim korkutuğumu kesinlikle çektiremem dedim anestezi istiyorum dedim..Kabul etti...Ve doktorumun ilk anestezili Rahim flimi bana çekmiş oldu :) çok komik ama ya :)Dr ayıldıktan sonra bana diyoki acı hissettinmi yok dedimkaydirigubbakcemile3
Canım ben 150 Ytl ödedim...Ama küçük şehirde olduğum için onun avantajı oldu şanslıydım...:) Acemi oldukları için anestezi fiyatını benden ek olarak almak akıllarına gelmedi herhaldesırnaşık şeysırnaşık şey
Sİtede araştırıyordum ben çektirmeden önce arkadaşlar yazıyordu .Anestezili olunca rahim flimi +100 Ytl fark alıyorlarmış.:eek:

fılmının acık cıkmasına sevındım canım
bende gecen yıl kurtaj olmustum (bebegımı kaybetmıstım)genel anestezı olunca bendende +100 alınmıstı
acaba kucuk yerle ılgısı var mı hastanelerde belırlı degılmıdır fıyat
ssk olayları karısık bugunlerde oncekı aylarda yaptırdıgım tahlıllerıme odeme yapmamıstım
ama gecen ay gebelık testınden bıle 10 tl aldılar artık odemıyormus ssk hepsını

Son düzenleme:
kızlar bende ayın 9 unda iğnemi oldum bakalım sonuç inşallah güzel olur ama pek de ümitli değilim açıkçası
Canım sen benden 3 gün sonra çekilmişsin inşallah hepimiz peşpeşe öğreniriz meleklerin haberlerini birbirimizi sarılıp ağlaşırız sevinçten umutsuzlukta negatifliği çok etkiliyor ben hepimiz için çok umutluyum

Canım tüplerinin açık çıkmasına çok sevindim derler ki rahim filminden sonra gebelik şansı artıyor bence bu ay melekcik tutanacak benımde bu ay tutmazsa çekilecek kütahyada yaşıyorum çok korkuyorum şimdiden ama katlanacağız bir de benim bu ay yine tutmazsa rahim yaram yakılacak ya da dondurulacak
fılmının acık cıkmasına sevındım canım
bende gecen yıl kurtaj olmustum (bebegımı kaybetmıstım)genel anestezı olunca bendende +100 alınmıstı
acaba kucuk yerle ılgısı var mı hastanelerde belırlı degılmıdır fıyat
ssk olayları karısık bugunlerde oncekı aylarda yaptırdıgım tahlıllerıme odeme yapmamıstım
ama gecen ay gebelık testınden bıle 10 tl aldılar artık odemıyormus ssk hepsını

muhtemelen yumurtanın kaliteli olup olmadığına bakılacaktır bitanem inşallah temiz çıkar a.s.

Ovulasyon testlerini çatlamadan sonra hala çiftse gebelik oluşmuş derler acaba ne kadar doğru elımde bı tane test kaldı diğer aylardan merak ediyorum tek çizgi ve çift çizgiden bile korkuyorum

kızlar doktoruma msj cektım sonuc 5.63 dedım yaa
bana aksam hemen cevap donmus.
şöyle yazmıs. "üzülmeyın adet gününüzün geçmesini bekleyın.umarım gebesındır
pazartesı detaylı goruselım" demısss .aayyyy sevindirik oldum yaaa.
hayırlısı kızlarrrr:CüvCüv:

inanıyorum ki pazartesi sevindireceksin bizleri hadi hayırlısı bence hamilesin canımmhihoyyyt

buarada son ovulasyon testi yaptım tek çizgi :çok üzgünüm:

inanıyorum ki pazartesi sevindireceksin bizleri hadi hayırlısı bence hamilesin canımmhihoyyyt

canım p.tesı doktora gıtmıcem.telefonda konusucaz.adet tarıhım gecerse yada adet olursam 2. gun gıdecegım.ozaman cagırdı benıııhihoyyyt

Canım tüplerinin açık çıkmasına çok sevindim derler ki rahim filminden sonra gebelik şansı artıyor bence bu ay melekcik tutanacak benımde bu ay tutmazsa çekilecek kütahyada yaşıyorum çok korkuyorum şimdiden ama katlanacağız bir de benim bu ay yine tutmazsa rahim yaram yakılacak ya da dondurulacak
Canım sende bir an önce çektirde rahim flimini kafandan çıkmış olurrr.Çektirdikten sonra ohh beee bu flim benimmi diye inanamıyacaksın :)ben öyle olmuştum..İnşallahh bu bebeısın gelırde gerek kalmazhihoyyyt

:teselli:Salla ovulasyon testleriniii morelini bozma hemen...Sabırla adet tarihini bekle canımŞeniz

delikafaduldensositosositoBen sana demiştim canımmm :) sen bal gibimde hamişssinnn:jeyyar:

incisu bence bugünde kantesti yaptır çünkü normalde günde değerler 2 kat artmalıymış ya test yapta sevindir bizi
balsuratım senin dediğin gibi olsun bekleyeceğim hayırlısıyla

incisu bence bugünde kantesti yaptır çünkü normalde günde değerler 2 kat artmalıymış ya test yapta sevindir bizi
balsuratım senin dediğin gibi olsun bekleyeceğim hayırlısıyla

Canım ağzınızdan bal damlıyor fakat sureklı tahlıller,ilaçlar kontroller derken acayıp para harcıyorum.doktorumda dedı reglını beklıyelım dıye. 30 lira daha verip kan testı yaptırmıcam.bu gidişle hastaneleri zengın etcez vallakafamçokkarıştı

Canım ağzınızdan bal damlıyor fakat sureklı tahlıller,ilaçlar kontroller derken acayıp para harcıyorum.doktorumda dedı reglını beklıyelım dıye. 30 lira daha verip kan testı yaptırmıcam.bu gidişle hastaneleri zengın etcez vallakafamçokkarıştı

ay canım kesinlikle sana katılıyorum hastaneleri zengin ediyoruz bende sabırsızlanıyorum işte kendim kadar sizlerinde haberleri beni mutlu edeceği için :1hug:

ay canım kesinlikle sana katılıyorum hastaneleri zengin ediyoruz bende sabırsızlanıyorum işte kendim kadar sizlerinde haberleri beni mutlu edeceği için :1hug:
inşallah canım ınsallah bıgun bızde burdan mutlu haberlerı mujdelıycez

Varmıııııııııııııııııııııı Gelişmeler kızlarrr

Benim 2 tane test var elimde ama yapmıycamm negatif çıkıcak bbiliyorum o yüzden bekliycemm adetimi paşalar gibim:icecream:

arkadaşlar ben de yumurtlama takibine başladım. klomen verdi doktor haftaya çarşamba gdicem inş iyi olur.Allah herkese nasip etsin inş.

naniknanikBen testimiyaptım kocaman bir NEGATİFFsırnaşık şeysırnaşık şey:roflol:

merhaba.bende 20 gün önce çatlatma iğnesi oldum.ama hala regl olmadım.1 haftadır dvm eden kahverengi akıntılarım var ve ona eşlik eden jölemsi akıntılarım.bu 2. iğnem.ilkinde olmamıştı.aranızda böyle bi durum yaşayan var mı?kist midir acep

merhaba.bende 20 gün önce çatlatma iğnesi oldum.ama hala regl olmadım.1 haftadır dvm eden kahverengi akıntılarım var ve ona eşlik eden jölemsi akıntılarım.bu 2. iğnem.ilkinde olmamıştı.aranızda böyle bi durum yaşayan var mı?kist midir acep

Canım inşallah kist değildir belki geç döllenmedir kantesti yaptırdınmı
naniknanikBen testimiyaptım kocaman bir NEGATİFFsırnaşık şeysırnaşık şey:roflol:
Hadi bee Daha erken yapmışsındır bekle daha inanıyorum var yaa incisu neyaptı acaba
arkadaşlar ben de yumurtlama takibine başladım. klomen verdi doktor haftaya çarşamba gdicem inş iyi olur.Allah herkese nasip etsin inş.

Muhtemelen haftaya sende çatlatma iğnesi olacaksın canım benim hoşgeldin aramıza :1hug:

X