Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Ceylancım başaracağız yapma güzelim..Umut edeceğiz daha fazla Enazından şöyle düşün meleğimizin bekleyişi tanışmamıza vesile oldu nisan bizim ayımız olacak..

inşallah ceylancım hep dua ediyorum hem kendim hem burdaki herkes için rabbim hepimize tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahh

Ceylanım gelmiş yavrum sabahtan beri seni bekliyorum mesaj atamadım üzülme diye kıyamam yaa biliyorum inanmaya devam edelim

radyolojı teknikeri canım inşallah buay tutturcaz canım bozma moralini benim de moral pek iyi değil gerçi ama iki güne düzelecem inşallah

inşallah ceylancım hep dua ediyorum hem kendim hem burdaki herkes için rabbim hepimize tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahh

Bende öyle ediyorum ceylanım senelerdir bu hasreti çekenler ne yapsın sabrımızı sınıyor rabbim..:teselli:

saolasın ceylanımm insan arkadaşlarını da merak ediyo tabi bende takip ederim arkadaşlar için dua ederim adet olmazlar inşallah diye
ben zaten anlamıştım ceylanım geleceğinii belliydi yanii

ceylanım bizim burda yokmu bi listemiz bi liste yapsak da görsek aslında kimler bekliyo

Cidden ya bir liste yapalım Dimi En erken topicteki gibikaydirigubbakcemile3

ceylanım bu senin kaçıncı ayın canım klomen çatlatma iğnesinde

Ceylan 2.klomen +3.oviterelle olacak ..son klomen ayım nisanda sonra tedavinin 2.aşamasına geçilecek başka ilaçla ne olduğunu bilmiyorum ..

bu ay mı son cnm şimdi klomende
klomenden sonra iğnelere geçiyo doktorlar inşallah ona gerek kalmadan hamiş olursun canım bu ay

mrb. ben debu ay ilk kez çatlatma iğnesi olucam yarin sabah 1 e kadar vurulmam gerek ve 8 satte bir de progestan içicem ama ilişkiyi çarşamba günü önerdi size de ölemiydi. yani çatlatma iğnesi olduğun gün ilişki olması gerekmiyo dimi.

slm kızlar yarın ayın 31 ı bakalım hala adet olmadım ınsallah olmam ve bu sefer tutmustur bakalım bekleyecegız vede gorecegız sabretmekten baska caremız yok

radyolojı teknikeri canım inşallah buay tutturcaz canım bozma moralini benim de moral pek iyi değil gerçi ama iki güne düzelecem inşallah
inşallah canım inşallah
moralin bozulmaması elde değil.ister istemez oluyo da tevekkül etmekten başka çare yok maalesef.sabır ve tevekkül.veren de O.vermeyen de O,verdiğini alan da yine O.bizz kulların elinde bişey yok

iğnenin 36. saatinde ilişki öneriliyo.ama bana iğnenin gecesinde de önermişti çünkü yomuş 20 mm olmuştu.yani hemen çatlama ihtimaline karşı o gün ve sonraki gün ilişki önermişti.

bu arada benim ilk klomen ayımdı ama doktorum klomenle devam etmek istemiyor.iğneye geçmek istiyor.yarın çağırdı.rabbim isteyen herkese hayırlısını nasip etsin

sweetbaby hoşgeldin benm 3.ovitrelle dönemine giriyorum ilkinde 3 gece dedi 2.sinde ilk gece girmeyin demişti..

inşallah canım inşallah

bu arada benim ilk klomen ayımdı ama doktorum klomenle devam etmek istemiyor.iğneye geçmek istiyor.yarın çağırdı.rabbim isteyen herkese hayırlısını nasip etsin

canım gelişimi nasıldı yumurtanın. belki bünyen çok iyi cevap vermemiştir. benim de geçen ay ilk klomen kullandığım aydı. ama pek bi işe yaramadı ben de önce dozu artırıp devam edelim bu ay dedi. ama çok sabırsızsan iğneye de geçebiliriz dedi.ben de iyi olur dedim. o biraz maliyetli diye istersen ilaca devam dedi ama ben olsun dedim. ve bu ay yumurtalarım daha iyi gelişti.

konyacım hadi hayırlısı..Test yap yarın sabah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…