Canı Sıkılan Gelsin :)

78 le basladim 68 im su an 3 kilom kaldi canim. Ben aslinda surekli yapsaydim diyeti 2 ay felan surerdi 1 ayda 5 kilo verdim sonra 4-5 ay kilomu korudum geri devam ettim 5 daha verdim 1 ayda

selam kızlar ben de geldim

o kadar başım ağrıyor ki... sabah uyandığımdan beri ağrıyor hala geçmedi..

artık yüzüm acımaya başladı, dişlerim bile sızlıyor ağrıdan

Yok istedigin konudan baslayabilirsin canim Tanisalim hadi

ipek ben canım gündüz tayfasından kk mütelası olmak sanırım ortak noktamız.tam yatacaktık diğer topikten bildiğin üzere tel geldi eşim fabrikaya gitti. bu geceyi de yarına da mahvettiler vesselam. sen neden burdasın bu saatte?

2 gündür günüm o kadar geçiyo ki kızlar anlatamam size maşallahh hep bu ayarda gider umarım hayatım iş ve evden ibaret olduğu için ikisininde stresi bütün günümü mahvediyordu. hatta bu aralar işten çıkmayı sık sık ağzıma almışken güzel geçmeye başladı

hşbldm cnmm
nasılsınızz

Ben adima iyim canim ya sen nasilsin ? kocami ozledim sadece

Bende ruzgos Fransada yasiyorum 21 yasindayim evliyim. Esim calisiyo canim ben de cnm skldi kafa dagitmak icin geldim genelde gunduzleri gelirim.. Gurbet aksamlari zor ya :44:

78 le basladim 68 im su an 3 kilom kaldi canim. Ben aslinda surekli yapsaydim diyeti 2 ay felan surerdi 1 ayda 5 kilo verdim sonra 4-5 ay kilomu korudum geri devam ettim 5 daha verdim 1 ayda

ne güsel benimde ewlendikten sonra aldığım bi 10 kilo fazlam war ama weremiyorum takıldım kaldımmm
özel bişeymi yapıyosun cnm

biraz uzun sürmüş koruma şeyside olunca. ben o kadar sabredemem hazirana kadan fit olmam lazım. aslında bnm kararlılığımı sağlayan. aldığım small bedende ki kar montu oldu iş yerindekilerde sen mi gircen bunu ? diyince verdim gazı beynee.. verdim gazı beyneee

selam kızlar ben de geldim

o kadar başım ağrıyor ki... sabah uyandığımdan beri ağrıyor hala geçmedi..

artık yüzüm acımaya başladı, dişlerim bile sızlıyor ağrıdan

sabahlayınca oluyo bendede o durum

ne iş yapıyosun ki canım

Bende ruzgos Fransada yasiyorum 21 yasindayim evliyim. Esim calisiyo canim ben de cnm skldi kafa dagitmak icin geldim genelde gunduzleri gelirim.. Gurbet aksamlari zor ya :44:
neeeeeee evli misin? hemde yaş 21. ouyyyy vallahi evde kaldım. pazara girdiğimize göre bugün doğum günüm. bnm sevgilim bile yok
ne iş yapıyosun ki canım

ekstra mağazada çalışıyorum. yani kipa da :))

ne güsel benimde ewlendikten sonra aldığım bi 10 kilo fazlam war ama weremiyorum takıldım kaldımmm
özel bişeymi yapıyosun cnm

Canim kafamda karar verdim zayifliycam diye iste. Tahilli ekmek yedim sabah ogle aksam 3 ogun hep ayni saatte yedim aralarda elma yada yesil cay gbii seylerden. 3 lite su gunde. Birde yapabildigim kadar spor yaptim kostum egzersiz yaptim vs vs.. Haftada bi kezde sutlu tatli yedim aksamlari ekmek yemedim. Zayiflama topikleri var canim orda guzel motive olursun katilmak istersen katil

neeeeeee evli misin? hemde yaş 21. ouyyyy vallahi evde kaldım. pazara girdiğimize göre bugün doğum günüm. bnm sevgilim bile yok

ekstra mağazada çalışıyorum. yani kipa da :))

Dogum gunun kutlu olsunnn. Nice nice mutlu senelere canim. Hayirlisi olsun uzulme hersey nasip kismet

koca özlemi zordur benimkide ekenden uyudu sabah işe gitck genelde geceleri olmuyo ama biliim oyüzden

biras cnm sıkılıyo pazartesi rahim filmi çekilicm aklım onda şimdiden ben o anda napcam bilmiyom:26:

ben öyle yok tahıllı ekmekmişş,yok efendim 1 kaşıkmış,yok ne bilmem ne grammış diyetlerinden tamamen uzaktayım. göz kararı herbişeyim.

sabah ki kahvaltıya bayılıyorum yaa 3 tane tuzsuz etimeğin üstüne bahçivan bembeyaz peynir sürüp yiyorum. acayip hastası oldum hatta

koca özlemi zordur benimkide ekenden uyudu sabah işe gitck genelde geceleri olmuyo ama biliim oyüzden

biras cnm sıkılıyo pazartesi rahim filmi çekilicm aklım onda şimdiden ben o anda napcam bilmiyom:26:

Gecmis olsun canim tedavimi goruyosun sende. Bende tedavi surecindeyim su an. Kac yillik evlisin ?

Bende oyle yerim ama beyaz ekmek yerine tahillisini yerim

Dogum gunun kutlu olsunnn. Nice nice mutlu senelere canim. Hayirlisi olsun uzulme hersey nasip kismet
tşk ederim 21 oldum bende. evdekilere söylemedim bakalım bu sene hatırlayacaklar mı. facetede gizledim doğum günü tarihini

bi sorun yoktur inş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…