Canı Sıkılan Gelsin :)

aman massallah sende dikkat et iyi aksamlar

huuuu kızlar kimse gelmemiş.
cennet gülü nasıl oldun gıı :26:
hevuk eve şimdi geldim arayamadım seni

bugün çok kötü geçti kızlar görümcemde esir kaldım gibi oldum sanki

canım yenı okudum hepsı ıcın cooooooook gecmıs olsun ama cok sukur bak sorunların cozumlenıyor da aynı zamanda..omzun da duzelecek..ınsallahh bebeişinde olacak..duaa et tm mııı canım..Allahıma guven..

geçmişi okudumda geldim.. topiğin çıtırları hiç girmemişsiniz bugün. kaptırmışsınız başkalarınaa aaaaa.... yakında elimizden alıcekler valla. başka topik açıcaz bizde

hıçkırarak bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama kilolarımdan ötürü moralimin bozulduğunu hiç kiğmseye söyleyemedim
bak şimdi çok pis dövesim geldi hemen hemen aynı durumdaymışız. bnm boy 163 kilo başlangıcımda 77. yarın tartılcam 6 lı rakamlara indiğimde ouyy benden mutlusu yok

huuuu kızlar kimse gelmemiş.
cennet gülü nasıl oldun gıı :26:
hevuk eve şimdi geldim arayamadım seni

bugün çok kötü geçti kızlar görümcemde esir kaldım gibi oldum sanki
hyrdr noldukine:26:

kız çatlakkk napıonnn

geçmişi okumazsam çatlarım takıntı oldu bende. senin olduğunu gördümde en son cvp yazıyım dedim.
kızlar cennetgülünden haber var mı? çok merak ettim ya:44:

Cizelgen supermisssss

Ayy cok tatli kiz gercektenn harika olmus
insAllahh yakalarsinn

o kadar çok hakim oluyorum ki kendime anlatamam. hiç kaçırma gibi bi durumum olmadı. 2 haftadır tartılmıyorum yarın tartılcam söz verdim doğum günü sabahımda tartılcam diye ona bile sadık kaldım yani.

yalnız bnm cırcır olmam lazım:26: az yediğim için büyük tuvaletimi yapamıyorum 4-5 günde 1 kere falan:18:

Supersin bende 10 kilo verdim abur cuburu birakip. Devam et bu ayarda sen bol su icersen tuvalet sorunun olmaz.

merhaba kızlarrrrr

Merhaba hosgeldin canim

Supersin bende 10 kilo verdim abur cuburu birakip. Devam et bu ayarda sen bol su icersen tuvalet sorunun olmaz.

Merhaba hosgeldin canim
soru bonbardımanı geliyooğğğğğ kaç kilodan kaça düştün? ne kadar sürdü

geldim geldim taaaa dertliler topiğinden tavsiye üzerine geldim

tavsiye üzerine alınmış ilaca benzettim şimdi gece daha cıvıl cıvıl oluyo topik. özellikle dün ki muhabbet çok güzeldi ama bizimkiler yok bugün yaaa

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…