Canı Sıkılan Gelsin :)

1 senedir çok kiloluyom kilolarımı veremiyorum ve çok moralim bozuluyor dışarı çıkmak başkalarıyla görüşmek bir istemiyorum

hıçkırarak bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama kilolarımdan ötürü moralimin bozulduğunu hiç kiğmseye söyleyemedim

iyi yapmıssın kuzum nabalım yalnız takılıyoz kocamız gene ekti bizi oturuyoz net basnda nabalım

aynı kuzum benim de aynı... bıraktı gitti beni arkadaslarıyla beraber balığa pff gece 11 12den önce gelmezlermiş... sıkıldım sabahtan işe gitti ordan balığa valla patladım butun gün yalnız. Allahtan sizler varsınız da biraz olsun zaman geçiyor

benimde canım fena halde sıkkın..

Aynen ya bugun noldu bize bi la havle okuyup ufleyelim hep beraber

off yarın pazar ya benımde canım buna sıkıldı şimdı

Pazar gunlerini bende hic sevmem

1 senedir çok kiloluyom kilolarımı veremiyorum ve çok moralim bozuluyor dışarı çıkmak başkalarıyla görüşmek bir istemiyorum

Neden bu kadar moralini bozuyosun sen istersen kafanda bitirirsen bu olayi diyete baslayip verebilirsin azimli olmalisin. Ben 10 kilo verdim Senin kac kilo fazlan var ?

yaw sizinkini bilmem ama benimki abartıyor 7 aylık evliyim bide evde oldumuz zamanda illa birini çagırıyor

80 kiloyum boyum 165 hayatımın max kilosundayım öncesinde zayıftım 2 sene önceye kadar

sen yeter ki iste azmet inersin ideal klona ben internette morbit obez gördüm erkek siz nesiniz ki yanında azmetmiş bambaska biri olmus inanamadı

Pffffffffffff canım sıkılıyor diye mırıldanırken başlığı gördüm tam üzerine geldi.

Misafirim gelecek canımın sıkılmasına fırsat kalmayacak az sonra ama....

2 kere diyetisyene gittim ama düzneli yemek yapamadığım için devam ettiremedim

evvelaaa abur cuburu kesin bol su öğün cok atlayıpta sonraki öğündede kıtlıktan cıkmıs gibi sakın yemeyin bol lifli gıda bide yürüyüs yaparsanız olur gbi

yaw sizinkini bilmem ama benimki abartıyor 7 aylık evliyim bide evde oldumuz zamanda illa birini çagırıyor

ilk baslarda eşim de öyleydi. illa izin günlerinde bir arkadsı var o muhakkak gelirdi. o zamanlar cocuğun kız arkadası da yok deli oluyodum Allahtan cocuğun sohbeti iyiydi de geçiyordu zaman. işte simdi ondan vazgeçtik haftasonları ayda bir balığa gidiyor arada ben cazgırlık yapıyorum gezmeye gidiyoruz falan ben de 1,5 yıllık evliyim tatlım ekimde 2 yıllık olucaz Allah'ın izniyle

adam hos sohbet muhabbet se takır tuur götürmüşünüz o zaman cazgırlık iillaki yabacaz yoksa unutulucaz

adam hos sohbet muhabbet se takır tuur götürmüşünüz o zaman cazgırlık iillaki yabacaz yoksa unutulucaz

hayret ettiğim birşey hamile kaldıktan sonra özellikle 12 nisanda olan randevuma eşimle gittim usgde bebişi gördü hareketli ondan sonra bir değişti ki sorma DD pek bir iyi olduk pek bir anlayıslı ttütütütütütütütü maşaAllah

bu arada arkadaslar ben kaçar acaip uyku bastırdı. kendinize dikkat edin rabbime emanetsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…