Canı Sıkılan Gelsin :)

işten 00:15 te geldim. lensleri çıkarmayı unutmuşum. susuz kaldı sabahtan beri. bulanık bulanık görmeye başladım. gidemde çıkartıp gelem

tşk ederim 21 oldum bende. evdekilere söylemedim bakalım bu sene hatırlayacaklar mı. facetede gizledim doğum günü tarihini

bi sorun yoktur inş?

ben 26 yaşıma girdim en büyüğünüz benim heraldee
gebelik için 2 yıldı uğraşıyorum cnm ama sebepsiz bekliyoruz işte en son dr.a gittiğimde çekelim artık dedi tüpleime bakıcaklarmışş

kızalr bu saatte karnım hep acıkır benimde yemek yememek için hep bişeylerr içerim bende
buyrun bolllll köpüklü cappuccino yaptım içen warmııı

kızalr bu saatte karnım hep acıkır benimde yemek yememek için hep bişeylerr içerim bende

beeeennnn:))))

3 şeker atarsan sevinirim..acıkınca şekerli iyi oluyor. ben de acıktım

ben 26 yaşıma girdim en büyüğünüz benim heraldee
gebelik için 2 yıldı uğraşıyorum cnm ama sebepsiz bekliyoruz işte en son dr.a gittiğimde çekelim artık dedi tüpleime bakıcaklarmışş

Allah kucagini bos birakmasin hayirli evlatlar versin canim uzulme demekki vakti gelmemis daha. Bende 9 aydir istiyorum gerci pco var bende o yuzden tedaviye basladik hic beklemeden. Hakkimizda hayirlisi olsun birgun anne oluruz insAllah bizde..

Bende acikdim ya ne yesemki acep :26: Saol canimm
tşk ederim 21 oldum bende. evdekilere söylemedim bakalım bu sene hatırlayacaklar mı. facetede gizledim doğum günü tarihini

bi sorun yoktur inş?

Allah hayirli omurler versin canim. Benimde simin dogum gunu yaklasti ona pasta yapcam ciciler alcam

nice mutlu yıllara cnmmm kaç doğumlusun bakem
1991 :))
iyi hatırlattın canım:)

3 haftadır çıkarmıyorum.. ben de çıkarayım bari
aslında bende istiyorum haftada 1 çıkarılan lensleri. mantıklı düşündümde göze zarar vermeye başlar bi süre sonra.

keşke yemek yeseydin yaaa cappuccino nerden çıktı:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…