Canı Sıkılan Gelsin :)

amın canım..bazen olur ole..hayırdır paylasmak ıstersen tabiii

anlatayım canım ben ve eşim evlendiğimizden beri çocuk istyoruz ama ben evliliğimin başlarında vaji rahatsızlığım vardı nyse onu atlattık derken bi kaç ay bekledik sonra eşimde varikosel olduğunu öğrendik ileri derece aynı zamanda annemde rahatsızdı,sonra ikisinin ameliyatıda aynı güne geldi tabi ben annemin ameliyatına gidemedim,nyse onuda geçeyim ikisini ameliyatıda başarılı geçti tam herşey düzeldi derken ben kontrol amaçlı dr gittim hormon yüksekliği var dedi beyin cerrahına gittim belli belirsiz bişey çıktı 6ay sonra kontrole gel dedi ve bu haftada ben merdivenlerden düştüm omzum kırıldı kısa özet canım

benim çıkmam lazım kolum çok ağrıyor inş tekrar görüşürüz siziinle kızlar... iyi akşamlar hepicinize:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

$mutlulugun-resmi.jpg

Kizlar mutlulugun resmiymis bu :KK31:

anlatayım canım ben ve eşim evlendiğimizden beri çocuk istyoruz ama ben evliliğimin başlarında vaji rahatsızlığım vardı nyse onu atlattık derken bi kaç ay bekledik sonra eşimde varikosel olduğunu öğrendik ileri derece aynı zamanda annemde rahatsızdı,sonra ikisinin ameliyatıda aynı güne geldi tabi ben annemin ameliyatına gidemedim,nyse onuda geçeyim ikisini ameliyatıda başarılı geçti tam herşey düzeldi derken ben kontrol amaçlı dr gittim hormon yüksekliği var dedi beyin cerrahına gittim belli belirsiz bişey çıktı 6ay sonra kontrole gel dedi ve bu haftada ben merdivenlerden düştüm omzum kırıldı kısa özet canım

ah canim ya :KK14: cok uzuldum cok gecmis olsun sen yinede umudunu kaybetme canim dayma guclu ol Allah sanada yardimci olur

bENİM YAKLAŞIK 2 YILDIR EKRAN KORUYUCUM BU RESİM PCİMDE :KK50:
aNNEMDE GÖRDÜ PC DE AA AYNI BİZİM AİLEYE BENZİYO DİYO :KK9:
6 Kardeşiz hepimiz sarışınız evimizde küçükken böleymiş..
Merhaba bu arada kızlar..

Supermis canimm. Meraba hosgeldin nasilsin ?

bENİM YAKLAŞIK 2 YILDIR EKRAN KORUYUCUM BU RESİM PCİMDE :KK50:
aNNEMDE GÖRDÜ PC DE AA AYNI BİZİM AİLEYE BENZİYO DİYO :KK9:
6 Kardeşiz hepimiz sarışınız evimizde küçükken böleymiş..
Merhaba bu arada kızlar..

hossgeldin hevuk iyi aksamlar :nazar:

Hoşbuldum canım iyi demek adettendir.Sen nasılsın? Seninle nerde sohbet etmiştik hatırlıyorum seni.

Hoşbulduk yavrucumm İyii akşamlar sanada.

hojjjbulduk mutsuz ev kadınları platformu die değiştirelimmi kızlar bu topici :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X