Canı Sıkılan Gelsin :)

teşekkürler bende iyiyim bugün arkadaşlarla çocukları alıp Atatürk orman çiftliğine gittik piknik yaptık top oynadık çok ya-orulduk şimdi herkes yattı bende nete geçtim

bizde okulda tören vardı onu seyrettik sonra arkadaşlarla çocukları gezdirdik sabahtan iş yapmıştım zaten bugün çok yoğun ve yorucuydu eşim uyuyor oğlumda beni bekliyor birlikte çizgi film izleyelim diyor biraz burda takılıp sonra onunla ilgilenicem

Kesinlikle size katılıyorum aldatan kocayı affetmeyeceksin geri dönse bile...

bunumu sorun ediyorsun

benim eşimde öle yapardı yeni evliken bide anneme babama açıklama yapmak zorunda kalıyodum aman aman ne günlerdi.şimdi öle deyil çok şükür düzeldi..

erkekler hep aynı salagıda bir zekiside,yakışıklısıda ,çirkinide..benim anlam veremedigim neden hep kadınlar susan alttan alan taraf oluyo?birazda onlar gayret gösterse nolurki....ahh ahh bu erkekler..

aynen valla... hep kadınlardan bekleniyor... halbuki onlar bir adım atsa biz 10 adım atacağız ama yok... hep bizim alttan almamız affetmemiz susmamız gerekiyor... onlar hata yapar biz yine de susmalıyız hoşgörmeliyiz... çok saçma... bence bir kadını memnun etmek mutlu etmek gönlünü almak çok kolay birşey... ama işte nerde onlarda o incelik

Kesinlikle size katılıyorum aldatan kocayı affetmeyeceksin geri dönse bile...

bunumu sorun ediyorsun

sadece bunlar değil. aslında benimki kronik sorunlar. sorunlarım kronik hastalık gibi işte. öldürmüyor ama yaşam standardını düşürüyor. benim kocayla ilişkimdeki sorunlarda böle kronik sorunlar işte. boşanmayı gerektirecek kdar büyük sorunlar yok ama sıkıntılı bir süreç hep. kayınvalidemde var bende. durmadan oğluna nazlanması, ağlaması. benim çalışıp ikisinin evde olması sinirlerimi bozuyor. iştede stresliyim. kpss de var bu yıl.

bende sıkıldım hanımlar göya eşimle film izliyoduk bide baktım benim pire gôzlü kociş uyumuş.yazık yoruluyor ne yapsın

bunumu sorun ediyorsun

sadece bunlar değil. aslında benimki kronik sorunlar. sorunlarım kronik hastalık gibi işte. öldürmüyor ama yaşam standardını düşürüyor. benim kocayla ilişkimdeki sorunlarda böle kronik sorunlar işte. boşanmayı gerektirecek kdar büyük sorunlar yok ama sıkıntılı bir süreç hep. kayınvalidemde var bende. durmadan oğluna nazlanması, ağlaması. benim çalışıp ikisinin evde olması sinirlerimi bozuyor. iştede stresliyim. kpss de var bu yıl.

benim eşimde öle yapardı yeni evliken bide anneme babama açıklama yapmak zorunda kalıyodum aman aman ne günlerdi.şimdi öle deyil çok şükür düzeldi..

2 yıl oldu hala düzelmedi benimki. ben biliyorum nie öle yaptığını. annesi evde tek kalıo die. ama zaten ayda 1 kere anca gidioruz ya

buda senin imtihanın allah bizi sınıyor

aynen valla çok kolay ama bi onlara sor ne kadar kusur bulurlar.geçen gün benim kine dedimki ''rabbim sana demişki git şu kızı delirt seni cennetin kapılarını sonuna kadar açaçam ''demiş ondan beni delirtmeye çalışıyosun anladım ben dedim..düşün yani o noktaya geldim artık bazen hele .....

film izlemekten de sıkıldım ben ya. depresyona mı giriyorum nedir. bahar geldi ne güzel doğru düzgün gezmeye bile gidemedim

Siz stresin ve gerilimin en büyüğünü yaşıyorsunuz Allah yardımcınız olsun. Kayınvalide devamlı sizinle mi kalıyor?gidecek başka yeri yokmu? Dnüşümlü gelse siz mesela...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…