Canı Sıkılan Gelsin :)

bizim evdede herkes kendi aleminde :/ çoğunlukla tartışmalar oluyor. yemek yerken bile aynı sofrada olmuyoruz çoğu zaman

3 yıl önce aldattığı için ne tartışma kaldı ne bişey geliyor kendi yemeyini doşduruyo yiyiyor sonra nete takılıyor zaten bişey konuşsa oğlum baba niye eve gelip huzurumuzu bozuyorsun diyor susuyor

bende eşime kızgınım biraz. ayrı odaya geçtim. gelip gidiyor yanıma. oyalıyor beni :) pas vermeyeyim ders alsın diyorum ama nerdeeee :) anlayana sivrisinek saz meselesi işte

:) bence yanına gelip gidiyorsa anlamıştır... ama hem bütün kadınların kullandığı hem de çok başarılı olduğu bir taktik... benim bunu uygulayacağım bir eşim yok ama annemden biliyorum babama ne yaptırmak istese bir gece ayrı yatıyor biraz surat ondan sonra hemen başarı elde ediliyor :))

canım sıkılıyor işte. yarınki işin stresi var. biraz iş güç yapayım diye pc nin başına geçtim ama nerdee. geç de oldu. uykuda bastırdı ama uyuyamıyorum. kötü alıştım internete. 1 -2 den önce uyumuyorum. offf ya. bir düzene sokamadım yaşamımı. çok iradesizim.

aman dikkat et derim ben.... yani bi vitamin falan al da önlemeye çalış... bir de annem bana hep taze portakal suyu içirir işe yarıyor

sağol canım...haklısın c vitamini iyi geliyor. bugün 3 bardak portakal suyu içtim. bir de bana limon suyu iyi geliyor, bunu keşfettim:))))

aman dikkat et derim ben.... yani bi vitamin falan al da önlemeye çalış... bir de annem bana hep taze portakal suyu içirir işe yarıyor

kesinlikle katılıyorum ama oda bu tür şeyleri hasta olmadan yapmamız lazım aslında yaaa bide ben vitamin kullanmaya karşıyım açıkçası okadar faydalı sebze ve meyvelerimiz varki hepsinin ayrı ayrı şifası var azar azar yesek bile kesin faydasını görürüz

her erkek yutmuyor bunu canım

3 yıl önce aldattığı için ne tartışma kaldı ne bişey geliyor kendi yemeyini doşduruyo yiyiyor sonra nete takılıyor zaten bişey konuşsa oğlum baba niye eve gelip huzurumuzu bozuyorsun diyor susuyor

zor bir durum ya. aile çok önemli ya. ev huzuru olması çok önemli. ama nedense bu huzuru yakalamak o kadar zor ki.

hoşbulduk canım nasılsın

yok ya benim eşim pek yatak ayırmayla terbiye olan bir cins değil.
bugünde yanıma geliyorda anladığından değil. işine gelmeyen konuları asla anlamaz. sorgulamaz bile. gelip gidip benle ilgilenmekle kendini iyi koca sanıyor. ona sorsan iyi koca o. ben mutlu etmek için çok uğraşıyr güya. ama benim temel sorunlarıma hiç yaklaşmıyor bile. işine geldiği gibi davranan zeytinyağıdır benim koca :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…