Canı Sıkılan Gelsin :)

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. direkt dalın muhabbete. dertleşioz işte :)

3 yıl önce aldattığı için ne tartışma kaldı ne bişey geliyor kendi yemeyini doşduruyo yiyiyor sonra nete takılıyor zaten bişey konuşsa oğlum baba niye eve gelip huzurumuzu bozuyorsun diyor susuyor

bende babama tahammül edemiyorum açıkçası.keşke boşansalar. babamın evde olmasını istemiyoruz. bi kaç günlüğüne memlekete gittiğinde bayram oluyo bizim için.

üzücü bişi gerçekten aldatılmak. şu sıralar eski sevgilim canımı sıktı. zamanında hep ben ona çabaladım sürekli hediye aldım vs. vs. o bana yeteri kadar ilgi göstermemişti bile. 1 sene geçti ayrılalı aldattığından şüphelenip ayrılmıştım. nasıl zordu o günler bnm için günlerce ağladım. geçenlerde facesine baktım elinde yüzükle poz vermiş ve ilşkisi var yapmış. benle olduğu zaman bile ilişki durumunu var gibi küçük şeyler yapmamıştı. hala hazmedemezken. aynı evde yaşıyor olmanıza şaşırdım doğrusu:26:

her erkek yutmuyor bunu canım

valla bu konuda pek bir bilgim olmadığından birşey söyleyemiyorum... benim babam yutuyor valla... şıp diye oluyoveriyor annemin tüm istekleri :)) eğlenceli de oluyor onları öyle görmek tabii sınırlı bir şekilde... çünkü bazen farklı boyutlarda kavgalar da yaşanmıyor değil

canım baban için öle düşünme. bende babam için hep öle düşündüm. anneme çektirdi de gerçekten. keşke boşansalar diodum. ama evlendikten sonra anladım babamın kıymetini. yaşlanınca değişiolar bide. erkek işte sonuçta. kapasite sınırlı. baban için öle şeyler düşünme bence. ben babamla ne kavgalar etmiştim. şimdi benim için herşeyden kıymetlilier.

bende boşanacaktım daha öncede yazmıştım forumda ama o dönemde oğlum un kolunda problen çıktı o dönemde ağır ameliyat oldu halen tedavvi oluyor artı çocukta verem çıktı sırf oğlum üzülmesin tedavi oluyor diye vazgeçtim ama anlaşarak oturuyorum dedim işine gelşrse asla hazmedilecek bi olay deyil

senin kocanın sorunu ne canım?...

amaan hepsi mi sorunlu bunların yaaa... bu ara ben de dertliyim

ama bi okadarda zor geçim edebilmek.. idare etmek ailen onun ailesi hepsi bi yana ananem herzaman der ''yastık biti batmasın''çok dogru bi söz evin saray olsa ne yazar ,evin içi huzursuz...

Son düzenleme:
yaaa ne mide bulandırıcı şeyler bunlar yaaa bir insanla iyi günü kötü günü kısaca hayatını paylaşmaya yemin ediyorsun sonrada aşşalıkça bir hareket yaparak onu başka bir tenle aldatıyorsun aklıma gelemn en kötü laf karaktersiz midesiz vs vs

çok teşekkürler attımkendimi buraya iki lafın belini kırmaya çok yorgunum malum pazartesi hafta sonu ev harp alanına dönüyür dinlenmeye çalışıyorum
sen nasılsın canım???

teşekkürler bende iyiyim bugün arkadaşlarla çocukları alıp Atatürk orman çiftliğine gittik piknik yaptık top oynadık çok ya-orulduk şimdi herkes yattı bende nete geçtim

evlensen dertt , sevgln olsa dert,, ayrılsan dert.. ne bu erkeklerden cektgmzz...

haklısın valla... bende ayrılalı 1 ay olmuştur herhalde... bu erkeklerle bu kadar uğraştığımız için aslında bütün kadınlar bir ödülü hak ediyor bence... yani hep kadınlar için diyorlar zor diye ama erkeklerde bundan geri kalmıyor... bizim istediğimiz şeyler belli ev araba alışveriş falan ama onların ne istediği bile belli değil... tabii tüm erkekleri aynı kefeye koymamak gerek biliyorum ama benim etrafımdaki tüm evli bekar erkekler böyle :))

suu aldatanları boşucaksınız arkdsm !! yuva muva düşnmiceksinz .. onlar düşnse yapamzlardı ztn'''!!!
bni de svglm aldtmıstı ... 5 yıllk bseydi. 2 yıl dyndm aldtmsndan snra .. snra dayanmdm ayrıldk smdi hala peşmdee

senin kocanın sorunu ne canım?...

amaan hepsi mi sorunlu bunların yaaa... bu ara ben de dertliyim

ya bir sürü sorun var işte. sorumsuz :) çok da yüklenmeyeyim kocama. sverim kendisinide hayat zor benim için ya. şu an işssiz. maddi sıkıntılar var. kayınvalideyle oturuyorum. bugünkü kızgınlığım şu: iki gün önce annemlerdeydik. uzun zamandır onunla gitmemiştim. her zamanki gibi yine somurtup hiç bişi konuşmadan oturdu. noldu desen yok bişi , ne konuşayım dior. aynı şeyi evliliğin ilk dönemi ben annesine yaptım die bana soğuk davranmıştı. üstelik benimki sebepsiz değildi. kayınvaliyle karşılıklı bir durumdu.

aynı şeyleri o yapınca farklı ben yapınca farklı oluyor. birde kabullenmemesi yok mu deliedio beni.

aynen katılıyorum... çünkü biz affettikçe onlar zannediyor ki bu affedilebilecek bir hata... bence dünyanın en iğrenç şeyi...

eften püften sebepler olsa keşke :))çokk çokkk uzun süredir varolan bişi. ben biraz kinciyimdir. zamanında babam bize kötü şeyler yaşattı kendi hataları yüzünden. eve bile adım atacak yüzü yoktu. annem eve girmesine izin verdi bi kaç hafta sonra aslan kesilmeye başladı. mutsuzluklarımın çoğunluğu babam kaynaklı. ki babamın psikolojisi bozuk kabul etmese bile meslek hastalığı diyebiliriz :) ve yaşlandıkça çekilmez olyor. en basiti sohbeti insanları sıkıyor konuşmak istemiyor kimse arkadaşlarını aradığında lafı kısa kesip kapatıyolar.gerçekten sorunlu bi insan. boşansalar çok rahat ederiz . zaten 3 kardeşte çalışıyoruz. annemin boşanmama sebebini şuna bağlıyorum. hepimiz evlendiğinde annem ortada kalacağını düşünüyor. en azından evli kalırsa kendini garanti altında hissediyor. bnm düşüncem bu :/ şu durumda boşanmasalarda olur. seneye dershaneye gidip şehir dışında okumak istiyorum

erkekler hep aynı salagıda bir zekiside,yakışıklısıda ,çirkinide..benim anlam veremedigim neden hep kadınlar susan alttan alan taraf oluyo?birazda onlar gayret gösterse nolurki....ahh ahh bu erkekler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…