Canı Sıkılan Gelsin :)

Siz stresin ve gerilimin en büyüğünü yaşıyorsunuz Allah yardımcınız olsun. Kayınvalide devamlı sizinle mi kalıyor?gidecek başka yeri yokmu? Dnüşümlü gelse siz mesela...

yok ya nerde. tek çocuk. keşke olsa :KK43:

aynen valla çok kolay ama bi onlara sor ne kadar kusur bulurlar.geçen gün benim kine dedimki ''rabbim sana demişki git şu kızı delirt seni cennetin kapılarını sonuna kadar açaçam ''demiş ondan beni delirtmeye çalışıyosun anladım ben dedim..düşün yani o noktaya geldim artık bazen hele .....:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: güzelmiş...

arkadaşlar biliyorum yeni başladık sayılır sohbete ama ben kaçar oğlumla şimdi netten sünger bob seyredicez sonrada yatarız yarın nasipse görüşürüz akşam girerim dertleşir sohbet ederiz hepinize allah rahatlık versin iyi geceler sohbetiniz bol ve tatlı olsun
görüşmek üzere:KK54::KK54::KK54::KK48:

bu imtihanda ben kaldım galiba ya. bu evlilikle birlikte maneviyatımda geri gitti. kendimi de beğenmiyorum hiç bu aralar. ben ben olmaktan çıktım sanki

ben geçtim inşallah kayınpeder vefat etti 2 yıl öncede kaynanam vefat etti son anlarına kadar bu kızı üzersen hakkını helal etmiyoruz dedller oğullarına

2 yıl oldu hala düzelmedi benimki. ben biliyorum nie öle yaptığını. annesi evde tek kalıo die. ama zaten ayda 1 kere anca gidioruz ya

tecrübemden sölüyorum sabredin ben 8 yıllık evliyim çok şükür huylarımıza geçtik bide bana sor gecene kadar ne çektik.ben ayrı evde oturuyorum,hanım annemde ama 3 sene beraberdik hergün her gece eşimle başbaşa oturamadık eşim beni hiç anlamazdı hep annesiyle ama şimdi düzeldi ...çok şükür

arkadaşlar biliyorum yeni başladık sayılır sohbete ama ben kaçar oğlumla şimdi netten sünger bob seyredicez sonrada yatarız yarın nasipse görüşürüz akşam girerim dertleşir sohbet ederiz hepinize allah rahatlık versin iyi geceler sohbetiniz bol ve tatlı olsun
görüşmek üzere:KK54::KK54::KK54::KK48:

sanada allah rahatlık versin

kızlar sohbet muhabbet güzel ama biliyorsunuz bu hastalık dinlenmeden geçmiyor bir de yarın işbaşı var yine... herkese iyi geceler... yarın görüşmek üzere tekarar... güzel sohbetler diliyorum :KK51:

geridönüşüm kutusu eşin neden çalışmıyor?

ya sorma. işsiz kaldı. hemde tam ev kredisi çektiğimiz zaman. o gün bugündür doğru düzgün dikiş tutturamadı. ara ara bi yerlere girdi ama. gene işssiz. artık tak etti canım. üstüme başıma bişi alamıyorum. her ay ev kredisini nasıl ödüyecez derdi. inş. tez zamanda iş bulur ya. dua edin.

ewet ya allah k.valide ile oturanlara sabır versin benim ki 1500km uzakta ben burdan tahammül edemiyorum siz ne yapıyorsunuz allah bilir sabır diliyorum

size bi dua yazayım eşinizin kayınvalide peder kim okursanız ,faydasını görürsünüz..:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:YA VEDUD YA MABUD AGZINI BAGLA DİLİNİ TUT..yüzlerine okuyun susmasalarda sakinleşiyolar en azında...:KK9::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ya sorma. işsiz kaldı. hemde tam ev kredisi çektiğimiz zaman. o gün bugündür doğru düzgün dikiş tutturamadı. ara ara bi yerlere girdi ama. gene işssiz. artık tak etti canım. üstüme başıma bişi alamıyorum. her ay ev kredisini nasıl ödüyecez derdi. inş. tez zamanda iş bulur ya. dua edin.

inşallah canım Allah yardımcınız olsun

içimi karartan bişi paylaşmak istiyorum. özellikle yorumunuzu istiyorum.şimdi ben azimli bi insanım seneye dershaneye gidebilmek için ailemden gizli para biriktiriyorum. gizli olmasının nedeni ihtiyaç olduğunda istecek olmaları verirsem bi daha toparlayamam hayellerim suya düşer.güzel meslek sahibi olacağım inş. hemşirelik düşünüyorum. bu evlilik konusunda çok kararsızım hani evlenmek için can atmıyorum. geçen haziran mezun oldum okuldan. arkadaşlarımın çoğu evli. insan bunu gördükçe karamsarlaşıyor. iyi bi yerlere gelebilmek için uğraşmakzaman kaybı. saçma gelebilir ama şimdiden doğmamış çocuklarımın geleceğini düşünüyorum resmen. birikimimle güzel bi okul kazanırsam mesleğim olacak. mesleğimi elde ettikten sonra çocuklarıma bakmam garanti olacak :/ işte bunları yapmak zaman kaybı. kim bilir ulaştığım yaşım kaç olacak? tahminen 26 yaşımda mezun olup kpsslerde sürünürüm:KK31: oradada zaman kaybı. şimdi ben kendime bu kadar özen gösteriyosam. evleneceğim kişininde mesleğinin özel olmasını istiyorum. kimseye söylemedim bunu ilk defa bi çoğunlukla paylaşıyorum. :KK31:ilerde evlenecek olursam eşimin mutlaka ast. olmasını istiyorum. bu ihtimal şu an bana çok uzak ama olsun hayal:KK14:

allah yardımcınız olsun

X