Canı Sıkılan Gelsin :)

benimde face var ama yasakmı vermek bilmiyorum

onu bende bilmiyorum hemde buraya yazmak uygunda olmaz zaten..msjım 100 ü geçmiş özelden atabiliyorum şuan..yarın akşam görüşürüz kızlar bende çıkıyorum ..özelden ekleriz ..herkese iyi sabahlar...

geçen gün düydüm benimki 1 inci tacirmiş araştırdım şok oldum bana hiç soylemiyor bide sana sorayım dedim

bekarsın çalışıyorsun estetisyen misin yada kliniktemi çalışıyorsun yada güzelleişk merkezi :44:

bekarım. normalde estetisyen olmam lazımken bölümümden nefret ettim . ekstra mağazada çalışıyorum çıkmak için şafak sayıyorum

bekarım. normalde estetisyen olmam lazımken bölümümden nefret ettim . ekstra mağazada çalışıyorum çıkmak için şafak sayıyorum

su lazer yada cilt bakım uzmanı gbi o zaman peki şimdiki işinden ayrılıp asıl işini mi yapacaksın yasın kaç bu arada ?

su lazer yada cilt bakım uzmanı gbi o zaman peki şimdiki işinden ayrılıp asıl işini mi yapacaksın yasın kaç bu arada ?

lise ve yüksekokulda cilt bakımı okudum. saç haricinde herşey giriyo bölüme masaj falan filanda dahil. işten ayrıldığımda 5 ay ev kızı olucam. tekrar ygs sınavına girmeyi düşünüyorum. 21 yaşındayım

hadi o zaman basarılar sana işallah istediğin yerlerde olursun cnm herkesin gönlüne göre işallah ya bide su ev kızı tabiriini hala anlayamadım gitti sokaga cıksak sokak kızı olcakmıs gibi birden boyut değiştiriyor tabir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…