Canı Sıkılan Gelsin :)

inş çok çok çok istiyorum.

ev kızı nasıl desem. eskiden kaynanalar görücü gelmeden önce kızı iyice bi süzermiş ya. çok dışarı çıkıyo mu? edepli mi? uslu mu? hamarat mı? diye

inş çok çok çok istiyorum.

ev kızı nasıl desem. eskiden kaynanalar görücü gelmeden önce kızı iyice bi süzermiş ya. çok dışarı çıkıyo mu? edepli mi? uslu mu? hamarat mı? diye

süze süze kızları süzme yoğurda cevirdiler zaten accıkta kendilerini süzsseler ef kısi ev, hatunu , ev tipi kadın bende calışıyodum bekarken simdi eşimin memelektindeyim alışmaya alışıyoz nabalım

merhabalar...ya dün gece bir derdim var da konu yine patladı ordamıydınız? diye sormak istedim de madem kk dayız...

kızlarrrr yardım. elimde yarım kilo kıymam var ben ona bakıyorum o bana ne yemek yapsam ya bi fikri olan varmı acaba

Arkadaşım fırında kıymalı patates,sepzeli sulu köfte yanına pilav,çorba istersen daha fikir istersen

kimse yok mu. bu topic gece topiği galiba ya gündüz kimse olmuyor :)

yazılır hevuk cum ben muhabbet olsun die sordum. aa sen mi geldin sorusu gibi işte :)

kızlarrrr yardım. elimde yarım kilo kıymam var ben ona bakıyorum o bana ne yemek yapsam ya bi fikri olan varmı acaba

Kürdan kebabı yop.
Ayır yarısını dolaba at bezelye yap koy birazını .
Köfte patates olabilir minik minik köfte yap bezelye patates patlıcan salçalı su at fırına birazda kekik..
Başka ne malzemen var?

hevuk bana da yardım. 3 sattir aç aç pc başında oturuyorm. ne yemek var ne yemeklik bişi. nasıl doyurayım karnımı

hevuk bana da yardım. 3 sattir aç aç pc başında oturuyorm. ne yemek var ne yemeklik bişi. nasıl doyurayım karnımı

Atla gel bana
Kıymalı bezelye pilav salata içecekler menü bu
Yada en olmadı dominosu ara güzel pizza yapıyolar oda olmadı lahmacun siparişi ver
3 saattemi açıktın gıı ben sabahtan beri bişi yemedim iştahım yok 5 bardak çay içtim bir avuçta fındık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…