Canı Sıkılan Gelsin :)

saat ne çabuk 12:30 olmuş:KK53::KK53::KK53::KK53: çıkıp saçlarımı düzleştireyim. kaşlarımı falan almaya çalışırım:111: zaman kalırsa gelirim yine. öptüm hepinizi şimdilik occakalınnnnn:KK54:

hehehehe, kolay gelsin sana....
Ben uzun zamandır kaşlarımı aldırmıyorum, bu eylemime devam edeceğim bi süre daha :)

ya ona bakarsan benden de olmaz ama en azından kendi işim olursa kaçta gideceğim kaçta geleceğim hepsini kendim ayarlarım..... ama bu işte çok sıkılmaya başladım.... ya iş değiştireceğim ya da evleneceğiz diye biriktirdiğim tüm parayı ve diğer birikmişleri başka bir iş için kullanacağım.... yani bilemiyorum bence beni bu hale getiren özellikle bu iş.... çünkü özel sektör olduğu için çok zorlanıyorum...

Ama türkiye şartlarında azımsanamayacak kadar sayıda insan malesef ki özel sektörde çalışmak durumunda bırakılıyor.
Dediğin gibi zor, inşallah Allah gönlüne göre verir.

Hadi bana müsade kızlar...
Yine görüşürüz, gideyim bir çay filan içeyim veya soğuk bişiler... Hava hazır güzelken... Kaçırmayayım bu havayı :KK66:

ya ona bakarsan benden de olmaz ama en azından kendi işim olursa kaçta gideceğim kaçta geleceğim hepsini kendim ayarlarım..... ama bu işte çok sıkılmaya başladım.... ya iş değiştireceğim ya da evleneceğiz diye biriktirdiğim tüm parayı ve diğer birikmişleri başka bir iş için kullanacağım.... yani bilemiyorum bence beni bu hale getiren özellikle bu iş.... çünkü özel sektör olduğu için çok zorlanıyorum...
nerde çalışıyosun ki:26: bende çok sıkıldım. arada (çoğunlukla:KK23:)yöneticilere danışmadan . risk alıyorum kendi kafama göre yapıyorum. bigün çok fena tosluycam:KK1: yöneticiler izinli olduğunda mutlu oluyorum ayy nasıl strese sokuyolar adamı . 1 2 tane de değiller. 10 a yakın var :S
hehehehe, kolay gelsin sana....
Ben uzun zamandır kaşlarımı aldırmıyorum, bu eylemime devam edeceğim bi süre daha :)

lisedeyken bendede vardı o eylem. şu okul fotolarını çekiyolar ya. zaten iğrenç çıkıyosun. o kaşlarım neymiş öyle ya kalın kalın kezban gibi çıkmışım. her baktığımda gülüyorum:KK53:

topikte kimsenin olmaması iyi oldu aslında. bu muhabbeti bırakıp gitmek zor:KK4:. buçukta çoktan servis bekliyo olmam lazım hadi ben kaçtım görüşürüzzzzz:KK55: gece girerim

bi yakın arkadaşım geldi aklıma şimdi :) ni kah yapalı 1 ay oldu. düğünleri yazın olacakmış. kız sürekli dayanamıyorum tarzı şeyler yazıyo face e :S yuh dedim yaa bu kadar mı sapıttınız. bütün sınıftaki arklarım evlendi resmen

hadi yaaa:):):)dayanır dayanırr:):)yaa bizim düüğn tarihimizden başka bişey belli değilkii:):)nee zorr sıkıntılı bişeymiş buu ya:)benm ailem bana destek olmuoo neyseki kurtuluyorum onlardan:)(annem hariççç:KK43::KK43::KK43::2::2::2::2:

hey cicili biciler herkes muhtesem yuzyılmı bakıyor ne kimse yok bende bakıyorum ama bitti :103:

hosgeldin sporcu arkadsm :82: bende yürüyüs yabtım bu gün daha cok yapmay planlıyorum ama yoruldm yaaa aksam bide yemek pişir ıvır zıvır anca kendime geldim biraz dagınığım anlayacagın :KK23:

ne güzel yapmışsın... artık dinlenme vakti midir yani:)

X