Canı Sıkılan Gelsin :)

aman neyse doga kannunu olmasa evliik ben ömür boyu sıkılmaya razıyım

evlilik şuan için uzak gelsede bana. mutlaka evlenmek isterim. bizim sülalede birbirine bağlılık denen bişi yok. anca cenazelerde bir arada oluyoruz. dayım vefat ettiğinde,akrabalarda gelmişti. benim olduğumdan haberleri yok en azından akraba bağları iyi olan biriyle evlenirsem mutlu olurum

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlarrrr... Bol sohbetler :)
Konu nedir bakalım? Bende bugün biraz buraya takılayım...
Öğle saatimde ofisteyim malesef

sizinkinlerde abartıymısss yaa senden nasıl haberi yok bence herseyin normal ölcüde olanı bende asırı yapısık insanları sevmiyorum her defasında oda sıkıyor bir orta yol lazım illaaa iki uctamı olacak bu işler anlamadım :2:

Al benden de o kadar...

bir de bugün değişiklik olsun işe enerji dolu gideyim dedim.... zaten giriş kapısını ve ofisimi gördüğüm an tüm enerjim gitti.... yine buradayız işte... ama ben inanıyorum bir gün gelecek ve sadece evimde oturacağım günler olacak

Bende aynı duygu ve düşüncelere kapılıyorum çoğu zaman, iyi olur aslında ama bakalım...
O günleri görmek nasib olur inşallah...

Aklıma gelmişken, bugün yemeği dışardan söyledim mecburiyetten..
Salad Station bilen duyan varsa ve denemediyse, mutlaka denesin!
Çok güzel salataları yahu, şimdi yedim de tadı damağımda kaldı gene

iş yerinde bende çok stresli oluyorum zaman geçsede eve gitsem diyerek geçiyor zaman. haftalık iznimdede evde sıkılıyorum işi özlüyorum nasıl bi depresyon halindeyim anlamadım gitti. tek anladığım şey benden ev kızı falan olmaz

inşallah tatlım inşallah...

Çalışmaya o kadar alışmışım ki, bazen evde olmak bana göre değil diyorum.
Ama bazı günler o kadar yorgun halsiz ve enerjisiz oluyorum ki "nolurdu ev hanımı olsaydım" diyorum...
Kaldı ki şu an bekarım :)
Bir de evlenince napıcam bakalım o ayrı bir dert.

Ama kısmet olursa, çocuğum olunca evde oturmayı düşünüyorum...
İnşallah düşündüklerimi gerçekleştirebilecek alt yapıya sahip olurum o an...

hepimiz aynı duygu ve düşüncelerdeyiz desene... Valla işimiz zor :)

saat ne çabuk 12:30 olmuş çıkıp saçlarımı düzleştireyim. kaşlarımı falan almaya çalışırım:111: zaman kalırsa gelirim yine. öptüm hepinizi şimdilik occakalınnnnn

ya ona bakarsan benden de olmaz ama en azından kendi işim olursa kaçta gideceğim kaçta geleceğim hepsini kendim ayarlarım..... ama bu işte çok sıkılmaya başladım.... ya iş değiştireceğim ya da evleneceğiz diye biriktirdiğim tüm parayı ve diğer birikmişleri başka bir iş için kullanacağım.... yani bilemiyorum bence beni bu hale getiren özellikle bu iş.... çünkü özel sektör olduğu için çok zorlanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…