Canı Sıkılan Gelsin :)

aman aman sakın yapsın askerlıgını oyle evlen ben ettım sen etme... onunda baskısı var benım uzerımde kavusmusken ayrılmak daha zor aılenın yanında onların destegını alarak beklemek daha ıyı emın ol ben bıde hep onun gıdecegı gunu dusunuyoru o zaman daha da ıcınden cıkılmaz bı durum halıne gelıyor

dımı tahmın edebılıorumm ama yok arkadasım gtmıoo adaaamm gtmıooo napıcam ne edıcem bılemıorum

ben gidiyom hanımlar cok yorgunum bıde sınırlendım daha da yoruldum gıdeyım de uyuyayım yarın adamın basının etını yıyecem (tabı eve gelırse) güç kuvvet toplamam lazım :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

ben 22 eşim 29 ama adam acayayip:) ayyyyyyyyy bıde daha askere gıtmedı bılıyor musunuz :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kuzum herşey gelir geçer bu hayatta....ama en önemlisi ömürde geçer, hele hele hayatın İLKBAHARI geçer....22 yaşındasın, evlisin, pozitif düşün, üzme ve üzdürme... gençliğini heba etme...bu teyzen sana bunu öğütler nacizane...En Büyük KK

Son düzenleme:
ben hiç olumsuzluğunu görmedim.. ama benim eşim çok genç gösteriyor.. "babanız mı" muhabbetini hiç yaşamadık:)))

hatta kendi yaşıtıyla evlenseydi çoook kişi sorardı anneniz mi diye.. o kadar küçük görünüypr.. :)))

valla tavsiye ediyorum.. değer veriyor, beni kırmamaya çalışıyor, beni çok seviyor (ben de onu), sinirlendiğimde hep alttan alıyor, çocuklara karşı çok iyi.. birşey istersem, imkanı varsa asla ikiletmez..filan filan filan:))))))))

Allah bozmasın canım

Burda yazdıklarımız google de çıkıyormuş dedin

evet çıkıyor tabii...

alta baksana bazen 7 üye 3 ziyaretçi filan yazıyor.. o ziyaretçiler genelde googgle'dan geliyor...:)))

ben de onlardan biriyim.. baktım ki aradığım çok şey burada ben de üye oldum:)

ben hiç olumsuzluğunu görmedim.. ama benim eşim çok genç gösteriyor.. "babanız mı" muhabbetini hiç yaşamadık:)))

hatta kendi yaşıtıyla evlenseydi çoook kişi sorardı anneniz mi diye.. o kadar küçük görünüypr.. :)))

valla tavsiye ediyorum.. değer veriyor, beni kırmamaya çalışıyor, beni çok seviyor (ben de onu), sinirlendiğimde hep alttan alıyor, çocuklara karşı çok iyi.. birşey istersem, imkanı varsa asla ikiletmez..filan filan filan:))))))))

MAHŞALLAHHhhhhh.....Allah daim etsin çok sevindim...:nazar:

evet çıkıyor tabii...

alta baksana bazen 7 üye 3 ziyaretçi filan yazıyor.. o ziyaretçiler genelde googgle'dan geliyor...:)))

ben de onlardan biriyim.. baktım ki aradığım çok şey burada ben de üye oldum:)

Ben hiç görmedim bundan sonra yazdıklarıma dikkat ederim bütün dünyanın hayatımı bilmesi gerekmiyor vay beeeee

X