Canı Sıkılan Gelsin :)

bende ufaktan dişlerimi fırcalayıp yatagıma koş koş yapayım uffffffff sigarada içtim bu gün boğazım gıdıklanıyor yarın gene görüsürüz bi mani olmassaaa iyi geceler :86:

Sayfa kapanmış anlamadım yaa..Bende anne durumu malum Türkiyede alışılagelmiş bir sorun.Tek evladı oğlu gibi daranması,ayırım yapması falan filan.Kendi annesinden dert yanardı bu sorundan ötürü aynını şimdi kendi yapıyor(hatta daha fazlasını)Klasik durumlar yani.Günlük hayatta da ben hep güçlü görünen bir yapıda olduğum için bu durumu kimseyle paylaşamıyorum.Kadın başarılarımı takdir etmediği gibi hep bir kulp buluyor.Yani bu gerçekten uzmanların ele alıp detayıyla araştırması gereken bir konu çünkü bu konuda müzdarip çok insan gördüm.

böyle şeyler bulaşıcıdır canım sakın unutma onlarda anne babalarından böyle gördüğü için bu tip davranıyorlar ve bizde ipin ucunu kaçırır dikkat etmezsek çocuklarmıza aynı muameleyi yapıcaz bilinç altı gibi bişey hassas bi mevzu ama sorsan onlara kabul dahi etmezler düzelme yolunada girmezler ..

hımmm tam yatıyodum bunuda yazayım bariiii cnm malum toplulumuzda hala kız erkek ayrımı var galiba ama hayır olmaması gerek oda evlat oda evlat sonuca nedense erkek pek kıymetli tutuluyor cok sacma bu kişinin bencede pisikolojisiyle alakalı yoksa normal bir durum değil bariz belli ediyormu ayırdıgını pekiii iç konustun mu anne neden böle yapısyosun diye. anne olmasınada sasırdım genelde arıza babalaran cıkıyor ama ck entersan ya söyyle dök içini anne de bu durum ne neden ona oyle bana böyle içine attıkça birikir biriktikçe zehir olur bence susma söyle bilhassa annene :44:

ben 2009 yılında 8 ağustos sabahı sinir krizi geçirdim tımarhaneye gidebilmek için bile erkek olmam gerekiyodu Allah hayırlı yazılar yazdı da psikologun verdiği ilaçları kendi desteğimle bıraktım

annemle bugün konuştumda bütün insanlara karşı kalbin kapkara dedi bana ben de dedimki insanlardan ve kendi ruhumdan iğreniyorum dedim güldüm

banada öğretsene hem hamileyim hem düşük riskim var hem günlerdir uyuyamıyorum hemde sürekli ağlıyorum.banada öğret

öğrenilcek bişey değil bence canım ..çok kafaya takmakta kötü ama ..dua et inş bebeğin olunca hayırlı olucaksa sanaRabbim sana bağışlasın ama yok ilerde hayırsız olup olmaz olaydın dedirtcekse ..hakkında hayırlısını iste çok zor biliyorum ama

banada öğretsene hem hamileyim hem düşük riskim var hem günlerdir uyuyamıyorum hemde sürekli ağlıyorum.banada öğret

ağlamak yasak ii günde kötü günde de iki bu hayatta mutlu da olsan mutsuz da olsan hayata bi kere geliyoruz ikinci şansı yok hiç bi insanın üç ben kendimden örnek vereyim sırf düşünmemek için iş güç ne bulursam kendimi çok kasmadan yapıyorum esprili bi yaklaşım sergiliyorum hayatımın her ayrıntısına kendi kendimi güldürebiliyorum tabiki yılda 1 de olsa arkadaşlarımın yüzünü de öyle işte canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…