Canı Sıkılan Gelsin :)

yok la ne bosanması allah korusn biz severek evlendik herseye direndik cok ugrastılar bizle biz gene bir araya geldik

dayan valla kaçar mı malkaçoğlu gibi çocuk

çocuk olunca düzelecek birşey seninki...ailesine düşkün olmasının faydalarını o zaman görecen

Nil olayın detayını bilmiyorum ama inan hayatında mutlaka bir arıza vereni oluyor insanın.Önce kendini düşün tatlım ve kafaya takma.(Bendeki arızada annem)

ya tatlım olayın detayı su bizim bu malkoçoğlu işi zaten epeyi vaktini alıyor bos zamalardada ıvır zıvır herkes olsun kcamın yakınları olsun her kişi dahil olmaya kalkıyor bende kocamla gecireceğim en kıymetli cicik böcük aylarını hep bir kasıntıyla geciriom ama yeri geldimi bende istedimi yaptırmaya basladım artık beni cok sever kocacım ama birbirimize vaki ayırmada kısırız diyim baska bi derdim yok ALLAHA sükür olmasında .. senin anne mevzusu ne ??? var sendede bir karın agrısı istersen paylas burda rahatız nasılsa

bıyıklı mı gııı

kirli sakal and gaytan bıyıg ama ole kro gbidurmuyo gayet dadlı ilk bıyık bırakcam dedinde bana görünürken kafana kese kagıdı koy demiştim sonra kirli sakalla yakıstını far ettim kiri sakalda 2günde uzuyo şimdi kesimmi diyo yok olmaz diom arada buruyom elime geldiçe

ahahaaaaa

benim eşim inatla yatmayıp beni beklediği için hala gülemiyom...

ben bi wc'ye gidem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…