Canı Sıkılan Gelsin :)

koy koy merak ettim herbişeyde doğaldır mis mis

Sanırım bayanların kaderinde bu var.Eğer ailede erkek çocuk varsa sen devre dışı oluyorsun.Tüm öncelikler,torpiller birşekilde erkekten yana oluyor.Ve bu demekki ne kadar yaygınsa dizi ve filmlere bile konu oluyor.Anlamıyorum ki kadınlar neden bunu yapar.Sonuçta kızı hemcinsi iken neden oğluna daha yakın daha torpilli davranır.Yani en azından benim hayatımda hep böyle oldu.Bu konuda uzman biri olsa şu sitede yaa

evet evet o...

meğer yalanmış hepsi...

nasıl anlamışlar ki acep??

Şimdi onun konusundayımda bide bebek 13 haftalıkmış yahu
Neymişte hamile kalmış sonra nikah kıymışlar
Hatta sevgilisi bundan 5 yaş küçükmüş sorun olurmu diye konu açmıştı:)
Hey Allah'ım ne tuhaf bunca insanı kandırmak bundan zevk almak

kızlar iş yerindeki kameradan takip edim dedim kocamı göremedim kacırdılar herhalde adamı babası vardı en son görüntülerde

freud bunun cevabını güzel verirdi:)))))

eksiklik hissi bence:)

demekki dötten iyi sallıyomus oda yetenek hani

Kızlar ya anneme hediye olarak gittigidiyordan ekmek makinesi alıcam, ama kafamda şüpheler var yardım edin ya O üründen 203 adet satılmış, sizce güvenip almalı mıyım? Böyle bir makine kullanışlı mıdır, iyi bir hediye midir?

ne marka?

bi de annen öyle şeylerle uğraşmayı sever mi? mesela benim annem hayatta uğraşmaz:))))

ayy nill çokgülüorum sana yaaa.normalde bölemisin buraya gelincemi coşuosun.

valla en doğal halim bu ama gercekten en son görüntülerde yaklasık olarak 1 saat 22 dakki once babasıla arkaya doğru gittiler görüş alanından cıktılar ondan sonrası fıssssssssssssss yedi mi nabtı cocgu

ne marka?

bi de annen öyle şeylerle uğraşmayı sever mi? mesela benim annem hayatta uğraşmaz:))))

Arçelik.

Yani yavaş yavaş uğraşıyor böyle şeylerle işi yeni bıraktı ve çalışmayacak, mesela börek yapmayı başardığı zaman çok sevindi kaç tepsi yaptı. Bir de babamı arayıp ''ekmek getir'' demek durumu kalkacak, ya da ben ekmek almaktan kurtulacağım ayrıca muzlu ekmeği çok merak ediyorum, bir de biliyorsunuz dışarının ekmekleri pek hijyenik değil. Bir arayayım ağzını, ama ben aldıktan sonra kullanmayacak biri değil zaten. Sadece sizce güzel bir hediye olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

bence iyi bir hediye olabilir...
ama sen yine de önce ağzını ara:)

ahhaaaaaaaaaaaaaa kızlar iş yerinin ışıkları bilem sönmüş ustalada ortada yok nirde lem bu adam arasammı bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…