Canı Sıkılan Gelsin :)

yaşımdan dolayı böyle istedim aslında şimdi hastaneye gidicem bakalım bebek ne durumda döndüğümde burda olursan görüşürüz

yaşımdan dolayı böyle istedim aslında şimdi hastaneye gidicem bakalım bebek ne durumda döndüğümde burda olursan görüşürüz

tamam tatlım görüsürüz yardım emek isterim hiçdeğilse destek tamam banada haber ver ok

Saat 7den beri evi temizlemeye çalışıyorum ev batmış

ben saldım bacım ya içimden gelmyo hiç bişey yapmak 2 hafta oldu ev süpüreli belki bi kaç günde koy üzerine alahtan ev temiz görünüyor ama camlarım flaket olmaya basladılar

Bende hep ev aramaya gidiyordum ev batmış ütü biriknişti yaptım çamaşır birikmiş sürekli makinayı açıyorum dedim kadın tutacam 100 kağıt gidecek en iyisi kendim yapayım şimdiden daral dım biraz oturup devam edecemfırsat bulursam akşam foto atacam dün Heybeliada'ya gittim

atda bakalım bende kadın tutmak istiorum yaaa ama sadece camlara evim 5 kat cıkıp sünmek risk bende az bucuk sakarlıkta var uyuz kocacım aksama gelmey bilirmiş iş yerinde misafirleri varmıs ayyy bu ada delitcek beni geldiği zamanlarda basımız bi eksik olmaz bunu istio artık

Ne güzen gülücüklerin var gıı nerden buluyon bunnarı ?
Naber bu arada nasılsın???

yarında arkadasım geliyomus ziyareteeee onla gezcezzzz yoppeee bol bol cekiniriz işallah fotolar motolar :86:

Bende cocuk tutturmuş acıkdım diyor öşeni yorum kalkıp ısıtmaya dün ızgara yaptır mış babası bı kalka bilsem. Çok yoruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…