Canı Sıkılan Gelsin :)

yok bu içimi dökmek deyil dikkat edin sizinkiilerde yapmasın

benimki anlamıo hep bana soruo bana yaptırıo

hatta bu konuda aklıma bişey geldi onu anlatayım sinirimden geberdim biyandan gülme krizine girdim.
aöf sınavlarına hazırlanıyorum geçmiş yılların sınav sorularını çıkartıcam uzun iş diye arkadaşın yazıcısını aldım.neyse eşim eve getirdi yazıcıyı açtım kutuyu yazıcıyı kurdum çalıştırmaya başladım yeni yazıcı olduğu için arkadaş hiç kullanmamıştı makine ısındı falan kağıt almadı e yeni açıoz dimi yeni bağlıoz falan neyse ay bana bi bağırdı bi bağırdı ama ağlıycam dediki;allahın malı bi b..ktan anladığın yok anlıyomuş gibi elleme o kağıdı orayamı koyacan yanlış koyuyosun bi b.. bilmiosun başkasının yanında yapma sakın rezil olursun dedi ama ben şokdayımbirden kağıdı aldı yazıcının altına verdi makine kaptı kağıdı gidio içeri hemen tutdum çektim kağıdı aynı yerine koyulması gereken yere koydum kağıdı 5 saniye sonra kağdı almaya başladı makine .bende dedimki alahın malı bi b..ktan anlamıyosun anlıyomuş gibi başkasının işine karışma böle g.. olursun başkaının yanında da yapma rezil olursun dedim.

yaa lafıını böle yedirdim

Son düzenleme:

bir de o an ki yüz ifadesini fotoğraflayıp buraya koysaydın

çok merak ettim suratının şeklini!!!

kızım saçmalamaya yaa bu site niye varr biz niye burdayız kafası şişen gider başka topiğe allah allahhh anlat sen anlatmak istersen.helal olsun o nasıl laff

evet katılıyorum...

kafası şişen gidebilir..

hadi anlat canım..paylaşınca kendini daha iyi hissedebilirsin

erkekler dışarda oturuyor benimki tam kızların karşısına oturmuş bişeye benzeseler en çok sinir olduğum bu çirkin olsam belki zoruma gitmez

erkekler dışarda oturuyor benimki tam kızların karşısına oturmuş bişeye benzeseler en çok sinir olduğum bu çirkin olsam belki zoruma gitmez

üffff... çok sinir bozucu yaaaa..bir de insanı rezil duruma düşürürler..kendilerinin düştüğü yetmiyormuş gibi

hafta sonu olduğu için

bizim için hep hafta sonu biliyorsun...

uykusuzluktan yığılmak üzereyim.. dün gece 4'tü di mi yattığımızda..bir de beni uyku tutmadı...hava aydınlıktı uyuduğumda.. sonra da 9'da kalktım.. çocukların sporu vardı, oraya götürdüm.. oradan koşa koşa eve gel ütü yap, ortalık topla.. akşam da bir yere gittik.. 12'ye geliyordu eve geldiğimizde:)))

...ve ben yine buradayım...

bu artık uyku tutması filan değil... bildiğin bağımlılık:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…