Canı Sıkılan Gelsin :)

bu gidişle iyleşmesini beklemiyecem boşayacam

canım benim kolaymı boşamak.allah bilir çok dolusundur sen kolay kolay söylemez insan bu lafı sonuçda uzun süreli bi evliliğin var yanlış hatırlamıyorsam 17 yıldı busürede neler yaşamışsındır neler çekmişsindir.hep altdan alan hep susan sen belki düzelir belki anlar diyen sen.çocuk var o üzülür diyen sen.böyle böyle ömür geçio.onlar için yaşıoruz sanki kendimiz için hiçbişey yapmadan sadece üzülerek yıpranak geçio hayatımız.

geçen gün arkadaşım bizim dükkana gitmiş benimki demişki eşim hep hasta bu gün dedim ne hastalığım niye arkadaşıma böyle söylüyorsun arkadaşıma dedim hastaysam eşime birini bul arkadaşım dedi senin tırnağın gibisini bulamaz bu adam allah bilir arkamdan nasıl konuşuyor derdi ne anlamadım

yok canım... daha baştan belli ediyorlar kendilerini...hatta kör aşık değilsen nişanlıyken de anlarsın

biz 5 yıl çıktık 6 .yılımızda evlendık ins böyle gider.Keski herkez herzaman mutlu olsa hayatta hiç olumsuzluk olmasa ne güzel olurdu .Senin adına çok üzüldüm ;(

nasıl yaaa...ben anlayamadım sanırım...
herhalde yanlış anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…