Canı Sıkılan Gelsin :)

hoşbulduk anladığım kadarıyla canın sıkkınmış. ne diyiyim neyse canını sıkan takma kafana boşver.

valla sinirden ne yapacağımı bilmiyorum açmışım süper efemi kafayı dağıtmaya çalışıyorum bide sesini açmişim belki uyanır siniri alırım

bundan 9 yıl önce bilgisayar aldık benden küçük olan erkek kardeşim bilgisayardan çok anlar geldi bilgisayarı kurdu bende bilgisayara takılıyorum bilgisayarı kapattığım zaman bilgisayar uzaktan izleniyor yazıyor benimkine diyorum başkasımı bizi izliyor yok diyor kardeşime diyorum yok abla diyor bende bi bilgisayarcı getirdim bilgisayarcı dedi bilgisayarın izleniyor dedim format at format attı bir gün kardeşim geldi bilgisayara baktı dedi bilgisayarcımı geldi dedim evet dedim beni takip ediyorsunuz dedi seninki dedi dedim yalnış bişey yapsam gidip benimkinemi diyecem dedi yok abla kardeşim benden özür diledi dedi bir daha karışmam benimki aklınca ne yapıyorum nette görüyormuş

bilaf vardır hırsız malından korkar

ne oldu cennetim gülüm:))

kim keyfini kaçırdı? söyle hemen icabına bakalım...

bu arada "süper efem" demişsin... ben de ilk an dedim ki "eyvaaaahhhh cennetgülüm rakıya mı başlamış!" :26::26::26:
sonra jeton düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…