Canı Sıkılan Gelsin :)

Ama alışkanlık yaptımı gercekten düzeltemiyor insan kendıni ve bu senin bünyenede cok fazla zarar veriri dikkat et bence..

bizim için hep hafta sonu biliyorsun...

uykusuzluktan yığılmak üzereyim.. dün gece 4'tü di mi yattığımızda..bir de beni uyku tutmadı...hava aydınlıktı uyuduğumda.. sonra da 9'da kalktım.. çocukların sporu vardı, oraya götürdüm.. oradan koşa koşa eve gel ütü yap, ortalık topla.. akşam da bir yere gittik.. 12'ye geliyordu eve geldiğimizde:)))

...ve ben yine buradayım...

bu artık uyku tutması filan değil... bildiğin bağımlılık:))))

aynen canım bi burda rahat dertleşebiliyoruz

erkekler dışarda oturuyor benimki tam kızların karşısına oturmuş bişeye benzeseler en çok sinir olduğum bu çirkin olsam belki zoruma gitmez

ayy hiç başıma gelmedi nedenmi çünkü eşim benle biyere gitmez yani dışarda ne halt edio bilmiom.

sende umursama inadına yapar yapası yoksada

kusura bakmasın ben yanındayken ne yapacam diye düşünüyorum allah bana hayırlı bi kapı açsın yoruldum valla heryerda poloyanna oynamaktan

Aynen yanında biri varken niye bakarlar bilmem.Allahtan hep hayırlısını iste umarım Allahta sana gönlünün istediğini veriri

Boşanmakta okadar kolay değilki çoçuk varmı bilmem ama orda olan cocuga oluyor.Olan bitenin gunahını cocuk cekıyorrr

Boşanmakta okadar kolay değilki çoçuk varmı bilmem ama orda olan cocuga oluyor.Olan bitenin gunahını cocuk cekıyorrr

canım yaşamayan bilmez 17 yıldır yürütmeye calışıyorum son 3 yıldır ayrılmak için elimden geleni yapıyorum ama allaha kurban olayım hep oğluma bi hastalık veriyor

Ben daha yeni evliyim 1 yıl oldu bu güne kadar herşey süper ama sizin gibi aileleri duyunca kendımi kötü hissediyorum.kendi kendime diyorum acaba bizde öyle olcakmıyız.ALLAH YAZDIYSA BOZSUN.HERKEZİ MUTLU MESUT ETSİN YARABBİM

X